va dati seama cat de slab si prost am putut sa joc daca m-a batut Ion...am jucat ca Steaua la Craiova(
Cine mai esti si tu ?
va dati seama cat de slab si prost am putut sa joc daca m-a batut Ion...am jucat ca Steaua la Craiova(
Cine mai esti si tu ?
Etapa 2:Hurricane_msg - Marinescu_dani2005 = 4 - 3
@Ion: nu te mai oftica, ca nu te-am atacat...si apropo, sunt cel care a venit din a doua divizie, a avut echipe mai proaste ca tine mereu si a iesit mereu in fata ta in clasament ![]()
..si tot mereu a fost incoltit pentru anti-joc, comportament necorespunzator, etc..
Nu mi'a placut formularea.. Adica cum, ti se pare surprinzator sa iei bataie de la mine?
prvrami 3-4 alex_filip2003... 3-1 la pauza pentru adversar, insa o repriza secunda senzationala, in min 65 fiind deja 4-3
... sper sa nu ma depuncteze cineva ca am jucat in echipamentul de acasa al echipei mele, sau mai stiu eu ce scuze... :?
prietene vezi ca yo sunt pe primu loc dupa prima etapa ca am dat 9-1 :lol: :lol: ........si la acest 9-1 mai adaugam un onorabil 4-2 cu joker cu multe ratari din partea mea unele chiar de cascadorii rasului..dara si din partea lu joker ..oricum meci frumossunt pe primul loc dupa prima etapa,sper sa o tin asa pana la sfarsit,wow danutz-tores...forza tores forza tores ee eee :lol: ,eu cu arsenal l-am batut in tur sezonul trecut,apoi m-a batut el
,sper macar ca mine sa faci
"prietene" 8+2 face mai mult decat 4+4+5? :lol:
@Ion: pai de catre cine am fost acuzat de anti-joc( cine vorbea de anti-joc
...) si comportament necorespunzator...in special de tine ioane ...ca nush dc, dar cam ai oftica pe mine
.....aaa si bineinteles ca mi se pare surprinzator faptul ca m-ai batut
Si vezi ca deocamdata esti pe locul 3 al jucatorilor de fifa targovisteni de pe fcsteaua.ro ![]()
"prietene" 8+2 face mai mult decat 4+4+5? :lol:
era vorba de prima etapa :roll: ....si adinho era pe primu loc...si nu e 8+2 e 8+4 si mai are inca o etapa
....hai cu titlu adinho ![]()
alex_filip2003 4-3 power_steaua-6... conexiune groaie in prima repriza, in a doua s-a mai dezlantuit, dar tot cu greu am reusit sa jucam... daca mergea bine, meciul putea avea alt deznodamant pentru ca adversarul a jucat bine... bafta power la incurcatul lui danutz, el_nin0, si asa mai departe :lol:
asa e ... din nou o infrangere zic eu nemeritata, oricum felicitari adversarului ... daca mergea bine prima repriza era altceva .. oricum, urmeaza danny1ok de care nu reusesc sa dau deocamdata :cry:
marinescu_dani2005 - blind1ro=4-4
[Etapa 3] : Marinescu_dani2005 - Blind1ro 4-4 ( Newcastle - Leverkusen ) M-a condus omu` de 4 ori dak nu ma inshel, era sa crap in fatza calculatorului... 8)
"prietene" 8+2 face mai mult decat 4+4+5? :lol:
era vorba de prima etapa :roll: ....si adinho era pe primu loc...si nu e 8+2 e 8+4 si mai are inca o etapa
....hai cu titlu adinho
ma rog postase 9-1 si 4-2,dupa umila mea parere,face 8+2,daca dupa unii face 8+4,inseamna ca am gresit eu si imi cer mii de scuze,ca sa nu mai incep o contrazicere cu lumea care nu stie sa socoteasca (nici sa citeasca,nici sa scrie,nici sa vorbeasca)
hai ca iau titlu :lol: :lol: ady_adinho-ionutz_83 5-3...
acu suntem la egalitate ![]()
Et3
adelp1er0 - Bezmetiqu_alex 3-7
dureros
nici in curtea scolii nu se dau atatea goluri ![]()
"prietene" 8+2 face mai mult decat 4+4+5? :lol:
era vorba de prima etapa :roll: ....si adinho era pe primu loc...si nu e 8+2 e 8+4 si mai are inca o etapa
....hai cu titlu adinho
ma rog postase 9-1 si 4-2,dupa umila mea parere,face 8+2,daca dupa unii face 8+4,inseamna ca am gresit eu si imi cer mii de scuze,ca sa nu mai incep o contrazicere cu lumea care nu stie sa socoteasca (nici sa citeasca,nici sa scrie,nici sa vorbeasca)
acum m-am prins k scazusei golurile primite...eu am gresit...
...si eu am crezut k a batut cu 8-1 si 4-2...si am calculat doar golurile date...
...
...noi sa fim sanatosi...oricum...ironie data'n nesimtire... :wink:
nu dau de alexdelpiero..daca vede mesaju asta sa ma contacteze pe messenger..sunt invisible non stop pe mess.
scuze ca intervin dar uita-te la amanari ... " adelpiero " are amanta prima etapa:D
nu dau de alexdelpiero..daca vede mesaju asta sa ma contacteze pe messenger..sunt invisible non stop pe mess.
scuze ca intervin dar uita-te la amanari ... " adelpiero " are amanata prima etapa:D
lol uite si la asta :lol:
adelp1er0 - Danutz12345 1 9
ahahaha 0 pcte pt danutz
adelp1ero=blindica reloaded :lol: