FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

LIGA I - Procesul etapei

«1131415161737»
xzique10.01.2007 20:53

Etapa 14: Prvrami - Blind1ro 7-0

blindica10.01.2007 21:02

Etapa 14: Prvami - Blind1ro => 7-0- :lol: Blat...la vestiare jucatorii mei au fost amenintati cu fotbalul de calitate !

 

Etapa 15 : Blind1ro -Power_Steaua_6 1-3 A dat Power 3 goluri din cauza terenului potrivnic... :cry: ====> I'm going down...

dani@steaua4ever11.01.2007 15:35

Jok3r_sarbu - Danutz12345 2 9

nyku_myhay11.01.2007 15:38

jok3r_sarbu - danutz12345 : 2-9

@@blind,prvrami...care din voi 2 a batut :?:

xzique11.01.2007 16:28
Etapa 14: Prvami - Blind1ro => 0-7 :lol: Blat...la vestiare jucatorii mei au fost amenintati cu fotbalul de calitate !  

]

 

vezi ca ai gresit scorul blindica, de la umezeala cred :roll:

ManiaCU11.01.2007 16:30

Maine plec si eu pe la munte ca s-a terminat cu smecheria 8) Rog sa-mi fie amanate meciurile pana Luni seara cand revin. Deci amanate nu anulate :)

i0nutz8311.01.2007 17:49

i0nutz83 - adelp1er0 0-2.

 

am fost penibil..

 

*Mai aveti 3 ore pentru a disputa restul meciurilor din etapele 14-15.

xzique11.01.2007 18:22

Ionutz in caz ca nu o sa ma gasesc cu danutz, te rog nu anula meciul ci amana-l pt o zi maxim. Pur si simplu nu ne-am sincronizat. Mersi de intelegere!

ADelPiero11.01.2007 18:50

marinescu _dani2005 1-4 ADelPiero

PoWeR11.01.2007 18:52

hmmm ... isi revine delpiero :wink:

ADelPiero11.01.2007 18:55

nu, nu ... adversarii sunt cum sunt :) ... eu asa joc in fiecare meci ...

insa altii au echipe mai bune si sunt buni si ei, deci se vede...

dani@steaua4ever11.01.2007 19:26

Danutz12345 - Prvrami 5 4

xzique11.01.2007 19:29
Danutz12345 - Prvrami 5 4

 

2 goluri in min. 90 ... eu egalez el castiga cu 5-4 :x ... oricum meritata victorie a lui danutz.

geegee2111.01.2007 19:50

Imi aman si io etapa cu Maniacu din lipsa de timp (nici macar 20 min ). Am prea multe proiecte zilele astea. :(((

PoWeR11.01.2007 20:36

inca 30 min pt etape ... hai cu meciurile

i0nutz8312.01.2007 15:13

untitledfw6.png

Amanate:

 

I0nutz83 - Alex_filip2003 (e9)

Mihai1411 - El_nin0_t0rr3s (e9)

Hurricane_msg - Ady_adinho (e10)

Julica_maniaku - Savubogdanus (e14)

Bezmetiqu_alex - Julica_maniaku (e15)

Julica_maniaku - Andrey_gogo (e16)

Ady_adinho - Julica_maniaku (e17)

PoWeR12.01.2007 15:32

lool ... locul 4 si cel mai bun atac din Liga I 8O ... dar urmeaza doua meciuri cu adevarat grele -> obiectiv 1 pct !

mihai141112.01.2007 15:47

pai cei buni au obiectiv maximum ma :D

 

eu am cea mai buna aparare din Liga 1....a 2 a editie consecutiv :P

PoWeR12.01.2007 16:01

Mihai, sa-l bat pe danutz pt tine ? :lol:

mihai141112.01.2007 16:21

si eu am cu el :P

PoWeR12.01.2007 16:55

Etapa 16: Power_steaua_6 - Prvrami 2-1 ... greu, 3 pct, mi-am depasit conditia asa ca merg in deplasarea cu danutz la cumparaturi 8)

i0nutz8312.01.2007 17:00

Derby-ul subsolului: i0nutz83 - savubogdanus 4-1.

Bayern199112.01.2007 17:59

mai sunt locuri pt inscrierii ?

PoWeR12.01.2007 18:11

inca nu, incearca prin februarie ... si mai citeste forumul :evil:

ady_4steaua12.01.2007 19:44

ionutz eu l-am batut pe hurricane de vreo 4 zile.mie nu mia mers sa postez ..oricumm ady_adinho-hurricane 3-1...se vede ca am intrat in sesiune si nu mai am timp de fifa :(

«1131415161737»