FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

LIGA I - Procesul etapei

«1121314151637»
ady_4steaua08.01.2007 20:40

ady_adinho-prvrami 3-1

nyku_myhay08.01.2007 20:43

restanta: alexfilip - jok3r_sarbu : 2-1

ce meci...mi-am luat-o pe final...oricum ratari multe(nu numai din partea mea cum erati obisnuiti :P )...si...nush ce zice ionutz de netu` lu filip...mie mi-a mers perfect cu el.

 

p.s:ionutz...amana-mi si mie meciu` cu marinescu_dani...k vad k nu apare...(ar fi a 3-a amanare-ultima :? )

johnny0608.01.2007 20:57

eu nu stiu ce sa ma fac... la inceputul lui februarie voi pleca la munte si nu voi putea juca etapele... acum nu dau de adelp1ero si sunt nevoit sa cer amanarea meciului... mai raman cu o amanare si probabil ca mai am nevoie de cel putin 3... sper sa gasesc intelegere sa joc meciurile in avans sau adversarii sa ceara amanarea meciurilor cu mine :?

PoWeR09.01.2007 09:11

any news ? ... etape, clasament ceva :lol: ?

El_nin0_T0rr3s09.01.2007 12:48

chiar vrei sa vezi cine e pe primu loc power? =))

PoWeR09.01.2007 13:02

nu, vreau sa vad cine e pe ultimu` ;) ... :)

johnny0609.01.2007 13:34

sper sa intru in primii 8... :roll:

nyku_myhay09.01.2007 15:25

marinescu _dani2005 - jok3r_sarbu _ 1-2

dupa ce mi-am luat-o in meciu` cu filip pe final...am dat si eu una pe final :D:D

Prodigy_andrey09.01.2007 15:29
ETAPE :D
i0nutz8309.01.2007 15:41

untitledmg7.png

 

Amanate:

 

alex_filip - adelp1er0

joker_sarbu - marinescu_dani

mihai1411- el_nin0

i0nutz83 - alex_filip

hurricane - adinho

 

maniaku - delpiero ANULAT (penalizarea se va lua in calcul la sfarsitul campionatului).

ManiaCU09.01.2007 16:00

ManiaCU...just red-blue4ever: cand jucam etapa barosane ?

ManiaCU...just red-blue4ever: ai timp sa jucam etapa ?

ManiaCU...just red-blue4ever: jucam si noi azi etapa

ManiaCU...just red-blue4ever: lasa-mi un mesaj cand poti sa jucam

 

... raspuns din parti !

Doar asa sa scapi si tu de retrogradare Ionutz , iti pui oamenii sa se dea raniti pe net si sa nu joace si dupaia imi anulezi meciul.Banuiesc ca mesajele mele ofline nu le-ai primit??? Hai cu bafta !

i0nutz8309.01.2007 17:38

Sa vedem ce are de spus si adelpiero. Curios este ca ieri a fost online pana seara, a jucat cealalta etapa, iar tu zici ca nu l-ai vazut..

Prodigy_andrey09.01.2007 18:25

andrey_gogo 0-1 alex_filip2003

johnny0609.01.2007 18:50

alex_filip2003 5-3 bezmetiq_alex... deja incep sa ma obisnuiesc cu victoriile :lol: da nu-i bai :D

mihai141109.01.2007 18:51

I0nutz83 - Mihai1411 0-3

Mihai1411 - Jok3r_sarbu 7-2

PoWeR09.01.2007 19:22

mai pierzi si tu Mihaita :lol:

ManiaCU09.01.2007 21:21
Sa vedem ce are de spus si adelpiero. Curios este ca ieri a fost online pana seara, a jucat cealalta etapa, iar tu zici ca nu l-ai vazut..

 

Nu am zis ca nu l-am vazut , pur si simplu i-am lasat mesaje cand era pe net , i-am dat buzz si nu mi-a raspuns deloc ! nici macar sa-mi spuna ca nu are timp sau ... ti-am lasat si tie un mesaj sa-ti spun ca nu-mi raspunde. Repede:ANULAT

DannY_109.01.2007 22:33

Danny1ok-Andrei_gogo 4-1

Ady_adinho-Danny1ok 1-3

ady_4steaua10.01.2007 10:23

conexiune atat de jalnica de nu am vazut nici un gol..put si simplu dak degajai trebuia sa astepti 10 sec sa cada mingea fara exagerare..cine a avut bulan a castigat :lol:

Prodigy_andrey10.01.2007 13:35
conexiune atat de jalnica

mie mi-a mers perfect :D cand am jcat cu Dan :D

Dani200510.01.2007 15:14

savubogdanus - marinescu_dani2005=3-6

PoWeR10.01.2007 15:25

Etapa 14: Power_steaua_6 - Hurricane_msg 7-2

johnny0610.01.2007 15:36

restanta: alex_filip2003 9-1 adelp1ero... somebody stop me :lol:

El_nin0_T0rr3s10.01.2007 17:26

hurricane - el_nin0 : 4-5

 

de la 4-0 pt mine... :oops: ..m-a egalat in min 85 si in min 87 am dat gol...apoi...minutele de prelungire am facut ce stie el cel mai bine =))...v-am razbunat pe toti :lol:

 

el_nin0 - adinho : 8-3

 

derby frumos... 8)

PoWeR10.01.2007 20:21

Etapa 15: Blind1ro - Power_steaua_6 1-3 ... greu !

«1121314151637»