astea nu`s modalitati pe care sa le aplice un jucator de Liga I :evil:
astea nu`s modalitati pe care sa le aplice un jucator de Liga I :evil:
probabil ca tu sau blindica aveti dovezi... altfel, pana cand va inregistra vreunul meciul cu camera video sau cu altceva... vedeti-va de treaba!! pe voi nu va opreste nimeni sa faceti la fel. si probabil ca si ionutz va zice la fel.
Mamaaa blindica :lol: iaca trebuia sa ti se intample si tie. Ah sa infing cutitu in rana si sa fiu rau ;probabil jucatorii mai vechi stiu acel blindica 0-0 sonic, un meci in care domnul Alexandru (blindica) a tras tot meciul de timp :roll: deci absolut tot meciul .
Macar domnul hurricane a avut buna vointa sa traga de timp in jur de o repriza , asa-i ???
Nici atunci nu s-a luat nicio masura desi tam-tamul meu a fost valeuuu :lol: si nici acum nu cred ca se va lua.
Cred ca pana nu-i face si lui hurricane cineva treaba asta cu trasu de timp nu se va potoli, blindica si-a invatat lectia 8)
ORICUM, EU SUNT TOTAL IMPOTRIVA ACESTOR TRAGER DE TIMP SI VA ROG SA FITI FAIR-PLAY SI SA LE EVITATI PE CAT PUTETI
clar de acum incolo trebuie inregistrate fazele astea..
tre sa instalez Fraps.
@ filip, pfff ...am si zis ca n-am dovezi,doar imi spuneam of-ul, n-am cerut pedepse, ar fi penal :lol: @ anonim : doar am postat, tam-tam-ul e intretzinut de alte persoane, a fost 1-1 , si totusi, erai anonim...un jucator f bun ( sa nu uitam 3-3 la retur), oricum sunt totusi practici de Liga 2 si nici acolo n-ar trebui sa fie, lumea stie de tataie blindica. Sa nu dezgropam trecutul,nu mai zic nik, eu am avertisment, nu ma bag la polemica.Bafta all !
si eu am zis ca in pgl scrie clar ca nu e voie sa tragi de timp
daca trageam de timp...luam campionatul trecut eu titlul
;a fost acel meci antologic,in care aveam 5-1 la pauza cu marinescu_dani...si la final a fost 7-6 pt el ![]()
Etapa 13: Ady_adinho - Power_steaua_6 3-5 :!:
ooo daaaaaa ... frumos meci 8)
Etapa 13: Ady_adinho - Power_steaua_6 3-5 :!:
ooo daaaaaa ... frumos meci 8)
Bravooooo power!!!!!!! Tot asa!
Savubogdanus - Alex_filip2003 0-9
Haideti mai repede cu campionatu ca vreau in Liga 2 sa joc cu Barcelona ![]()
Frumos rau acel meci cu Mihai :lol: si io care jucam doar de dragu de a reduce din diferenta ![]()
Bezmetiqu_alex-Danny1ok 2-3
Jo1n7 Trimis: 07 01 2007 21:04 Titlul subiectului:
--------------------------------------------------------------------------------
clar de acum incolo trebuie inregistrate fazele astea..
tre sa instalez Fraps.
:arrow: joint: eu te sfatuiesc sa nu-l folosesti pt k mere greu cand joci tu cu calcu' sa inregistrezi...cand ai incerca sa inregistrezi un meci in retea...nici nu nu vreau sa-mi imaginez cum ar mere...(parerea mea,din proprie exp.)
:arrow: altfel...bine v-am regasit...am luat o pauza din cauza unor prb. cu pc-ul
...s-au rezolvat 8)
Incepand cu sezonul viitor, regulamentul va suferi modificari importante la toate capitolele. Noul regulament va fi disponibil pe fcsteaua.ro incepand din 1 februarie.
Mai sunt meciuri de jucat ?? ceva etape ?? ![]()
buna intrebarea gogo ... 8)
prvrami poate dai si tu un semn de viata..ca nam chef sa mai pierd puncte..
...noroc sa ai
Totul depinde de noroc :!: :!: :!:
Etapa 13: Hurricane_msg - Prvrami 3-5
danutz12345 ionutz83 5 2
danutz12345 blind1ro 5 0
jok3r_sarbu - ionutz83 : 4-1
Mai sunt 4 meciuri de jucat contand pentru ultimele doua etape. Rezultatele se vor lua in calcul doar daca apar pe forum pana la ora 23,00, adica in urmatoarele 2h 20 min.
Modificare de regulament: jucatorii exclusi din campionat ( la cumul de 3 jocuri nedisputate si/sau anulate) pierd ABSOLUT toate meciurile cu 0-3, inclusiv cele jucate pana la momentul excluderii.
imi astept adversarii...
inca o ora ... go go go :lol:
Etape noi si clasament, maine la pranz !
:roll: ... ok boss
Interesant este ca oamenii sunt online dar se cauta prin intermediari in loc sa se abordeze direct. delpiero intreaba pe forum de filip, iar filip ma intreaba pe mess de delpiero.
AMR: 21 minute