FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

LIGA I - Procesul etapei

«1141516171837»
mihai141113.01.2007 08:37

adelp1er0 - Mihai1411 0-1

hurricane_msg13.01.2007 11:48
Etapa 16: Danny1ok- Hurricane_msg = 3 - 3
johnny0613.01.2007 12:12

hurricane 2-6 alex_filip2003

alex_filip2003 7-6 ady_adinho

blindica13.01.2007 17:47

[ETAPA 17] => Blind1ro - Danny1ok 7-2 ( Bayer - Inter )...evolutie buna. Bafta Danny. :o

 

P.S.- pt meciul cu el nino...vom reveni cu un post, nu ne-am sincronizat, de fapt, nu prea l-am vazut si poate invers, maine (duminik) o sa vin pe la 19:00 acasa torres.

nyku_myhay14.01.2007 11:27

jok3r_sarbu - savubogdanus : 7-0

m-a exasperat savubogdanus cu ratarile...a ratat din toate pozitiile...inclusiv din 5-6 m cu poarta goala(trimitand in transversala)...

i0nutz8314.01.2007 12:59

Restanta:

 

i0nutz83 - alex_filip2003 1-1.

 

Conexiune ca de obicei infecta, rezultat acceptabil.

Prodigy_andrey14.01.2007 13:03

NU apare marinescu Dani :D Dak nu dau de el ionutz te rog sa amani meciu :) poate are probleme ;) ms

dani@steaua4ever14.01.2007 15:46

Ionutz amanami si mie meciurile cu Mihai si cu power.Mersi

mihai141114.01.2007 16:15

te cautam de 2 zile,si te trezesti sa amani acu :roll: greu sa gasesti juma de ora libera :?

 

ma rog,mai trece 2 amanari la danutz,mai face 1-2 si e exclus :lol: :lol:

Jo1n714.01.2007 16:51
Bezmetiqu_alex - I0nutz83 5-2
i0nutz8314.01.2007 17:25

Restante:

 

Mihai1411 - El_nin0_t0rr3s (e9)

Julica_maniaku - Savubogdanus (e14)

Bezmetiqu_alex - Julica_maniaku (e15)

Julica_maniaku - Andrey_gogo (e16)

Mihai1411 - Danutz12345 (e16)

Marinescu_dani2005 - Bezmetiqu_alex (e16)

el_nin0_t0rr3s - blind1ro (e16)

Andrey_gogo - Marinescu_dani2005 (e17)

Ady_adinho - Julica_maniaku (e17)

Prvrami - El_nin0_t0rr3s (e17)

Danutz12345 - Power_steaua_6 (e17)

 

 

Urmatoarele etape vor fi postate doar dupa ce se disputa TOATE meciurile de mai sus, cu exceptia jocului mihai1411 - el_nin0, amanat pana cand Mihai va avea ip real..

 

Postati rezultatul meciului impreuna cu nr. etapei din care face parte !!

ADelPiero14.01.2007 21:16

si din etapa 13: adelp1er0 - Julica_maniaku

Prodigy_andrey14.01.2007 21:24

nu stitzi nik de Dani ?? k nu o mai intrat de mult pe net :(

i0nutz8314.01.2007 21:25

@delpiero: Nu, ala nu e amanat, ci e ANULAT. Nu stiu sa fi cerut cineva amanarea. Nu s-a disputat in termenul stabilit, suportati consecintele !

Dani200514.01.2007 21:40

gogo scuze...am vazut mesajele tale abia azi,am fost cam ocupat zilele astea :oops: ...maine sper sa reusesc sa joc ambele meciuri :)

ADelPiero14.01.2007 22:25

da... ca la restu` s-a anuntat tot... numai ala nu ... fix 1 ... din nspe

blindica15.01.2007 13:06

[etapa 16] el_nin0_t0rr3s - blind1ro 3-2 ==>>close, but not close enough ! Bafta Torres :P

Prodigy_andrey15.01.2007 14:30

andrey_gogo 6-4 marinescu_dani cu chiu cu vai inca o victorie :D bafta Dani ;)

Jo1n715.01.2007 14:51

Et16

Marinescu_dani2005 - Bezmetiqu_alex 2-4

El_nin0_T0rr3s15.01.2007 14:53

nino - blind : 3-2

 

nice game...bafta si tie blindica :lol:

mihai141115.01.2007 16:15

Mihai1411 - Danutz12345 (e16) 2-7

ManiaCU15.01.2007 18:24

Julica_maniaku - Andrey_gogo 4-4 ... meci nebun ! Multumesc Ionutz pentru meciurile amanate , o sa incerc sa le joc zilele astea in masura in care timpul mi-o permite .

El_nin0_T0rr3s15.01.2007 18:45

pvrami - el_nin0 : 2-6

ManiaCU15.01.2007 18:47

Ady_adinho - Julica_maniaku 2-3 ... m-am suparat , nu mai vreau sa retrogradez :lol:

PoWeR15.01.2007 19:07

danutz, jcuam pe la 10 si ceva daca esti ... ca am o groaza de treaba :cry:

«1141516171837»