FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

LIGA I - Procesul etapei

«1181920212237»
ManiaCU20.01.2007 11:00

Punctele alea de penalizare le-ai pus la actualul clasament sau o sa pomenesti de ele pana la sfarsit , ca ma seaca sa ma vad acolo cu puncte de penalizare ... deci eu am 18 puncte cu tot cu "penalizari"?

PoWeR20.01.2007 11:10

e interesanta lupta intre locurile 2-7 :wink: si pe la retrogradare

i0nutz8320.01.2007 11:24

i0nutz83 - hurricane_msg 3-3, dupa ce in min. 76 eram condus cu 3-0.

 

@maniaku: penalizarile sa iau in calcul la sfarsit.

mihai141120.01.2007 11:33

Mihai1411 - Andrey_gogo 2-3,felicitari adversarului,nu a tras de timp desi dominat,de 2 ori am ratat singur cu portarul,1 data a dat rooney singur cu poarta goala in bara nus cum draku =))e clar il bag rezerva de acu :D

johnny0620.01.2007 11:33

el_nin0 t0rres 3-5 alex_filip2003... destul noroc pentru mine dar o victorie importanta :D

Prodigy_andrey20.01.2007 11:36
:D am avut noroc recunosc :D asa fifa sa tot joci nu conta dak o luam :D Bafta Mihai pe mai departe ;)
PoWeR20.01.2007 11:57

Ce rezultate 8O ...

Prodigy_andrey20.01.2007 11:59

DAp :D nimeni nu se astepta :D

 

PS* 500 de posturi :D

johnny0620.01.2007 12:30

9 victorii consecutive... power, tu urmezi 8)

hurricane_msg20.01.2007 16:47
Restanta:Hurricane_msg - Marinescu_dani2005 = 4 - 3 :D
nyku_myhay20.01.2007 17:20

jok3r_Sarbu - hurricane_msg: 1-0

fara faulturi si trageri de timp :lol: ...goluri putine :x ...am jucat cam slab, dar punctele conteaza :lol: :lol:

dani@steaua4ever20.01.2007 17:54

Savubogdanus - Danutz12345 3 6

blindica20.01.2007 18:18

[ETAPA 21 ] Blind1ro - I0nutz83 1-0 (Leverkusen - Real Madrid ) Avem acelasi stil de joc, doar k yo faultez mai cumpatat...Bafta sefu` 8)

i0nutz8320.01.2007 18:18

i0nutz83 - blind1ro 0-1.

 

Ghinion incredibil ! de 3 sau 4 ori singur cu portarul si nici macar un gol..

dani@steaua4ever20.01.2007 19:07

Danutz12345 - Danny1ok 3 1

ADelPiero20.01.2007 21:14

Danutz12345 - adelpiero 10-0

savubogdanus - adelpiero 5-0

ady_4steaua20.01.2007 23:27

ady_adinho-joker 8-2

mihai141121.01.2007 10:30

Ady_adinho -mihai1411 7-1

Prodigy_andrey21.01.2007 10:42

campionatu asta o ia razna :D

johnny0621.01.2007 10:45

un egal cu power si sunt pe locul 3 :D

Prodigy_andrey21.01.2007 10:49

andrey_gogo 4-0 adelpiero

i0nutz8321.01.2007 11:01
el_nin0, Mihai: jucati-va meciul, cu el_nin0 host.
PoWeR21.01.2007 12:12

lol ce revenire are adinho 8O

xzique21.01.2007 17:30

Etapa 21: Prvrami - Marinescu_dani2005 2-1

blindica21.01.2007 17:59

ETAPA 20 - Marinescu_dani2005 - Blind1ro 2-3 (Newcastle - Leverkusen )Incet incet...dar sigur... Bafta Dani ! 8)

«1181920212237»