FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

LIGA I - Procesul etapei

«1202122232437»
Jo1n724.01.2007 08:49

cum poti sa recunosti ca faultezi si joci urat..bleah!

nyku_myhay24.01.2007 11:35

ce aveti mah cu el??..in opinia mea e un artist :))...krek s-a chinuit o gramada sa invete sa faulteze asa...voi stiti cat m-a faultat...si a luat decat un galbenn...e artist baiatu` :P:)))

PoWeR24.01.2007 13:19

eu nu-mi amintesc sa fi avut probleme cu el in privinta asta ...

 

btw, nu dau de marinescu_dani, stie cineva ceva de el ?

dani@steaua4ever24.01.2007 13:33

Bezmetiqu_alex - Danutz12345 1 3

johnny0624.01.2007 14:07

power_steaua_6 4-5 alex_filip2003... conexiune dezastroasa (ca de fiecare data cand am meci cu power :? )

PoWeR24.01.2007 14:11

mda .... s-o gasit cine sa vorbeasca ... cand toti iti zic ca esti beat te trezesti tu sa spui ca altii sunt beti ...

 

meci penibil, conxiune infecta, ca de fiecare data in meciurile lui filip, 3 goluri dupa cornere si altele doua nici nu le-am vazut

 

aku inteleg de ce esti pe locul 3 :)

ManiaCU24.01.2007 14:20
cum poti sa recunosti ca faultezi si joci urat..bleah!

 

Recunosc fapta si o regret :lol: asa m-a pus gaborul sa scriu cand mi-a dat avertisment ...

blindica24.01.2007 14:26

[etapa 22] Joker_sarbu - blind1ro 2 -4 (Munchen- Leverkusen ) Ole ole ole...Ceausescu nu mai e ...3 victorii la rand si-un egal in ultimele 4 etape..uh uh. Bafta Joker :lol:

johnny0624.01.2007 14:27

de cand cu urarile mele blindica defileaza :lol:

nyku_myhay24.01.2007 14:28

bv blindica...precizie nemtzeasca...5 suturi p poarta=4 goluri...vad k esti in forma...hai sa vedem ma ajungi tu pe mine sau eu pe tine :lol: :lol: :lol:

Prodigy_andrey24.01.2007 14:47

hoopa blindica pe val :D am pus-o :roll:

PoWeR24.01.2007 14:55

Etapa 22: Marinescu_dani2005 - Power_steaua_6 2-5

 

... obiectiv nou: sa termin in fata lui filip :)

alin_jeleu24.01.2007 15:17

blind... sunt mandru de tine 8) :lol:

johnny0624.01.2007 16:38

danny1ok... eu voi mai fi acasa doar diseara, iar meciul il vom putea disputa intre 21:30-22:45... daca esti deacord te astept pe mess in intervalul precizat

xzique24.01.2007 16:39

ionutz83 - prvrami 1-4

i0nutz8324.01.2007 16:39

i0nutz83 - pvrami 1-4.

 

E clar.. La anu' va salut din Liga II :)

 

CLASAMENT:

 

untitled4ga.png

 

De jucat:

bezmetiqu - adelp1er0 (amanat)

alex_filip - danny1ok (et.22- pana azi, ora 23,00)

 

Etape noi.

 

penalizari: adelpiero, maniaku - 1pct

PoWeR24.01.2007 17:11

pfuay ... ce sete de revansa am fata de filip ... :twisted:

blindica24.01.2007 17:59

[etapa 24 ] Adelp1ero - Blind1ro 0-1 (Villarreal - Bayer ) Pfff.... Succes :!: Cel mai naspa e sa joci cu prietenii...

i0nutz8324.01.2007 18:10

i0nutz83 - power_steaua 4-1 ! !

 

Ca pe vremuri..

ManiaCU24.01.2007 18:16

@ blat ca pe vremuri :lol:

PoWeR24.01.2007 18:27

nop ... nu am fost azi in apele mele :(

Prodigy_andrey24.01.2007 18:34
pfuay ... ce sete de revansa am fata de filip ...  :twisted:

 

i0nutz83 - power_steaua 4-1 ! !

 

Ca pe vremuri..

 

 

Ce ciudat =))

i0nutz8324.01.2007 18:36

Ce e asa ciudat, gogo ?

DannY_124.01.2007 18:37

Danny1ok-Julica_Maniacu 6-2

i0nutz8324.01.2007 18:37

Ole, ole, multumim danutzuleee :)

«1202122232437»