Danutz12345 - Julica_maniaku 4 3
Am avut meciu asta un bulan IMENS..pare rau de maniaku merita sa castige dar bulanul meu ma ajutat iar:)
Danutz12345 - Julica_maniaku 4 3
Am avut meciu asta un bulan IMENS..pare rau de maniaku merita sa castige dar bulanul meu ma ajutat iar:)
ma las de fifa dupa jocul asta ...
adelp1er0 - Power_steaua_6 1-5 ... am prins adversarul intr-o dispozitie proasta
prvrami - adelpiero 8-2
se pare k toti l-ati prins... :lol:
da`, bietu` delpiero era cam frustrat aseara :roll:
Marinescu_dani2005 - Julica_maniaku 0-5
danny1ok - jok3r_sarbu : 2-3
meci frumos... ratari mari din partea mea(cum erati obisnuiti)...si ratari si mai mari din partea lui danny...
ceva etape mai sunt pana la mini-mercato :lol: ?
El_nin0_T0rr3s , te`am intrebat cevA?
urmaresti forumul ... prin februarie o sa se faca noi inscrieri dar in Liga a 2a ![]()
seen ionutz ? ... vrem si noi un clasament si eventual o noua etapa ![]()
Pana in Anul Nou va apare si clasamentul mult-dorit. Etape noi, in jurul datei de 7 ianuarie.
Colectivul FcSteaua.Ro va ureaza Sarbatori Fericite! Sa ne vedem cu bine in 2007 !
ok ... oricum bine ai revenit ionutz :wink:
imi lipsesc jocurile oficiale, cu miza
, voi pleca in Cipru pana pe 7 ianuarie...sunt adversari precum J 8) int si Alin jeleu acolo.
@ power : btw ...sunt interesat sa-l transfer pe Nedved...cat ceri pe el?
nedved e netransferabil, dar ma rog, pt tine-l dau cu o sticla de Jack`D... si-o guma turbo :lol:
etape, clasament ?
parca trebuia sa fie un clasament pana in Craciun,, :lol:
poate Craciunul pe vechi ... :roll:
de ce nu l-ati facut voi ba
? 8)
daca aveam programul il faceam eu 8)
CLASAMENT

Amanate:
i0nutz83 - filip (pana cand adversarul va avea o conexiune decenta)
mihai1411 - el_nin0 (pana cand Mihai va avea ip rootabil).
multumim ionutz :wink: ... ma mentin bine inca
Ce meciuri am.. Cu marinescu si maniaku, derby-urile retrogradarii :!: