In articolele pe care le semnati,va recomand ,ca la inceput sa scrieti "dupa parerea mea...." sa nu atribuiti articolului,valoarea universal acceptata..de exemplu,eu nu sunt de acord cu "Steaua a facut insa o miscare inspirata, reusind transferul lui Marius Croitoru." Mi se pare destul de slabut dpdv al argumentatie,urmatoarea remarca"Graitoare este declaratia pe care acesta a acordat-o cotidianului Prosport"daca inspiratia in aducerea unui jucator,sta in declaratiile de gen"eu sunt STELIST de mic..." atunci...graitoare sunt evolutiile sportivului,nu declaratiile sale.Parerea mea..
Esti penibil, mai filozofule...
