FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

LIGA I - Procesul etapei

«14567837»
ady_4steaua14.12.2006 21:41

ady_adinho-adelpiero 3-2

mihai141114.12.2006 22:13

Ady_adinho -mihai1411 3-2 , a venit si prima infrangere,bine ca am facut print screen cand eram primul :P

ady_4steaua14.12.2006 22:16

da..se pare ca sunt lider...pana cand o sa iau bataie de la cineva cotat mai slab..obiectiv ca la inceput salvarea de la retrogradare

ADelPiero15.12.2006 01:23

felicitari ady pentru rezultatele de pana acum :)

 

succes in continuare!

ady_4steaua15.12.2006 07:29

mersi frumos...oricum nu am sanse la camp pt ca ma bat mai multi de pe aici..sper sa obtin 17 victorii sezonu asta ca sa nam probleme cu salvarea ...mai imi trebuie 12.. :D

PoWeR15.12.2006 13:11

Power_steaua_6 - Julica_maniaku 5-4 .... meci superb, foarte echilibrat 8)

DannY_115.12.2006 15:31

Danutz123..-Danny1ok 2-4 :!: Una peste alta nu pot spune ca am jucat f.bine 8)

nyku_myhay15.12.2006 15:38

hurricane_msg - jok3r_sarbu : 0 - 3 :)

blind1ro - jok3r_sarbu : 4 - 5 :)

 

:arrow: usor-usor imi revin eu 8)

blindica15.12.2006 16:16

Etapa 5 : Joker_sarbu - Blind1ro 5-4 (Bayern vs Bayer ) Am cerut arbitrii straini dar ne-a refuzat federatia...iti revii, dar tot m-ai batut mai greu decat pe hurricane :lol: 8)

nyku_myhay15.12.2006 16:37

normal k te-am batut mai greu dak ai invatat suturile alea(stii tu care) cu care te-am batut in ult etapa din campionatu' trecut si aproape k te retrogradasem :P ...

johnny0615.12.2006 16:51

el_nin0 t0rres 3-4 alex_filip2003... no comment

ady_4steaua15.12.2006 16:53

ce campionat puternic..cred ca e cel mai tare campionat...o sa fie foarte stransa lupta la toate nivelurile 8)

El_nin0_T0rr3s15.12.2006 17:00

eu ma retrag...imi pare rau k o spun tocmai acum dar decat sa imi omor toti nervii mai bine asa...e inadmisibil sa ajungi in halul asta sa furi pe fata!!! :| e de domeniul fantasticului...nu mai comentez nimic...bafta tuturor...puteti veni oricare sa jucam amicale...sunteti o gasca minunata ( nu toti...dar hai sa enumar cativa...ionutz blindica danutz maniacu joker ,,,chiar si gogo...si sa ma ierte cei pe care i-am uitat(sa nu se gandeasca in nici un caz barosanu )...chiar filip inaintea acestui meci...apropo...sa-i dati pastile pt memorie...)...injurati-ma cat vreti dar campionatul asta intrece orice masura...fiecare fura cum poate....fair-playu' e 0...am tras atat de mult sa nu fiu scos in multe randuri cand am comis multe greseli dar pe parcurs mi-am revizuit comportamentul si am fost lasat in pace...imi pare rau sincer...nu credeam k pot face asta vreodata...si acum chiar nu sunt nervos...una peste alta danutz te vreau campion inca 3 sezoane de acum inainte k esti cel mai bun jucator si chiar daca ai inceput sa te ami oftici si tu si ai gresit la faza cu godu oricum ai un caracter desavarsit! bafta tuturor!

GOD15.12.2006 17:11

Mi s-a povestit tot,si nu inteleg dc sunt luate din goluri de la 5-5 sa se ajunge la 3-4,e ceva,nu vreau sa zica iar alti ca ma bag ,dar deja numai este nici un pic de FAIR PLAY.

mihai141115.12.2006 17:17

este maaaa,ma duc sa dau bairam ,hai danute sa bem am scapat de unu care trage de timp :lol: laaa revedereeeee iti spunemmm la revedereeeee =)) drum bun si caleee batutaaaaa :lol: :lol: :lol:

 

 

stai ma linistit ca nu am cautat niciodata tovarasie cu tine,cata suferinta din partea ta sa te gandesti ca-mi pare mie rau ca nu ai zis si de mine =)) vaiii

 

aleoooo aleoooo :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: paaaaaaaa

El_nin0_T0rr3s15.12.2006 17:18

lol....good chiar nu aveam nevoie de avocati...tu stai acolo in B'u tau si asteapta sa promovezi apoi poti vorbi aici linistit! :|

Prodigy_andrey15.12.2006 17:22
Mi s-a povestit tot,si nu inteleg dc sunt luate din goluri de la 5-5 sa se ajunge la 3-4,e ceva,nu vreau sa zica iar alti ca ma bag ,dar deja numai este nici un pic de FAIR PLAY.

 

Ba obsedatule !! Ce bagator in seama esti !! Deja nu-l mai suport pe asta !!

mihai141115.12.2006 17:24

sa plece de mana cu tores ca tot sunt tovarasi,nu :lol: ?

dani@steaua4ever15.12.2006 17:27

Mersi man pt complimente dar explikami inca odata dc te retragi?deja esti vechi aici si ar fi naspa campionatu fara tine..plus k joci bine fifa si iar scadem valoarea campionatului...iar dak se fura in sezonu asta iar fair playu e 0 stiu si eu asta dar mergem inainte..nu ne dam batuti..

GOD15.12.2006 17:27

Sa plec normal vezi ca iti pun probleme,si parca ziceai ca imi da Dani 10 boabe ,nush unde sunt ca nu mi lea dat.''Zeule''

Si tu gogo ai ceva cu mine decand team la 2 victori din 3 meciuri.Lasama odata in pace,si nu te mai baga pe mine si nu ma mai ameninta ca ma scoti afata din campionat.

SI e ultima oara cand mai postez aici,vedeti ca va punem probleme si ne atacati.Si sincer imi pare rau ca se retrage tovarasu meu.TOREES razgandestete.

Prodigy_andrey15.12.2006 17:28

Torres ia nu te prostii !! Aici ramai :P nu mai radem fara tine ;) Prea monoton fara tine ;) Asa k nu te retragi :P

 

*god Gura !!

blindica15.12.2006 17:35

numai la cearta va sta gandu` 8) , iar se supara ionutz :roll: , in loc sa va bucurati de campionatu` asta :)pfoa mi-a zis si mie torres, filipe este senzational :oops:

johnny0615.12.2006 17:39

vad ca s-a gasit cine sa vorbeasca despre fair-play. prima repriza s-a incheiat cu scorul de 2-1 pentru mine iar a doua repriza 2-2. nu inteleg de ce atata tam-tam pentru o infrangere. inteleg ca e greu de acceptat dar daca s-a ajuns ca pana si eu sa fur, eu care nu am fost acuzat niciodata de trageri de timp si alte cele, atunci...

Jo1n715.12.2006 17:43

Et 4

Bezmetiqu_alex - Savubogdanus 7-0

 

ps:danutz intra sa jucam.

xzique15.12.2006 17:48

Etapa 4: Prvrami - Marinescu_dani2005 4-3

«14567837»