FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

LIGA I - Procesul etapei

«1234537»
i0nutz8312.12.2006 15:29
va dati seama cat de slab si prost am putut sa joc daca m-a batut Ion...am jucat ca Steaua la Craiova :((

 

Cine mai esti si tu ?

hurricane_msg12.12.2006 15:46

Etapa 2:Hurricane_msg - Marinescu_dani2005 = 4 - 3

@Ion: nu te mai oftica, ca nu te-am atacat...si apropo, sunt cel care a venit din a doua divizie, a avut echipe mai proaste ca tine mereu si a iesit mereu in fata ta in clasament ;)

i0nutz8312.12.2006 15:52

..si tot mereu a fost incoltit pentru anti-joc, comportament necorespunzator, etc..

 

Nu mi'a placut formularea.. Adica cum, ti se pare surprinzator sa iei bataie de la mine?

johnny0612.12.2006 16:54

prvrami 3-4 alex_filip2003... 3-1 la pauza pentru adversar, insa o repriza secunda senzationala, in min 65 fiind deja 4-3 :D... sper sa nu ma depuncteze cineva ca am jucat in echipamentul de acasa al echipei mele, sau mai stiu eu ce scuze... :?

ady_4steaua12.12.2006 18:24
sunt pe primul loc dupa prima etapa :P,sper sa o tin asa pana la sfarsit,wow danutz-tores...forza tores forza tores ee eee  :lol: ,eu cu arsenal l-am batut in tur sezonul trecut,apoi m-a batut el :P,sper macar ca mine sa faci :D
prietene vezi ca yo sunt pe primu loc dupa prima etapa ca am dat 9-1 :lol: :lol: ........si la acest 9-1 mai adaugam un onorabil 4-2 cu joker cu multe ratari din partea mea unele chiar de cascadorii rasului..dara si din partea lu joker ..oricum meci frumos
mihai141112.12.2006 18:43

"prietene" 8+2 face mai mult decat 4+4+5? :lol:

hurricane_msg12.12.2006 19:35

@Ion: pai de catre cine am fost acuzat de anti-joc( cine vorbea de anti-joc :)) ...) si comportament necorespunzator...in special de tine ioane ...ca nush dc, dar cam ai oftica pe mine ;).....aaa si bineinteles ca mi se pare surprinzator faptul ca m-ai batut

Si vezi ca deocamdata esti pe locul 3 al jucatorilor de fifa targovisteni de pe fcsteaua.ro ;)

El_nin0_T0rr3s12.12.2006 19:40
"prietene" 8+2 face mai mult decat 4+4+5? :lol:

 

era vorba de prima etapa :roll: ....si adinho era pe primu loc...si nu e 8+2 e 8+4 si mai are inca o etapa :P....hai cu titlu adinho :D

johnny0612.12.2006 20:18

alex_filip2003 4-3 power_steaua-6... conexiune groaie in prima repriza, in a doua s-a mai dezlantuit, dar tot cu greu am reusit sa jucam... daca mergea bine, meciul putea avea alt deznodamant pentru ca adversarul a jucat bine... bafta power la incurcatul lui danutz, el_nin0, si asa mai departe :lol:

PoWeR12.12.2006 20:20

asa e ... din nou o infrangere zic eu nemeritata, oricum felicitari adversarului ... daca mergea bine prima repriza era altceva .. oricum, urmeaza danny1ok de care nu reusesc sa dau deocamdata :cry:

Dani200512.12.2006 20:23

marinescu_dani2005 - blind1ro=4-4

blindica12.12.2006 20:33

[Etapa 3] : Marinescu_dani2005 - Blind1ro 4-4 ( Newcastle - Leverkusen ) M-a condus omu` de 4 ori dak nu ma inshel, era sa crap in fatza calculatorului... 8)

mihai141113.12.2006 01:45
"prietene" 8+2 face mai mult decat 4+4+5? :lol:

 

era vorba de prima etapa :roll: ....si adinho era pe primu loc...si nu e 8+2 e 8+4 si mai are inca o etapa :P....hai cu titlu adinho :D

 

 

ma rog postase 9-1 si 4-2,dupa umila mea parere,face 8+2,daca dupa unii face 8+4,inseamna ca am gresit eu si imi cer mii de scuze,ca sa nu mai incep o contrazicere cu lumea care nu stie sa socoteasca (nici sa citeasca,nici sa scrie,nici sa vorbeasca)

ady_4steaua13.12.2006 08:42

hai ca iau titlu :lol: :lol: ady_adinho-ionutz_83 5-3...

mihai141113.12.2006 10:12

acu suntem la egalitate :P

Jo1n713.12.2006 10:27

Et3

 

adelp1er0 - Bezmetiqu_alex 3-7

ADelPiero13.12.2006 10:40

dureros :D nici in curtea scolii nu se dau atatea goluri :P

El_nin0_T0rr3s13.12.2006 12:01
"prietene" 8+2 face mai mult decat 4+4+5? :lol:

 

era vorba de prima etapa :roll: ....si adinho era pe primu loc...si nu e 8+2 e 8+4 si mai are inca o etapa :P....hai cu titlu adinho :D

 

 

ma rog postase 9-1 si 4-2,dupa umila mea parere,face 8+2,daca dupa unii face 8+4,inseamna ca am gresit eu si imi cer mii de scuze,ca sa nu mai incep o contrazicere cu lumea care nu stie sa socoteasca (nici sa citeasca,nici sa scrie,nici sa vorbeasca)

 

acum m-am prins k scazusei golurile primite...eu am gresit... :oops: ...si eu am crezut k a batut cu 8-1 si 4-2...si am calculat doar golurile date... :oops: ...:D...noi sa fim sanatosi...oricum...ironie data'n nesimtire... :wink:

winn3r13.12.2006 13:06
nu dau de alexdelpiero..daca vede mesaju asta sa ma contacteze pe messenger..sunt invisible non stop pe mess.

scuze ca intervin dar uita-te la amanari ... " adelpiero " are amanta prima etapa:D

winn3r13.12.2006 13:06
nu dau de alexdelpiero..daca vede mesaju asta sa ma contacteze pe messenger..sunt invisible non stop pe mess.

scuze ca intervin dar uita-te la amanari ... " adelpiero " are amanata prima etapa:D

Prodigy_andrey13.12.2006 13:48

lol uite si la asta :lol:

dani@steaua4ever13.12.2006 14:31

adelp1er0 - Danutz12345 1 9

ADelPiero13.12.2006 14:36

da:) ... mi`am jucat si prima etapa...

 

insa danutz nu a jucat dupa cum se scrie aici.

 

mecign9.jpg

mihai141113.12.2006 15:01

ahahaha 0 pcte pt danutz

johnny0613.12.2006 15:12

adelp1ero=blindica reloaded :lol:

«1234537»