FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

LIGA I - Procesul etapei

«1111213141537»
PoWeR07.01.2007 18:52

astea nu`s modalitati pe care sa le aplice un jucator de Liga I :evil:

johnny0607.01.2007 18:55

probabil ca tu sau blindica aveti dovezi... altfel, pana cand va inregistra vreunul meciul cu camera video sau cu altceva... vedeti-va de treaba!! pe voi nu va opreste nimeni sa faceti la fel. si probabil ca si ionutz va zice la fel.

Sonic07.01.2007 19:01

Mamaaa blindica :lol: iaca trebuia sa ti se intample si tie. Ah sa infing cutitu in rana si sa fiu rau ;probabil jucatorii mai vechi stiu acel blindica 0-0 sonic, un meci in care domnul Alexandru (blindica) a tras tot meciul de timp :roll: deci absolut tot meciul .

Macar domnul hurricane a avut buna vointa sa traga de timp in jur de o repriza , asa-i ???

Nici atunci nu s-a luat nicio masura desi tam-tamul meu a fost valeuuu :lol: si nici acum nu cred ca se va lua.

Cred ca pana nu-i face si lui hurricane cineva treaba asta cu trasu de timp nu se va potoli, blindica si-a invatat lectia 8)

 

 

ORICUM, EU SUNT TOTAL IMPOTRIVA ACESTOR TRAGER DE TIMP SI VA ROG SA FITI FAIR-PLAY SI SA LE EVITATI PE CAT PUTETI

Jo1n707.01.2007 19:04

clar de acum incolo trebuie inregistrate fazele astea..

tre sa instalez Fraps.

blindica07.01.2007 19:07

@ filip, pfff ...am si zis ca n-am dovezi,doar imi spuneam of-ul, n-am cerut pedepse, ar fi penal :lol: @ anonim : doar am postat, tam-tam-ul e intretzinut de alte persoane, a fost 1-1 , si totusi, erai anonim...un jucator f bun ( sa nu uitam 3-3 la retur), oricum sunt totusi practici de Liga 2 si nici acolo n-ar trebui sa fie, lumea stie de tataie blindica. Sa nu dezgropam trecutul,nu mai zic nik, eu am avertisment, nu ma bag la polemica.Bafta all !

mihai141107.01.2007 19:47

si eu am zis ca in pgl scrie clar ca nu e voie sa tragi de timp

 

daca trageam de timp...luam campionatul trecut eu titlul :oops: ;a fost acel meci antologic,in care aveam 5-1 la pauza cu marinescu_dani...si la final a fost 7-6 pt el :D

PoWeR07.01.2007 19:57

Etapa 13: Ady_adinho - Power_steaua_6 3-5 :!:

 

ooo daaaaaa ... frumos meci 8)

geegee2107.01.2007 20:04
Etapa 13: Ady_adinho - Power_steaua_6  3-5  :!:  

 

ooo daaaaaa ... frumos meci  8)

 

Bravooooo power!!!!!!! Tot asa!

 

Savubogdanus - Alex_filip2003 0-9

Haideti mai repede cu campionatu ca vreau in Liga 2 sa joc cu Barcelona :)

Dani200507.01.2007 21:52

Frumos rau acel meci cu Mihai :lol: si io care jucam doar de dragu de a reduce din diferenta :D

DannY_108.01.2007 09:13

Bezmetiqu_alex-Danny1ok 2-3

nyku_myhay08.01.2007 15:00
Jo1n7 Trimis: 07 01 2007 21:04    Titlul subiectului:  

 

--------------------------------------------------------------------------------

 

clar de acum incolo trebuie inregistrate fazele astea..  

tre sa instalez Fraps.  

 

:arrow: joint: eu te sfatuiesc sa nu-l folosesti pt k mere greu cand joci tu cu calcu' sa inregistrezi...cand ai incerca sa inregistrezi un meci in retea...nici nu nu vreau sa-mi imaginez cum ar mere...(parerea mea,din proprie exp.)

 

:arrow: altfel...bine v-am regasit...am luat o pauza din cauza unor prb. cu pc-ul :oops: ...s-au rezolvat 8)

i0nutz8308.01.2007 16:08

Incepand cu sezonul viitor, regulamentul va suferi modificari importante la toate capitolele. Noul regulament va fi disponibil pe fcsteaua.ro incepand din 1 februarie.

Prodigy_andrey08.01.2007 16:24

Mai sunt meciuri de jucat ?? ceva etape ?? ;)

PoWeR08.01.2007 16:28

buna intrebarea gogo ... 8)

ady_4steaua08.01.2007 18:19

prvrami poate dai si tu un semn de viata..ca nam chef sa mai pierd puncte..

hurricane_msg08.01.2007 18:22

...noroc sa ai

Totul depinde de noroc :!: :!: :!:

xzique08.01.2007 18:25

Etapa 13: Hurricane_msg - Prvrami 3-5

dani@steaua4ever08.01.2007 18:28

danutz12345 ionutz83 5 2

danutz12345 blind1ro 5 0

nyku_myhay08.01.2007 18:38

jok3r_sarbu - ionutz83 : 4-1

i0nutz8308.01.2007 18:47

Mai sunt 4 meciuri de jucat contand pentru ultimele doua etape. Rezultatele se vor lua in calcul doar daca apar pe forum pana la ora 23,00, adica in urmatoarele 2h 20 min.

 

Modificare de regulament: jucatorii exclusi din campionat ( la cumul de 3 jocuri nedisputate si/sau anulate) pierd ABSOLUT toate meciurile cu 0-3, inclusiv cele jucate pana la momentul excluderii.

ADelPiero08.01.2007 19:07

imi astept adversarii...

PoWeR08.01.2007 20:07

inca o ora ... go go go :lol:

i0nutz8308.01.2007 20:07

Etape noi si clasament, maine la pranz !

PoWeR08.01.2007 20:11

:roll: ... ok boss

i0nutz8308.01.2007 20:29

Interesant este ca oamenii sunt online dar se cauta prin intermediari in loc sa se abordeze direct. delpiero intreaba pe forum de filip, iar filip ma intreaba pe mess de delpiero.

 

AMR: 21 minute

«1111213141537»