Julica_maniaku - Savubogdanus 5-3 8) ... vin tare din urma :lol:
Julica_maniaku - Savubogdanus 5-3 8) ... vin tare din urma :lol:
:!: Danutz12345 - Power_steaua_6 2-2 (etapa 17)... danutz, chiar imi pare rau, dar o sa vezi ca ma revansez 8)
PS: neinvins din Etapa III ![]()
sunt curios cine te-a batut atunci...
macar taci :lol:
etapa 16...jok3r_sarbu - alessandro_delpiero : 7-5
hai cu etape ca parca-s jucate restantele,nu de alta dar nu mai joc amicale si m-a incins danutz,are sa dea 10 beri acu :lol:
mai am eu d jucat cu maniacu.
Bezmetiqu_alex - Julica_maniaku 2-5 8) ... si cu asta mi-am terminat restantele , 3 victorii si un egal
merge bine afacerea ...
si e cam gata turul, sa traga ionutz linie si sa vedem ce si cum :lol:
clasament la finalul turului:

Restanta:
mihai1411 - el_nin0
Penalizari: adelpiero, maniaku (cate 1pct).
sorry de intarziere power....am uitat sa-ti multumesc... ![]()
bine tores bv.
danutz 12345 - el_nin0 : 0-1
in sfarsit ... =))...in ultimele 10 minute am "pasat" ... =))
mda esti un adevarat campion ce pot sa zik..e ai avut bulan meciu asta ..oricum la ce joci nu meriti nici pe departe sa fii campion dar inca nu sa terminat:)
andrey_gogo 5-4 jocker_sarbu
a ratat in ultima faza singur cu portarul
dar trebuia sa mai am si eu noroc desi am ratat si eu
.
asta e...am avut egalu in mana ~x(...bafta gogo in continuare...
Bezmetiqu_alex - Mihai1411 2-4
pm..si conduceam si eu cu 2-1..m-am timorat
)
prvrami 1-6 alex_filip2003... si trec de power... cel putin pana joaca :lol:
Mihai1411 - Savubogdanus 10-0
marinescu_dani2005 - ady_adinho=2-6
Etapa 18 : Blind1ro - Alex_filip2003 1-8 (Lever - Chelsea ) Nu va uitati la scor...pana mea am ajuns pe la poarta de vreo 7-8 ori s-a facut numa` atunci sa se blocheze,nu meritam sa castig, trebuia sa dau mai multe ... bafta filipe iti trimit un lot de carbune. 8)
hmm .... filip e pe val :roll:
hai cu punctele blind... mai castiga puncte. vreau sa te gasesc tot in Liga 1 cand promovez :x