FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

LIGA I - Procesul etapei

«15678937»
PoWeR15.12.2006 18:25

cum sa te retragi mah torres ... ramai aici sa-l batem pe Mihai :lol:

El_nin0_T0rr3s15.12.2006 18:31

sa stii power k doar la asta ma gandesc....sa-l bat de 2 ori pe barosan...nu ma int ...pot sa si retrogradez...doar pe el AM BOALA!!!...cum au mai mult de jumatate din cei care activeaza acest forum!..antipatic tuturor...sincer nu vreau sa par cine stie cine si ma uit k ma rugati sa raman atatia...sincer nu as dori sa parasesc acest campionat dar eram mult prea nervos!..oricum ma bucur k ati fost alaturi de mine...oricum...in caz k o sa raman filip te rog totusi sa mergi maine la farmacie...ma duc si eu sa intreb ce produs iti trebuie recomandat..iti zic pe mess si apoi dai fuga sa iei k poate se agraveaza naiba virusu si il dai si la altii si poate cine stii...incepi sa vezi numai ce vrei tu =))...

xzique15.12.2006 18:33

Etapa 5: i0nutz83 - prvrami 1-4

El_nin0_T0rr3s15.12.2006 22:15

rejucare:

 

el nino - filip : 3-2

 

nu era mia bine dak ramanea egalu ala si nu aveai deficiente de memorie...ma rog..sper sa fi fost tu distrat k altfel te banuiesc de hot :lol: ...:P...una peste alta vb lu Jiji...d-zeu a facut dreptate...;)

Jo1n715.12.2006 22:32

Et 5

Bezmetiqu_alex - Danutz12345 3-3

 

deci eu nu am vzt in viata mea..aveam 3 2, au tinut prelungirile 5 minute normale...si a dat gol la ultima faza..

aa si mai era ceva..pase inapoi de la mijlcul terenului la portar, pasa p sus..cu ea in margine si centrare.atat. :|

ma inchin dUamnee..

El_nin0_T0rr3s15.12.2006 22:58

mda...si ei zic k joaca frumos ...ma rog... :roll: ....sa-l vezi pe barosan =))...numai asa joaca...dar o sa si-o fure de la multi...adinho i-a dat'o! 8)

DannY_115.12.2006 23:16

Danutz123..-Danny1ok 2-4 :!:

El_nin0_T0rr3s15.12.2006 23:24

e clar k asta va continua sa ramana un campionat f ciudat... :roll: ....e de-a dreptu' incredibil ce se petrece =))

mihai141116.12.2006 07:18

ba kakamuci sau cum iti zice....nu mai pleci azi?esti incult rau frate,daca ma bati de 2 ori ce rezolvi?auzi numai la asta se gandeste =)) hahaha ce rupt de viata,ba daca iti promit ca pun 100-0 pt tine,ma lasi si pleci intre lebedele tale?=)) auzi doar la asta se gandeste hahahahaha

 

ps: nu mai joc cu pase lungi decat rar ca acu am jucatori care dribleaza ;) prafffff

Prodigy_andrey16.12.2006 07:27

Savubogdanus intra sa jucam tot tzi-am lasat mesaja si tu iesi !! ai zis sa astept 10 min k jucam si nu ai mai intrat ..... Raspunde odata !!

El_nin0_T0rr3s16.12.2006 07:34
ba kakamuci sau cum iti zice....nu mai pleci azi?esti incult rau frate,daca ma bati de 2 ori ce rezolvi?auzi numai la asta se gandeste =)) hahaha ce rupt de viata,ba daca iti promit ca pun 100-0 pentru tine,ma lasi si pleci intre lebedele tale?=)) auzi doar la asta se gandeste hahahahaha

 

ps: nu mai joc cu pase lungi decat rar ca acu am jucatori care dribleaza ;) prafffff

 

te oftici rau ma cand vezi k nimeni nu te suporta....nu stii nimic in afara off-topicului!..ai grija sa nu te sufle obelix pe luna =))...hai salut si potoleste'ti instinctele astea animalice care te dobandesc!...si incearca sa-ti tai ciocu ala atat la propriu cat si la figurat =))...have a nice day crocodile hunter! =))

mihai141116.12.2006 09:10

ma abtin patapievici sa iti dau replica ca esti prea ingust la minte sa intelegi ceva

Prodigy_andrey16.12.2006 09:21

savubogdanus 1-7 andrey_gogo Incet incet si incep sa invatz :D

i0nutz8316.12.2006 10:28

saracu' danutz.. nu mai zice nimic..

dani@steaua4ever16.12.2006 11:27

dupa un inceput asa dezastruos nu mai zik nimik..o sa las pe viitor sa vb rezultatele.

mihai141116.12.2006 11:35

bine tu Meme,asta face ca Meme cand pierde echipa tace,cand castiga se vede hegemon :lol:

i0nutz8316.12.2006 12:05

untitlediw7.png

 

Etape noi.

De jucat: filip- dannyok.

Jo1n716.12.2006 12:12

Et6

Andrey_gogo - Bezmetiqu_alex 2-5

hurricane_msg16.12.2006 14:18
Etapa 7:Savubogdanus - Hurricane_msg = 5 - 6 :oops:
Dani200516.12.2006 15:26

marinescu_dani2005 - danny1ok=4-3

ady_4steaua16.12.2006 15:55

ady_adinho-bezmetiq_alex 5-1 meci frumos cu multe ratari de ambele parti..meciul a fost strans..iar scoru nu reflecta meciu..trebuia sa fie ceva gen 5-3 ,5-4..bafta alex.. cand o sa ai echipa mai buna..o sa fii sus

xzique16.12.2006 16:03

Etapa 6: Prvrami - Jok3r_sarbu 4-1

i0nutz8316.12.2006 16:05

i0nutz83 - power 6-7.

 

Numa' ghinioane.. 11m ratat la 5-5.. Gol primit din lov. libera in min 88.. etc..

Jo1n716.12.2006 16:24
ady_adinho-bezmetiq_alex 5-1 meci frumos cu multe ratari de ambele parti..meciul a fost strans..iar scoru nu reflecta meciu..trebuia sa fie ceva gen 5-3 ,5-4..bafta alex.. cand o sa ai echipa mai buna..o sa fii sus

 

dap :)

daca as avea si eu un Messi :D

ai vzt ce s-a intamplat cnd am jucat cu barca :P

PoWeR16.12.2006 16:33
i0nutz83 - power 6-7.

 

Numa' ghinioane.. 11m ratat la 5-5.. Gol primit din lov. libera in min 88.. etc..

 

oricum a fost un meci superb, de fiecare data am condus si apoi tot ma egala, pana in min 88 :wink:

 

btw: Etapa 7: Jok3r_sarbu - Power_steaua_6 3-7 ... meci frumos

«15678937»