FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

LIGA I - Procesul etapei

«18910111237»
dani@steaua4ever20.12.2006 21:52

Danutz12345 - Julica_maniaku 4 3

Am avut meciu asta un bulan IMENS..pare rau de maniaku merita sa castige dar bulanul meu ma ajutat iar:)

ManiaCU20.12.2006 21:53

ma las de fifa dupa jocul asta ...

PoWeR20.12.2006 22:22

adelp1er0 - Power_steaua_6 1-5 ... am prins adversarul intr-o dispozitie proasta

xzique20.12.2006 22:37

prvrami - adelpiero 8-2

El_nin0_T0rr3s21.12.2006 06:29

se pare k toti l-ati prins... :lol:

PoWeR21.12.2006 07:03

da`, bietu` delpiero era cam frustrat aseara :roll:

ManiaCU21.12.2006 14:52

Marinescu_dani2005 - Julica_maniaku 0-5

nyku_myhay21.12.2006 17:13

danny1ok - jok3r_sarbu : 2-3

meci frumos... ratari mari din partea mea(cum erati obisnuiti)...si ratari si mai mari din partea lui danny...

PoWeR21.12.2006 22:01

ceva etape mai sunt pana la mini-mercato :lol: ?

ADelPiero22.12.2006 01:18

El_nin0_T0rr3s , te`am intrebat cevA?

stelistu9422.12.2006 12:48
MAH VREAU SA MA INSCRIU si EU IN Liga ASTA CUM FAC ? fularulultras
stelistu9422.12.2006 12:48
MAH VREAU SA MA INSCRIU si EU IN Liga ASTA CUM FAC ? fular-campionii steagcruce2 fularultras
biku00722.12.2006 12:52

urmaresti forumul ... prin februarie o sa se faca noi inscrieri dar in Liga a 2a ;)

PoWeR22.12.2006 15:25

seen ionutz ? ... vrem si noi un clasament si eventual o noua etapa :oops:

i0nutz8322.12.2006 20:41

Pana in Anul Nou va apare si clasamentul mult-dorit. Etape noi, in jurul datei de 7 ianuarie.

 

Colectivul FcSteaua.Ro va ureaza Sarbatori Fericite! Sa ne vedem cu bine in 2007 !

PoWeR22.12.2006 20:45

ok ... oricum bine ai revenit ionutz :wink:

blindica01.01.2007 19:05

imi lipsesc jocurile oficiale, cu miza :D, voi pleca in Cipru pana pe 7 ianuarie...sunt adversari precum J 8) int si Alin jeleu acolo.

@ power : btw ...sunt interesat sa-l transfer pe Nedved...cat ceri pe el?

PoWeR02.01.2007 03:44

nedved e netransferabil, dar ma rog, pt tine-l dau cu o sticla de Jack`D... si-o guma turbo :lol:

 

 

etape, clasament ?

Jo1n703.01.2007 17:19

parca trebuia sa fie un clasament pana in Craciun,, :lol:

PoWeR03.01.2007 18:39

poate Craciunul pe vechi ... :roll:

blindica03.01.2007 19:31

de ce nu l-ati facut voi ba :D? 8)

PoWeR03.01.2007 20:44

daca aveam programul il faceam eu 8)

i0nutz8304.01.2007 09:57

CLASAMENT

 

untitledaj2.png

 

Amanate:

 

i0nutz83 - filip (pana cand adversarul va avea o conexiune decenta)

mihai1411 - el_nin0 (pana cand Mihai va avea ip rootabil).

PoWeR04.01.2007 09:59

multumim ionutz :wink: ... ma mentin bine inca

i0nutz8304.01.2007 10:09

Ce meciuri am.. Cu marinescu si maniaku, derby-urile retrogradarii :!:

«18910111237»