adelp1er0 - Mihai1411 0-1
adelp1er0 - Mihai1411 0-1
hurricane 2-6 alex_filip2003
alex_filip2003 7-6 ady_adinho
[ETAPA 17] => Blind1ro - Danny1ok 7-2 ( Bayer - Inter )...evolutie buna. Bafta Danny. :o
P.S.- pt meciul cu el nino...vom reveni cu un post, nu ne-am sincronizat, de fapt, nu prea l-am vazut si poate invers, maine (duminik) o sa vin pe la 19:00 acasa torres.
jok3r_sarbu - savubogdanus : 7-0
m-a exasperat savubogdanus cu ratarile...a ratat din toate pozitiile...inclusiv din 5-6 m cu poarta goala(trimitand in transversala)...
Restanta:
i0nutz83 - alex_filip2003 1-1.
Conexiune ca de obicei infecta, rezultat acceptabil.
NU apare marinescu Dani
Dak nu dau de el ionutz te rog sa amani meciu
poate are probleme
ms
Ionutz amanami si mie meciurile cu Mihai si cu power.Mersi
te cautam de 2 zile,si te trezesti sa amani acu :roll: greu sa gasesti juma de ora libera :?
ma rog,mai trece 2 amanari la danutz,mai face 1-2 si e exclus :lol: :lol:
Restante:
Mihai1411 - El_nin0_t0rr3s (e9)
Julica_maniaku - Savubogdanus (e14)
Bezmetiqu_alex - Julica_maniaku (e15)
Julica_maniaku - Andrey_gogo (e16)
Mihai1411 - Danutz12345 (e16)
Marinescu_dani2005 - Bezmetiqu_alex (e16)
el_nin0_t0rr3s - blind1ro (e16)
Andrey_gogo - Marinescu_dani2005 (e17)
Ady_adinho - Julica_maniaku (e17)
Prvrami - El_nin0_t0rr3s (e17)
Danutz12345 - Power_steaua_6 (e17)
Urmatoarele etape vor fi postate doar dupa ce se disputa TOATE meciurile de mai sus, cu exceptia jocului mihai1411 - el_nin0, amanat pana cand Mihai va avea ip real..
Postati rezultatul meciului impreuna cu nr. etapei din care face parte !!
si din etapa 13: adelp1er0 - Julica_maniaku
nu stitzi nik de Dani ?? k nu o mai intrat de mult pe net ![]()
@delpiero: Nu, ala nu e amanat, ci e ANULAT. Nu stiu sa fi cerut cineva amanarea. Nu s-a disputat in termenul stabilit, suportati consecintele !
gogo scuze...am vazut mesajele tale abia azi,am fost cam ocupat zilele astea
...maine sper sa reusesc sa joc ambele meciuri ![]()
da... ca la restu` s-a anuntat tot... numai ala nu ... fix 1 ... din nspe
[etapa 16] el_nin0_t0rr3s - blind1ro 3-2 ==>>close, but not close enough ! Bafta Torres ![]()
andrey_gogo 6-4 marinescu_dani cu chiu cu vai inca o victorie
bafta Dani ![]()
Et16
Marinescu_dani2005 - Bezmetiqu_alex 2-4
nino - blind : 3-2
nice game...bafta si tie blindica :lol:
Mihai1411 - Danutz12345 (e16) 2-7
Julica_maniaku - Andrey_gogo 4-4 ... meci nebun ! Multumesc Ionutz pentru meciurile amanate , o sa incerc sa le joc zilele astea in masura in care timpul mi-o permite .
pvrami - el_nin0 : 2-6
Ady_adinho - Julica_maniaku 2-3 ... m-am suparat , nu mai vreau sa retrogradez :lol:
danutz, jcuam pe la 10 si ceva daca esti ... ca am o groaza de treaba :cry: