FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

LIGA I - Procesul etapei

«1789101137»
DannY_118.12.2006 19:42

Danny1ok-Julica_maniaku 4-3

ADelPiero19.12.2006 10:46

etape noi ?

i0nutz8319.12.2006 11:22

untitledzq1.png

 

Etape noi.

 

danutz12345- alex_filip amanat !

Dani200519.12.2006 13:53

alex_filip2003 - marinescu_dani2005=4-0

 

noi sa fim sanatosi :lol:

blindica19.12.2006 14:15

[etapa 8 ] Blind1ro - Savubogdanus 5-3 ( Bayer - Werder ) Meci de calitate nemtzeasca...probabil, s-au intalnit cele mai varza aparari din Liga, dar nu bag mana in foc :lol:

 

[etapa 9] bezmetiqu_alex - Blind1ro 1-0 (Roma - Bayer ) Joaca asa de bine incat nu pot sa ajung la poarta... :oops:

Jo1n719.12.2006 14:52

Et9

Bezmetiqu_alex - Blind1ro 1-0

Et8

Hurricane_msg - Bezmetiqu_alex 2-3

gg blind :D

nyku_myhay19.12.2006 17:08

el_nino_torres - jok3r_sarbu : 6-2 :(...in cadere libera...de 3 etape nu am mai luat un punct...poate dupa sarbatori imi revin :lol:

El_nin0_T0rr3s19.12.2006 17:09

el_nino - jok3r sarbu : 6-2

johnny0619.12.2006 17:26

@ joker: nu supraestima puterile miraculoase ale alcoolui :lol:

nyku_myhay19.12.2006 17:34

bah...sincer sa fiu...de cate ori am jucat beat am castigat. acum krek o sa intrebi dc nu joc mereu beat :lol: ... R:pt k e nasol cand o iei la bord...pt k apoi tre sa "debordezi" :oops: ...partea p care o urasc cel mai mult :lol: :lol: :lol:

PoWeR19.12.2006 18:38

hai baieti, daca tot am iesit din cupa, macar sa fac o victorie in campionat ... cu Mihai sau cu delpiero -> obiectiv 3 pct 8)

mihai141119.12.2006 19:12

Power_steaua_6 - Mihai1411 5-5...conxiune varza gen bolohan anul trecut;iar pierd puncte din cauza conexiunilor :(

PoWeR19.12.2006 19:15

Mihaita, in primul rand bucura-te ca ai scos un punct care poate te va ajuta mai incolo; in al doilea rand, inaionte de meciul cu tine am jucat amical cu savu si cupa cu god si a mers perfect ... asa ca sa nu invocam motive inutile ... inca imi amintesc ratarea aia cu poarta goala din final :roll:

mihai141119.12.2006 19:18

nu caut scuze cu cei buni...adinho m-a batut tot respectul,dar daca si cu tine s-a miscat bine,inseamna ca nu stiu eu ce inseamna conexiune buna,din cate imi aduc aminte te-am condus pana in min 80 si ceva,asa ca tu ar trebui sa te bucuri....si din cauza conexiunii nu puteam selecta fundasii,ca de obicei eu nu raman in spate niciodata doar cu 2 fundasi

 

 

ps:daca ratezi cu poarta goala inseamna ca esti slab

 

pss:jucam cand vrei amical,dar sa se miste bine....sa vezi cum joc;asta e

PoWeR19.12.2006 19:28

ai noroc de rooney cu viteza lui cu tot ... oricum nu zic ca-s mai bun ca tine dar totusi ai jucat slab ... si tu esti cel ce trebuie sa te bucuri de rezultat :wink:

Prodigy_andrey19.12.2006 20:19

andrey_gogo 1-2 ady_adinho in min 85 era 1-1 si o venit un gol norocs :( numa ghinion am :D Oricum mi-o placut meciu :) o fost strans ;) Bafta adinho sa iei titlu :)

dani@steaua4ever19.12.2006 20:25

danutz12345 alex_filip 6 1

dani@steaua4ever19.12.2006 21:58

Ady_adinho - Danutz12345 1 2

ADelPiero19.12.2006 22:45

ce`mi place de danutz ca doar atunci cand invinge posteaza rezultatele :D:D

DannY_120.12.2006 09:58

Danny1ok-I0nutz83 5-3,am revenit de la 0-2 :lol:

Prodigy_andrey20.12.2006 13:36

andrey_gogo 3-2 hurricane_msg

 

** dupa ce am fost foarte aproape sa fac egal cu adinho :D Acum o victorie :D in sfarsit !!

 

*Meci ff frumos cu multe ocazii , poate am avut si noroc :D Da pana acum am avut numa ghinioane :D Bafta hurricane ;)

mihai141120.12.2006 17:22

ionute amana-mi si mie meciul cu tores,pana cand imi baga danutz ip,ca omul se tine numai de mistouri :roll: ,cand vb frumos cu el nu e bine,cand vb urat nu e bine,amana-l pana pot sa fac eu host ca sa nu il mai aud pls,sau anuleaza-l,cum decizi tu

i0nutz8320.12.2006 17:39

Ok, se amana.

Prodigy_andrey20.12.2006 17:51

ionutz mai bagi o etapa pana vineri ?? ;;)

geegee2120.12.2006 21:18

Savubogdanus - Prvrami 7-3

Lol ......a-2a victorie in campionat......sau de fapt prima ca asa vor unii!!!!

«1789101137»