FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Marius Croitoru

«1345»
blindica10.08.2007 06:38

Cica e jucator slab? Tehnicienilor, acum a venit Badoi ca solutie pentru Banel.

 

Si Croitoru va fi cu greu scos de pe stanga!

mountytoma18.08.2007 08:07

La venirea lui Croitoru la Steaua imi era teama de simpatiile lui dinamoviste. Acum, dupa aerele de vedeta ale unuia care nu face nimic pe teren dar da cu ghetele de pamant de suparare ca antrenorul (intamplator Gica Hagi) l-a scos din teren, cred ca si lui ar trebui sa i se serveasca o lectie pentru a-l readuce cu picioarele pe pamant!

forever_STEAUA18.08.2007 12:00

@mountytoma:

 

Sau poate a dat cu ghetele de pamânt pentru cã nu i-a ieșit nimic în tot meciul...

mountytoma18.08.2007 20:11

Imi doresc sa ma insel eu si sa ai tu dreptate. Vom vedea...

 

Postul anterior nu se citeaza in intregime.

wolfi24.08.2007 01:23

Hehe... giurgiuvean de al meu!

 

Imi place la Croitoru ca are un dribling de exceptie si se zbate sa-i iasa totul bine. Tehnica lui este buna, puteti sa ziceti ca-i brazilian ca sa multumim unii useri de pe forum!

 

Toate cele bune lui Marius!

SteauaToronto28.01.2008 01:31

Croitoru a semnat cu Hapoel Kirya Shmona!

Bogdan4Steaua28.01.2008 08:56

Bafta la noua ta echipa, Marius!

 

Cand era in forma maxima Olaroiu l-a lasat pe tusa... cand a inceput sa joace, a fost inconstant in evolutii. Soarta/cariera unui jucator poate sa depinda de un meci, de o faza chiar.

SteauaToronto03.02.2008 15:18

Nu s-a mai transferat in Isreal.

 

Deocamdata continua sa evolueaze la Steaua II.

.Ax3L.02.10.2008 08:42
LA MULTI ANI :beer2:
LARI02.10.2008 08:57

LA MULTI ANI!

 

Asta e un alt exemplu de talent irosit din cauza lipsei de chef de munca

Robinson Rufay Zapata02.10.2008 18:01

LA MULTI ANI si succes in continuare in cariera , poate din iarna prinzi un nou contract la o echipa de Liga 1

Lari23.01.2009 14:04

Mijlocașul stelist Marius Croitoru, care a jucat în ultimul sezon la echipa a doua a grupãrii din Bulevardul Ghencea, a dat probe de joc la Amkar Perm, locul patru în ultima ediție a campionatului Rusiei, însã nu a convins.

 

Croitoru a jucat 45 de minute în amicalul pe care Amkar l-a pierdut în Antalya în fața echipei Kickers Offenbach, scor 0-2.

 

Conform site-ului oficial al grupãrii ruse, s-a decis cã Marius Croitoru nu va fi achiziționat, pãrãsind deja cantonamentul echipei ruse din Antalya.

Bogdan4Steaua24.01.2009 15:17

Probabil ca isi va gasi in curand echipa. Daca nu i se da o sansa la echipa mare, salariul mare pe care il are va urgenta transferul acestuia.

«1345»