cum poti sa recunosti ca faultezi si joci urat..bleah!
cum poti sa recunosti ca faultezi si joci urat..bleah!
ce aveti mah cu el??..in opinia mea e un artist
...krek s-a chinuit o gramada sa invete sa faulteze asa...voi stiti cat m-a faultat...si a luat decat un galbenn...e artist baiatu` ![]()
)
eu nu-mi amintesc sa fi avut probleme cu el in privinta asta ...
btw, nu dau de marinescu_dani, stie cineva ceva de el ?
Bezmetiqu_alex - Danutz12345 1 3
power_steaua_6 4-5 alex_filip2003... conexiune dezastroasa (ca de fiecare data cand am meci cu power :? )
mda .... s-o gasit cine sa vorbeasca ... cand toti iti zic ca esti beat te trezesti tu sa spui ca altii sunt beti ...
meci penibil, conxiune infecta, ca de fiecare data in meciurile lui filip, 3 goluri dupa cornere si altele doua nici nu le-am vazut
aku inteleg de ce esti pe locul 3 ![]()
cum poti sa recunosti ca faultezi si joci urat..bleah!
Recunosc fapta si o regret :lol: asa m-a pus gaborul sa scriu cand mi-a dat avertisment ...
[etapa 22] Joker_sarbu - blind1ro 2 -4 (Munchen- Leverkusen ) Ole ole ole...Ceausescu nu mai e ...3 victorii la rand si-un egal in ultimele 4 etape..uh uh. Bafta Joker :lol:
de cand cu urarile mele blindica defileaza :lol:
bv blindica...precizie nemtzeasca...5 suturi p poarta=4 goluri...vad k esti in forma...hai sa vedem ma ajungi tu pe mine sau eu pe tine :lol: :lol: :lol:
hoopa blindica pe val
am pus-o :roll:
Etapa 22: Marinescu_dani2005 - Power_steaua_6 2-5
... obiectiv nou: sa termin in fata lui filip ![]()
blind... sunt mandru de tine 8) :lol:
danny1ok... eu voi mai fi acasa doar diseara, iar meciul il vom putea disputa intre 21:30-22:45... daca esti deacord te astept pe mess in intervalul precizat
ionutz83 - prvrami 1-4
i0nutz83 - pvrami 1-4.
E clar.. La anu' va salut din Liga II ![]()
CLASAMENT:

De jucat:
bezmetiqu - adelp1er0 (amanat)
alex_filip - danny1ok (et.22- pana azi, ora 23,00)
Etape noi.
penalizari: adelpiero, maniaku - 1pct
pfuay ... ce sete de revansa am fata de filip ... :twisted:
[etapa 24 ] Adelp1ero - Blind1ro 0-1 (Villarreal - Bayer ) Pfff.... Succes :!: Cel mai naspa e sa joci cu prietenii...
i0nutz83 - power_steaua 4-1 ! !
Ca pe vremuri..
@ blat ca pe vremuri :lol:
nop ... nu am fost azi in apele mele ![]()
pfuay ... ce sete de revansa am fata de filip ... :twisted:
i0nutz83 - power_steaua 4-1 ! !
Ca pe vremuri..
Ce ciudat =))
Ce e asa ciudat, gogo ?
Danny1ok-Julica_Maniacu 6-2
Ole, ole, multumim danutzuleee ![]()