FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

LIGA I - Procesul etapei

«1101112131437»
dani@steaua4ever05.01.2007 19:44

Hurricane_msg - Danutz12345 2 12

 

Danutz in forma buna e cam drastik:P

hurricane_msg05.01.2007 19:46

daca nu reusesc sa-mi joc si eu meciul cu adinho la timp as vrea sa mi se amane....ca din cate imi aduc eu aminte era vb sa incepem p 7 campionatul,dar cred ca s-a razgandit ionut in somn :))...vai de noi...:(

PoWeR06.01.2007 10:12

mai sunt meciuri de jucat :lol: ?

El_nin0_T0rr3s06.01.2007 11:21

eu am etapa cu delipero.....da nu prea e omu online...probabil lucreaza sau nush...in caz k nu apare pana desseara cred k cer amanare...

ady_4steaua06.01.2007 13:29

ms hurricane asta vroiam sa cer si eu ca sunt cam ocupat zilele astea..ms

PoWeR06.01.2007 15:09

ceva etape noi azi ? :oops:

ADelPiero06.01.2007 17:08

toresule ... sunt ...

El_nin0_T0rr3s06.01.2007 17:31

torres - delpiero : 7-0

i0nutz8306.01.2007 18:01

untitledxf0.png

 

Amanate:

 

mihai1411- el_nin0

i0nutz83 - alex_filip

hurricane_adinho

filip - joker

 

Etape noi !

PoWeR06.01.2007 18:08

multumim ionutze si multz`ani pe maine ! :lol:

i0nutz8306.01.2007 18:10

@power: Multumesc :)

El_nin0_T0rr3s07.01.2007 10:24

torres - bezmetiqu : 3-1

Jo1n707.01.2007 10:31

moaa jucati exact ca in manual..pasa cu A pe de-a Lungu` tereunlui..cica, counter attack :|

mihai141107.01.2007 11:13

Mihai1411 - Marinescu_dani2005 4-0

El_nin0_T0rr3s07.01.2007 11:53

andrei_gogo - torres : 0-7

 

huh...joc bine bine... 8)

mihai141107.01.2007 12:10

Julica_maniaku - Mihai1411 1-5

El_nin0_T0rr3s07.01.2007 12:12
Julica_maniaku - Mihai1411 1-5

 

barosane nu-mi facusi si mie un cadou de ziua mea cu un egal ceva :(.....:P

DannY_107.01.2007 13:50

Danny1ok-Savubogdanus 7-1

Prodigy_andrey07.01.2007 13:59
andrei_gogo - torres : 0-7  

 

huh...joc bine bine... 8)

 

uart am luat-o :( da am luat si niste goluri din alea.... numa kamaciki putea da 4 din repingere 2 greseli de portar unu normal :D

PoWeR07.01.2007 16:58

Power_steaua_6 - Andrey_gogo 5-4 ... destul de greu, probabil din cauza conexiunii ... importante sunt cele 3 pct 8)

Sonic07.01.2007 17:17

pai cum sa nu fie din cauza conexiunii powere :P cand tie la test ti-au iesit upload 60 kbps si atunci radeai, ia uite ca acum s-a intors roata :twisted:

 

in alta ordine de idei La Multi Ani Ioane :D si la mai mare :wink:

 

edit la postu de mai jos al lui power : scuze powere despre prodigy voiam sa zic ca are upload de 60 kbps :roll:

PoWeR07.01.2007 17:38

are you sure sonic ?

 

http://www.fcsteaua.ro/forum/viewtopic.php...light=conexiune

 

 

aha ....

hurricane_msg07.01.2007 18:40

Blind1ro - Hurricane_msg = 2 - 3

blindica07.01.2007 18:47

Etapa 10 Blind1ro - Hurricane_msg 2-3 [bayer - Lyon] N-am mai vazut asa ceva din Liga 2...pase in propria jumatate frate si mai aveam si un om in minus, ce draq mai nene, pai daca am ajuns ca juc. cu Lyon sa faca asa , ah pai in etapa cu danutz, plimb mingea 89 de minute.

 

@ Joint : oricum n-am dovezi, asa ca raman cu nervi inutili, iar PGL e PGL, aici e fcsteaua.ro, si sincer mie nu-mi place regulamentul lor.

Jo1n707.01.2007 18:49

ok..daca s-a facut asa ceva trebuie sa piarda cu 3-0.

regulile din pgl asa zic.

daca vrem sa fie campionat serios asa trebie sa se faca.

«1101112131437»