FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

LIGA I - Procesul etapei

«167891037»
mihai141116.12.2006 16:43

Mihai1411 - Prvrami 4-0

xzique16.12.2006 16:50
Mihai1411 - Prvrami  4-0

 

macar un gol meritam si eu :cry:

johnny0616.12.2006 17:11

nu dau de danny1ok... sper sa nu mi se mai puncte si din aceasta cauza... :?

i0nutz8316.12.2006 17:14

La ora 22.00 se va lua o decizie.. Doar respectam termenele, nu ?

johnny0616.12.2006 17:21

asa ar fi normal...

ady_4steaua16.12.2006 18:08

ady_adinho-savubogdanus 5-0

johnny0616.12.2006 20:14

este ora 22:08 si danny1ok nu a aparut...

DannY_116.12.2006 22:51

Pai 'alex_filip' eu te-am cautat toata ziua,pana la ora17,erai Online si nu m-ai bagat in seama si acum spui ca nu m-ai putut gasi?

johnny0617.12.2006 09:26

si intre 17:00 si 22:00 ti-am tot dat buzz-uri si mesaje si nu ai raspuns, ba mai mult ai iesit de pe mess... :?

mihai141117.12.2006 11:47

Blind1ro - Mihai1411 1-5

johnny0617.12.2006 11:56

ionutz, asteptam verdictul tau...

PoWeR17.12.2006 12:28

tot atat stati la discutii inutile, mai degraba jucati meciul si se vede atunci :wink:

i0nutz8317.12.2006 13:09

Puteti sa jucati meciul. La sfarsitul campionatului vom vedea daca punctele se contabilizeaza sau nu.

johnny0617.12.2006 13:43

alex_filip2003 1-1 danny1ok... o catastrofa de meci

PoWeR17.12.2006 13:43

na, cel mai corect asa :wink:

johnny0617.12.2006 15:53

julica_maniaku 4-5 alex_filip2003... in sfarsit o victorie azi... 8)

El_nin0_T0rr3s17.12.2006 18:31

el_nin0 - marinescu Dani : 6-5

 

super norocos... :lol:

El_nin0_T0rr3s18.12.2006 12:08

ionutz-el_nin0 : 2-3

 

m-a egalat in min 90 ...l-am batut in min 90... :lol: ...am avut soarta de tigan :P

i0nutz8318.12.2006 12:10

meci frumos. pacat de final :)

dani@steaua4ever18.12.2006 14:06

Andrey_gogo - Danutz12345 1 4

ADelPiero18.12.2006 14:52

ADelPiero - blindel 0-3

blindica18.12.2006 14:57

[ETAPA 7] Adelp1ero - Blind1ro 0-3 (Villarreal - Leverkusen ) Derby in familie, nici nu se putea altfel, doar ca fratele DelPiero a avut probleme cu nevasta si mi-a accidentat 2 jucatori, noroc cu aspirinele Bayer.

hurricane_msg18.12.2006 17:42
Etapa 6:Hurricane_msg – adelp1er0 = 2 - 1 :oops:
ADelPiero18.12.2006 17:43

da.... norocoasa victorie... 2 ocazii.. doua goluri ... posesie 0

 

oricum ... ai profitat.. ai batut. felicitari

dani@steaua4ever18.12.2006 17:47

alix filip team cautat azi dar nu ai raspuns...in fine o sa aman meciu k si eu am fost ocupat zilele astea.

Deci ionutz amanami te rog meciul cu alex filip.mersi

«167891037»