FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

LIGA I - Procesul etapei

«123437»
nyku_myhay10.12.2006 13:15

ionutz...scuze k incep asa kiar din prima etapa...da' am si eu nevoie de o amanare ...pana miercuri la 22:00...nishte treburi si eu...ms anticipat(baga o * ):D

blindica10.12.2006 14:04

@ alex_filip2003 : 1. ionutz a dat mass cu link ce trimitea la noile schimbari din regulament 2. eu am postat clar ca nu-mi doresc neaparat victoria cu 3-0 pt ca nu reflecta realitatea din a 2 a repriza, dar poate u citesti dupa bunul plac, si nu am cerut in niciun moment victoria. 3 am vorbit cu ionutz si a zis ca nu se discuta regulamentul. Cat despre sezonul trecut...e sezonul trecut Bafta tuturor [ cu 3-0 aici sau nu, tot o sa opun mai multa rezistenta pe teren ]

johnny0610.12.2006 14:11

eu nu mai discut despre asta... puteai sa imi zici pe messenger de chestia asta dar nu ai spus. in schimb, o faci pe forum. eu, pana nu demult te-am considerat prieten, dar acum, ne mai jucam meciurile si cu asta basta.

dani@steaua4ever10.12.2006 14:39

ionutz am vb cu alexdelpiero si e la Timisoara si nu poate sa joace..sa amani te rog meciul meu cu el..iar amanarea sa io pui lui logic:)Oricum am vb cu el acum sa posteze si el.

ADelPiero10.12.2006 15:01

da... sunt la Timisoara de 2 zile... plec la ora 22:45 ... ajung la 03:25 ... si maine am scoala pana la 16:00 .... dupa ce vin de la scoala pot juca...

 

multumesc

mihai141110.12.2006 15:54

Mihai1411 - Savubogdanus 5-1

PoWeR10.12.2006 17:12

se pare ca nu e o etapa prea fericita pentru noi, cei promovati :?

ADelPiero10.12.2006 22:23

lasaa ca il bat io pe danutzu :D va razbun ;)

El_nin0_T0rr3s11.12.2006 08:48

ai 5 beri prin posta de la mine dak reusesti asta =))...

 

ionutz scoate-mi te rog mult ignoru'...nici macar nu stiu de ce mi-ai dat?! :cry:

PoWeR11.12.2006 09:19

etape :lol: ?

ManiaCU11.12.2006 09:58

Recunosc ! Nici eu n-am folosit setarile specificate de Ionutz :lol: Pedepsiti-ma ! ori 5-2 , ori 3-0 ... tot aia e :lol:

PoWeR11.12.2006 15:10

s-a terminat si alegerea echipelor in Liga II asa ca ar putea incepe si acolo campionatul ... noi totusi asteptam un semn de viatza din partea forului superior in ceea ce priveste programarea viitoarelor meciuri ... :oops:

DannY_112.12.2006 08:59

Ionutz, etapele 1 si a 3 a sunt identice :lol:

mihai141112.12.2006 10:13

sunt pe primul loc dupa prima etapa :P,sper sa o tin asa pana la sfarsit,wow danutz-tores...forza tores forza tores ee eee :lol: ,eu cu arsenal l-am batut in tur sezonul trecut,apoi m-a batut el :P,sper macar ca mine sa faci :D

El_nin0_T0rr3s12.12.2006 12:27

voi incerca...anul trecut am reusit egal contra lui si jcuam lu Lyon...sa vedem ce voi face de data asta...oricum...sunt mult mai ofensiv...un lucru e cert ....vor fi peste 6-7 goluri in acest meci zic eu...:D

PoWeR12.12.2006 12:29

da ... 5 din faze fixe :x

ADelPiero12.12.2006 12:53

Savubogdanus 2-4 ADelPiero

 

danutz... cand ai timp da un semn sa te bat si pe tine :D 8)

nyku_myhay12.12.2006 13:56

ETAPA II: andrey_gogo - jok3r_sarbu (Liverpool-bayern): 5-5

 

ce meci senzational...de fapt 2 reprize :(...prima 4-1 pt mine...a doua 4-1 pt el...amandoi era sa dam lovitura pe final...da' pe el al oprit bara si pe mine arbitrul :((...una peste alta, rezultat echitabil vis-a-vis de ce s-a intamplat pe teren ;)

Prodigy_andrey12.12.2006 13:59

dap super meci ;) Bv sarbule :D si............ :roll: se pare k am etapa cu Mihai :roll: sper sa nu iau multe :D

nyku_myhay12.12.2006 14:09

ETAPA I: jok3r_sarbu - bezmetiqu_alex(bayern-as roma) : 4-4

 

no coment :( ...m-am abonat la egaluri :(:( ...

i0nutz8312.12.2006 15:05
i0nutz83 - hurricane_msg 6-2.
mihai141112.12.2006 15:06

Bezmetiqu_alex - Mihai1411 0-5...se pare ca am norma de 5 pe meci :D

hurricane_msg12.12.2006 15:06

va dati seama cat de slab si prost am putut sa joc daca m-a batut Ion...am jucat ca Steaua la Craiova :((

mihai141112.12.2006 15:27

Mihai1411 - Andrey_gogo 7-3

 

 

sa speram ca reusesc sa-l bat si pe danutz,oare ca anul trecut camp. se va decinde in meciurile directe :D?

Prodigy_andrey12.12.2006 15:29

dap 7-3 nu ma asteptam la mai mult numa k ma enerveaza cand iau goluri kkcioase :D

«123437»