ai 5 beri prin posta de la mine daca reusesti asta =))...
(...)
iti dau adresa pe pm ![]()
ai 5 beri prin posta de la mine daca reusesti asta =))...
(...)
iti dau adresa pe pm ![]()
ai 5 beri prin posta de la mine daca reusesti asta =))...
(...)
iti dau adresa pe pm
ok...
...macar l-ai batut tu....sunt la egalitate cu el
....dar fuge barosanu si nu prea are cine sa-l opreasca pana la meciurile cu noi... :? ....vezi ce faci si cu ala...=))...poate uita sa bage euro 3 si baga premium plus =))
daca nu baga fara plumb. .. 98
... il rup ![]()
p.s. dai acu o lada de bere
... ca no ..numa` bine se nimeresc berile acum ![]()
din cate vad ... devin favorit la retrogradare :cry:
Etapa 3: Julica_maniaku - Prvrami 3-4 (dupa 2 infrangeri la limita trebuia sa vina si o victorie tot la limita). Bafta in continuare maniacule!
mda adre dreptate el nino torres..am avut noroc..am facut un meci slab dar am castigat..campionatul e lung si sper k alexdelpiero sa fak poze si la stadioanele altora..si e valabil pt toti..
primim diseara clasament? :?
e fain ca sezonul asta par a se juca meciurile ... atat in Liga I cat si in Liga II
clasament

facetzi poza la clasamentu asta cu danutz pe 8 k asa ceva nu am mai vazut
Imediat ajunge pe 1 ![]()
slab inceput de sezon :cry: ...
Mihai1411 - Hurricane_msg 8-1 ,urmeaza derbyul cu adinho ![]()
ce golaveraj am ![]()
nu am nimic cu tine Mihai, ai vazut ca nu am vrut sa-ti fac probleme(am facut eu host fara nicio pretentie)...dar sincer parca nu ai merita sa castigi campionatul, si danut joaca urat, dar nici chiar asa...goluri numai pe contraatac si greseli in aparare
... in rest...sper sa castig toate punctele ramase in joc ![]()
Etapa 4 : Blind1ro - I0nutz83 3-3 ( Leverkusen - Real Madrid ) Ratari incredibile, 1 la 1 cu portarii, un penalty al meu ratat...spectacol fifa :lol: ,rasturnari de scor. Bafta !
mama frate....ce pretentie sa ai cu hostul ca a mai fost zisa asta (nu conteaza cine il face zicea ionut)
dau goluri urate?macar am mai dat un sut , o centrare....nu fac aceasi faza, cand ajung langa careu schimb directia...pe sfarsitul primei reprize ti-am invatat schema....cu ce joc urat?ca ma apar aglomerat sau ce ca nu inteleg? la 8-1 ce mai poti sa zici si tu....asta e recunosc sunt un f mare bulanos etc etc ...de aia bat cam pe toti de la 5 in sus :roll: ,cand imi da danutz ip ce o sa mai ziceti?propun de acum sa joc eu in 7-8 oameni....sa aveti si voi sanse sa scoateti un egal acolo sa nu va mai aud ca joc urat etc
LoL cum sa ne bati ma in 8oaameni??
dani2005 .... jucam :o ?
LoL cum sa ne bati ma in 8oaameni??
ba tu esti enervant rau...vezi de treaba ta in b..de cupa cu danutz si lasa-ne pe noi in Liga 1 sa ne vedem de treaba
de ce e atata tam-tam cu host-ul :roll: asta de parca ar conta...sau cu stadionul euro 3,daca nu iti convine iesi din joc inainte de a face tactica si cu asta basta...spui pe mess de la inceput ca vrei sa joci pe euro 3 dar nu dupa ce se termina meciu ![]()
power mi-ai lasat cumva mesaj pe mess si n-am raspuns eu ![]()
Andrey_gogo 3–6 adelp1er0 8)
Marinescu_dani2005 - Power_steaua_6 3-6 ... meci foarte frumos, deschis, cu multe goluri ... prima mea victorie steaua_ro
si eu joc urat hurricane?poate in meciul cu tine nu mai tin minte..dar in general eu zik nu jocul meu e pe departe de a fi defensiv..cu faulturi multe care sa ati omoare fazele etc..dar oricum nu conteaza asta..fiecare joaca cum vrea..mie unu ami convine k Mihai faulteaza k asi mai ia un rosu etc si mai am spatii cu etoo:D..plus k ami plak fazele fixe:)
pai pe ei nu ii faultez ma,ca ei joaca incet,nu rapid ca tine...pun 2 fundasi sa aglomere careul si aia e...incearca oamenii driblinguri etc...degeaba
julik maniacu - el_nin0 : 1-4....huh...dak bateam in meciu cu danutz era interesant... :cry: