FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

LIGA I - Procesul etapei

«1151617181937»
ManiaCU15.01.2007 19:24

Julica_maniaku - Savubogdanus 5-3 8) ... vin tare din urma :lol:

PoWeR15.01.2007 21:15

:!: Danutz12345 - Power_steaua_6 2-2 (etapa 17)... danutz, chiar imi pare rau, dar o sa vezi ca ma revansez 8)

 

PS: neinvins din Etapa III :oops:

johnny0616.01.2007 12:51

sunt curios cine te-a batut atunci...

PoWeR16.01.2007 15:44

macar taci :lol:

nyku_myhay16.01.2007 15:58

etapa 16...jok3r_sarbu - alessandro_delpiero : 7-5

mihai141116.01.2007 16:36

hai cu etape ca parca-s jucate restantele,nu de alta dar nu mai joc amicale si m-a incins danutz,are sa dea 10 beri acu :lol:

Jo1n716.01.2007 18:35

mai am eu d jucat cu maniacu.

ManiaCU16.01.2007 20:58

Bezmetiqu_alex - Julica_maniaku 2-5 8) ... si cu asta mi-am terminat restantele , 3 victorii si un egal :) merge bine afacerea ...

PoWeR16.01.2007 21:42

si e cam gata turul, sa traga ionutz linie si sa vedem ce si cum :lol:

i0nutz8317.01.2007 07:50

clasament la finalul turului:

 

untitledqv0.png

 

Restanta:

 

mihai1411 - el_nin0

 

Penalizari: adelpiero, maniaku (cate 1pct).

El_nin0_T0rr3s17.01.2007 13:22

sorry de intarziere power....am uitat sa-ti multumesc... :oops:

GOD17.01.2007 13:31

bine tores bv.

El_nin0_T0rr3s17.01.2007 13:47

danutz 12345 - el_nin0 : 0-1

 

in sfarsit ... =))...in ultimele 10 minute am "pasat" ... =))

dani@steaua4ever17.01.2007 13:50

mda esti un adevarat campion ce pot sa zik..e ai avut bulan meciu asta ..oricum la ce joci nu meriti nici pe departe sa fii campion dar inca nu sa terminat:)

Prodigy_andrey17.01.2007 13:54

andrey_gogo 5-4 jocker_sarbu :D a ratat in ultima faza singur cu portarul :D dar trebuia sa mai am si eu noroc desi am ratat si eu :D.

nyku_myhay17.01.2007 13:55

asta e...am avut egalu in mana ~x(...bafta gogo in continuare...

mihai141117.01.2007 16:07

Bezmetiqu_alex - Mihai1411 2-4

Jo1n717.01.2007 16:11

pm..si conduceam si eu cu 2-1..m-am timorat :)))

johnny0617.01.2007 16:36

prvrami 1-6 alex_filip2003... si trec de power... cel putin pana joaca :lol:

mihai141117.01.2007 16:57

Mihai1411 - Savubogdanus 10-0

Dani200517.01.2007 20:20

marinescu_dani2005 - ady_adinho=2-6

blindica17.01.2007 20:52

Etapa 18 : Blind1ro - Alex_filip2003 1-8 (Lever - Chelsea ) Nu va uitati la scor...pana mea am ajuns pe la poarta de vreo 7-8 ori s-a facut numa` atunci sa se blocheze,nu meritam sa castig, trebuia sa dau mai multe ... bafta filipe iti trimit un lot de carbune. 8)

PoWeR17.01.2007 21:14

hmm .... filip e pe val :roll:

alin_jeleu17.01.2007 21:15

hai cu punctele blind... mai castiga puncte. vreau sa te gasesc tot in Liga 1 cand promovez :x

hurricane_msg17.01.2007 21:39
Etapa 18:Julica_maniaku - Hurricane_msg = 4 - 5 :D
«1151617181937»