Mihai1411 - Prvrami 4-0
Mihai1411 - Prvrami 4-0
Mihai1411 - Prvrami 4-0
macar un gol meritam si eu :cry:
nu dau de danny1ok... sper sa nu mi se mai puncte si din aceasta cauza... :?
La ora 22.00 se va lua o decizie.. Doar respectam termenele, nu ?
asa ar fi normal...
ady_adinho-savubogdanus 5-0
este ora 22:08 si danny1ok nu a aparut...
Pai 'alex_filip' eu te-am cautat toata ziua,pana la ora17,erai Online si nu m-ai bagat in seama si acum spui ca nu m-ai putut gasi?
si intre 17:00 si 22:00 ti-am tot dat buzz-uri si mesaje si nu ai raspuns, ba mai mult ai iesit de pe mess... :?
Blind1ro - Mihai1411 1-5
ionutz, asteptam verdictul tau...
tot atat stati la discutii inutile, mai degraba jucati meciul si se vede atunci :wink:
Puteti sa jucati meciul. La sfarsitul campionatului vom vedea daca punctele se contabilizeaza sau nu.
alex_filip2003 1-1 danny1ok... o catastrofa de meci
na, cel mai corect asa :wink:
julica_maniaku 4-5 alex_filip2003... in sfarsit o victorie azi... 8)
el_nin0 - marinescu Dani : 6-5
super norocos... :lol:
ionutz-el_nin0 : 2-3
m-a egalat in min 90 ...l-am batut in min 90... :lol: ...am avut soarta de tigan ![]()
meci frumos. pacat de final ![]()
Andrey_gogo - Danutz12345 1 4
ADelPiero - blindel 0-3
[ETAPA 7] Adelp1ero - Blind1ro 0-3 (Villarreal - Leverkusen ) Derby in familie, nici nu se putea altfel, doar ca fratele DelPiero a avut probleme cu nevasta si mi-a accidentat 2 jucatori, noroc cu aspirinele Bayer.
da.... norocoasa victorie... 2 ocazii.. doua goluri ... posesie 0
oricum ... ai profitat.. ai batut. felicitari
alix filip team cautat azi dar nu ai raspuns...in fine o sa aman meciu k si eu am fost ocupat zilele astea.
Deci ionutz amanami te rog meciul cu alex filip.mersi