FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

LIGA I - Procesul etapei

«1171819202137»
Prodigy_andrey19.01.2007 16:40

dak nu tzi-ai dat seama eu am pierdut majoritatea meciurlor si cand am pierdut mi-am felicitat adversarul.Insa meciul asta am zis si eu k ai jucat urat si atat:D si tu ai inceput k is slab si bla bla bla.Bafta giocatore :):D

PoWeR19.01.2007 16:41

stie cineva ceva de danny1ok ?

i0nutz8319.01.2007 16:41

Sper sa le pierzi si pe cele ramase si sa ajungi unde iti e locul :)

 

@power: L-o fi prins vijelia pe undeva..

johnny0619.01.2007 16:42

terminati ca primiti amandoi sanctiuni! :lol:

Prodigy_andrey19.01.2007 16:42

da ms de urari :D o sa incerc dar imi e cam greu :)Bafta tzie sa le castigi pe toate :)

i0nutz8319.01.2007 16:44

Gasim o solutie de mijloc. Toata lumea care il bate pe gogo de acum inainte are dreptul la inca doua amanari peste cele prevazute de regulament :!:

johnny0619.01.2007 16:48

si cei care l-au batut deja??

Prodigy_andrey19.01.2007 16:50

Ei ce bine ma simt s-a pus recompensa pe capul meu :D Sunt mandru :D

ManiaCU19.01.2007 16:53

Eu am facut egal cu el ... de si mie de-o amanare :lol: sa-ti traiasca famelia :lol:

geegee2119.01.2007 17:43

L-a vazut careva pe delpiero zilele astea?

El_nin0_T0rr3s19.01.2007 17:45

power - el_nin0 : 3-4

 

@ barosanu : intre timp mi-am schimbat netul si nu se mai schimba ip-ul....atunci nu a fost vrajeala! chiar mi se schimba...

PoWeR19.01.2007 17:48

mda ... no comment ......... :o parca e atletism (60 m plat) ...

dani@steaua4ever19.01.2007 17:58

ionutz amanami si mie meciu cu alexdelpiero k nu am dat de el.

PoWeR19.01.2007 18:23

Etapa 19: Power_steaua_6 – Danny1ok 5-3 ... meci echilibrat :wink: ... ma tin aproape de filip

hurricane_msg19.01.2007 19:21

eu nu dau de marinescu Dani...l-am cautat o gramada si azi si ieri si alaltaieri...

mihai141119.01.2007 19:25
ionutz amanami si mie meciu cu alexdelpiero ca nu am dat de el.

a 4 a amanare pt danutz...inca una si e out? :lol: :lol:

nyku_myhay19.01.2007 19:47

bezmetiqu_alex - jok3r_sarbu : 3-3

hurricane_msg19.01.2007 20:05

termenul e aproape, va trece si tot nu dau de marinescu Dani...nu am ce face...asta e...:P...n-am nicio vina

geegee2119.01.2007 20:50

Io nu-mi aman meciul cu delpiero pt ca el nu a dat nici un semn ca ar vrea sa joace meciul. Io am fost disponibil destul timp sa joc etapa!!!

Dani200519.01.2007 21:32

@hurricane ce inseamna la tine o gramada?ai dat 2 buzz-uri ieri iar astazi mi-ai dat 2 mesaje :wink: ...ce-i drept nici eu nu mai am timp :oops: si poate am gresit ca nu ti-am lasat mesaj...daca mi se va permite amanarea meciului bine daca nu...mai bine sa-ti puna tie 3-0 8) ...asta e...lipsa de timp,mai tragem si noi chefuri cat putem ca nu se stie :D

ADelPiero20.01.2007 08:10

dimineata sunt la scoala cu examene si dupa masa la servici ... pe geegee21 l`am cautat aseara cand am venit ... dar nu am primit raspuns ... il astept sa intre sa jucam ...

 

si azi de la 1 plec iar la servici pana deseara la 10 ...

i0nutz8320.01.2007 10:24

untitled9we.png

 

Amanate:

 

adelpier0 - danutz

adelp1er0 - savubogdanus

Mihai - el_nin0

marinescu - hurricane

 

Penalizari:

 

maniaku 1p

adelp1er0 1p

johnny0620.01.2007 10:29

cand ma gandesc unde eram acum cu punctele din meciul tur cu blindica... si cel cu el_nin0... :roll:

Prodigy_andrey20.01.2007 10:41

hopa Ion esti sub mine :P

i0nutz8320.01.2007 10:55

Rezultate directe: 6-5. Asa ca sssst :)

«1171819202137»