FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

LIGA I - Procesul etapei

«1212223242537»
Prodigy_andrey24.01.2007 18:38
Ce e asa ciudat, gogo ?

 

k retrogradezi :P:P:P si eu nu :P:P hehheheh

PoWeR24.01.2007 18:40

gogo, chiar crezi ca-mi pare bine ? ... dar tot vreau sa-l depasesc pe filip :?

El_nin0_T0rr3s24.01.2007 19:41

marinescu - el_nin0 : 1-3

johnny0624.01.2007 19:47

in asteptarea lui danny1ok...

Prodigy_andrey24.01.2007 19:54

andrey_gogo 5-3 bezmetiqu alex :D am revenit de la 0-3 :D

DannY_124.01.2007 20:34

Ionutz amana-mi meciul cu alex_filip pana maine.Ms

mihai141124.01.2007 20:40

Blind1ro - Mihai1411 1-3

blindica24.01.2007 20:50

[etapa 23] Blind1ro - Mihai1441 1-3 (Lever - United )Mai bine o luam la scor, golu` 2 un penalty de tot j**u` si golu` 3...n-am cuvinte ricosheu... :( Bafta Mihai ! 8O

geegee2125.01.2007 12:52

Savubogdanus - Hurricane_msg 5-4

Ce meci!!! Ce victorie!!!

Io dedic lui Ionutz! :)

dani@steaua4ever25.01.2007 13:56

Andrey_gogo - Danutz12345 2 7

Prodigy_andrey25.01.2007 13:58

toate mingile sareau la el :) n-am avut ce face ;) bv danutz :D

mihai141125.01.2007 18:13

Mihai1411 - Prvrami 7-2

blindica25.01.2007 19:23

e prea devreme pt etape noi :oops: ? am jucat meciurile si...nu prea am ce face :D

nyku_myhay25.01.2007 19:46

jok3r_Sarbu - prvrami : 4-4

xzique25.01.2007 22:41
e prea devreme pentru etape noi :oops: ? am jucat meciurile si...nu prea am ce face :D

 

Scoate-o pe gagica aia la un jack :lol:

ady_4steaua26.01.2007 10:02

ionutz amanami si mie meciurile ca nam avut net :cry:

Jo1n726.01.2007 11:38

Bezmetiqu_alex - Ady_adinho 3-2

ps:delpiero mai intrii si tu p mess? :-"

dani@steaua4ever26.01.2007 12:35

Ionutz nu dau de alex_filip ..iam lasat cu zecile de mesaje pe messenger nimik.Filip dak vezi mesaju asta amana si tu meciu dak nu poti sa joci..sau intra sa jucam.

dani@steaua4ever26.01.2007 14:22

Danutz12345 - Alex_filip2003 3 2

 

K deobicei o conexiune imposibila..asta nu e fifa e bambilici..bine k am castigat.

johnny0626.01.2007 14:27

in min 80 aveam 1-0... daca recurgeam la metoda el_nin0... nu primeam 2 goluri in prelungiri :cry:

ManiaCU26.01.2007 14:35

Julica_maniaku - Alex_filip2003 3-2 ... am avut cel mai mare bulan la meciul asta :P alex merita victoria tre sa recunosc , a ratat cat pt tot campionatul...

johnny0626.01.2007 14:46

zile dinastea sa tot ai... cred ca am pierdut locul 3 definitiv :cry:

PoWeR26.01.2007 15:29
Danutz12345 - Alex_filip2003 3 2  

 

ca deobicei o conexiune imposibila..asta nu e fifa e bambilici..bine ca am castigat.

 

 

na ... aia zic si eu ;)

i0nutz8326.01.2007 15:40

Aman si eu meciul cu el_nin0. Abia am venit de la bilete si nu am niciun chef de fifa !

ManiaCU26.01.2007 16:21
ca deobicei o conexiune imposibila..asta nu e fifa e bambilici..bine ca am castigat.

 

Nustiu dc va tot plangeti voi de conexiunea cu alex_filip ... mie mi-a mers parfum cu el , n-am avut nici un fel de problema ! :-??

«1212223242537»