FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

LIGA I - Procesul etapei

«12345637»
mihai141113.12.2006 15:20

las ca e bine...scap de 2 contracandidati :P...tu si danutz (asta e facem orice ca sa-l detronam =))...regulile sunt reguli :P )

Jo1n713.12.2006 15:20

aolooo..daca e pe dastea se duc dreq si promovatii si tot.Nush cati joaca p setarile alea :)))

dani@steaua4ever13.12.2006 15:43

mare kkt k na fost stadion euro 3...ati dai seama ce influenta asta rezultatu final..ce aberatie.Astai o regula de 2 lei..k indiferent dak dai pe low stadion euro3 dak nai conexiune buna tot se misca k un rahat..

Ionutz in cazul asta ce fak?pot sa rejok meciu cu stadion "euro 3" ..k e aberant sa ma depunctezi sa pierd cu 3 0 pt o regula aiurea.

mihai141113.12.2006 15:47

baaa de ce sa rejoci...si filip a facut la fel si a pierdut cu 3-0....STADION EURO 3...ca benzina :))

 

 

lasa oftica...gata hegemonia =))

dani@steaua4ever13.12.2006 15:48

a da stai frate..k el trebuia sa fak jocul...si l-am facut eu..deci ar trebui sa rejucam sa faka el jocu..k asa scrie acolo..e la el acasa..deci rezultatul nu e valabil ..

Prodigy_andrey13.12.2006 15:48

Regula-i, regula frate si trebuie aplicata pt totzi ... ce numa filip sa piarda cu 3-0 ?? =))

dani@steaua4ever13.12.2006 15:53

da regula e regula..dar normal era sa fak el joku..oricum ionutz decide..normal ar fi sa se rejoace ..k sal fak el..

Oricum dak pierd meciu asta e dar normal ar fi cine castiga campionatul sal si merite..nu pe depunctari si prostii cu stadioane euro 3 etc...

johnny0613.12.2006 16:02

asa-i asa-i...

i0nutz8313.12.2006 16:33

Regulile sunt clare si valabile pentru toata lumea. Daca cineva a fost depunctat pentru ca nu a jucat pe euro3, inseamna ca regulamentul se respecta, da?

 

@danutz: nu te-a obligat nimeni sa faci host-ul, ba dimpotriva. Era de datoria adversarului sa faca serverul, dar daca tu te-ai oferit era firesc sa respecti si conditiile impuse de regulament. Multi de aici se cred mai presus de reguli, iar asta nu este un lucru care sa le faca cinste.

 

* Vom analiza cazul adelp1er0 - danutz12345 si vom lua o decizie in zilele urmatoare. Vb la plural pentru ca in luarea respectivei decizii vor contribui si parerile altor useri, sa le spunem neutri.

blindica13.12.2006 17:17

Chiar nu vad ce e asa greu sa se dea EURO 3 si sunny,am jucat cu bezmetiq , spre exemplu pe euro 3 amicale si se misca mult mai bine,e o imbunatatzire oricum. Rules are Rules ! @ filip : n-are rost sa pastrezi suparare, ma casapesti in retur, sau mai stii...De Maniaku stiti ceva ?

PoWeR13.12.2006 17:27

hai danny1ok ... sa jucam :?

El_nin0_T0rr3s13.12.2006 17:33

el_nin0 - danny1ok : 5-2... 8) ...danutz...you're next.. :lol:

i0nutz8313.12.2006 18:04

Sa lamurim o problema: am introdus regula cu euro 3/ sunny day pentru ca toata lumea sa joace in aceleasi conditii. Asta pentru ca, pana acum, chiar unii dintre cei cu conexiune mai slaba (ca sa nu zic jalnica) - de exemplu filip - jucau pe ploaie sau noapte, transformand meciul intr-un veritabil chin.

dani@steaua4ever13.12.2006 18:14

lol parerile altor useri..pai logic k ei vor depucntarea mea retrogradare sau mai stiu io ce k sa nu mai castig IAR campionatul..ok am inteles regurile sunt regurile si se aplica pt toti e normal dar cum campionatul trecut unii au pierdut k nu au putut sa dea host mi se pare normal k si meciu asta sa se rejoace si sa dea host alexdelpiero..iar regula asta cu euro 3 e noua si nu stiu cati stiau de ea..

Iar dak tot vb de reguli si vad k se vrea k campionatul sa se ia pe depunctari atunci o sa "joc " si eu asa...Mihai a dat host cand trebuia?ma indoiesk..deci ar trebui sa piarda meciurile cu 3 0 k nare iP routabil momentan..pana nu ai dau io oricum:)

ady_4steaua13.12.2006 18:53

yo zic ca are trebui sa terminati cu tampeniile..este un campionat respectabil pe un site respectat...ar trebui sa se voteze regula cu euro3 ...iar aceasta regula sa fie obligatorie numai pt useri care au probleme de conexiune si altfel nu se poate...oricum e doar o parere

i0nutz8313.12.2006 19:11

Regulamentul a fost si este public, modificarile au aparut cu doua saptamani si jumatate inaintea postarii primelor etape.

DannY_113.12.2006 19:22

Danny1ok-Power_Steaua_6 7-4

PoWeR13.12.2006 19:33

aaa .. chiar, uitasem ... iar un meci pe care zic ca l-am pierdut nemeritat, dar nu vreau sa neglijez calitatiile adversarului ... asta este, poate etapa viitoare :roll:

ManiaCU13.12.2006 19:59

Blind1ro - Julica_maniaku 2-4 8)

blindica13.12.2006 20:05

Etapa 2 : Blind1ro - Julica_maniaku 2-4 (Leverkusen - Valencia ) Glumind putzin...cred k ma faultai si la 9-1 pt tine :lol: Bafta !

dani@steaua4ever13.12.2006 20:32

Savubogdanus - Danutz12345 2 3

dani@steaua4ever13.12.2006 20:54

Danutz12345 - El_nin0_t0rr3s 3 2

El_nin0_T0rr3s13.12.2006 20:56

el_nin0 - danutz : 2-3

 

a avut 3 suturi pe poarta....dak zice k nu a avut noroc eu nu stiu ce sa zic...apropo...a reusit cineva sa-l faca sa traga de timp??...ei bine cu mine a tras de timp prelungirile...a jucat pase in propria lui jumatate cateva sec bune apoi a pasat portarului pt a degaja si normal k bou ala a fluierat....nu mai spun k abia a trecut centrul terenului de maxim 5 ori...una peste alta sezonul continua...pacat...cu aceasta ocazie il felicit pt castigarea celui de-al nu mai stiu ktelea campionat castigat... :lol:

PoWeR13.12.2006 21:07

na ca v-o calmat danutz :lol:

El_nin0_T0rr3s13.12.2006 21:09

ce sa ma calmeze mah....eu am recunoscut cand m-a batut pe stiinta jocului si intotdeauna am recunoscut pe cei mai buni ca mine...insa de data asta nu a fost....noroc chior mai power...nici nu-ti poti imagina...

«12345637»