dak nu tzi-ai dat seama eu am pierdut majoritatea meciurlor si cand am pierdut mi-am felicitat adversarul.Insa meciul asta am zis si eu k ai jucat urat si atat:D si tu ai inceput k is slab si bla bla bla.Bafta giocatore ![]()
![]()
dak nu tzi-ai dat seama eu am pierdut majoritatea meciurlor si cand am pierdut mi-am felicitat adversarul.Insa meciul asta am zis si eu k ai jucat urat si atat:D si tu ai inceput k is slab si bla bla bla.Bafta giocatore ![]()
![]()
stie cineva ceva de danny1ok ?
Sper sa le pierzi si pe cele ramase si sa ajungi unde iti e locul ![]()
@power: L-o fi prins vijelia pe undeva..
terminati ca primiti amandoi sanctiuni! :lol:
da ms de urari
o sa incerc dar imi e cam greu :)Bafta tzie sa le castigi pe toate ![]()
Gasim o solutie de mijloc. Toata lumea care il bate pe gogo de acum inainte are dreptul la inca doua amanari peste cele prevazute de regulament :!:
si cei care l-au batut deja??
Ei ce bine ma simt s-a pus recompensa pe capul meu
Sunt mandru ![]()
Eu am facut egal cu el ... de si mie de-o amanare :lol: sa-ti traiasca famelia :lol:
L-a vazut careva pe delpiero zilele astea?
power - el_nin0 : 3-4
@ barosanu : intre timp mi-am schimbat netul si nu se mai schimba ip-ul....atunci nu a fost vrajeala! chiar mi se schimba...
mda ... no comment ......... :o parca e atletism (60 m plat) ...
ionutz amanami si mie meciu cu alexdelpiero k nu am dat de el.
Etapa 19: Power_steaua_6 – Danny1ok 5-3 ... meci echilibrat :wink: ... ma tin aproape de filip
eu nu dau de marinescu Dani...l-am cautat o gramada si azi si ieri si alaltaieri...
ionutz amanami si mie meciu cu alexdelpiero ca nu am dat de el.
a 4 a amanare pt danutz...inca una si e out? :lol: :lol:
bezmetiqu_alex - jok3r_sarbu : 3-3
termenul e aproape, va trece si tot nu dau de marinescu Dani...nu am ce face...asta e...
...n-am nicio vina
Io nu-mi aman meciul cu delpiero pt ca el nu a dat nici un semn ca ar vrea sa joace meciul. Io am fost disponibil destul timp sa joc etapa!!!
@hurricane ce inseamna la tine o gramada?ai dat 2 buzz-uri ieri iar astazi mi-ai dat 2 mesaje :wink: ...ce-i drept nici eu nu mai am timp
si poate am gresit ca nu ti-am lasat mesaj...daca mi se va permite amanarea meciului bine daca nu...mai bine sa-ti puna tie 3-0 8) ...asta e...lipsa de timp,mai tragem si noi chefuri cat putem ca nu se stie ![]()
dimineata sunt la scoala cu examene si dupa masa la servici ... pe geegee21 l`am cautat aseara cand am venit ... dar nu am primit raspuns ... il astept sa intre sa jucam ...
si azi de la 1 plec iar la servici pana deseara la 10 ...

Amanate:
adelpier0 - danutz
adelp1er0 - savubogdanus
Mihai - el_nin0
marinescu - hurricane
Penalizari:
maniaku 1p
adelp1er0 1p
cand ma gandesc unde eram acum cu punctele din meciul tur cu blindica... si cel cu el_nin0... :roll:
hopa Ion esti sub mine ![]()
Rezultate directe: 6-5. Asa ca sssst ![]()