Ce e asa ciudat, gogo ?
k retrogradezi
:P:P si eu nu
:P hehheheh
Ce e asa ciudat, gogo ?
k retrogradezi
:P:P si eu nu
:P hehheheh
gogo, chiar crezi ca-mi pare bine ? ... dar tot vreau sa-l depasesc pe filip :?
marinescu - el_nin0 : 1-3
in asteptarea lui danny1ok...
andrey_gogo 5-3 bezmetiqu alex
am revenit de la 0-3 ![]()
Ionutz amana-mi meciul cu alex_filip pana maine.Ms
Blind1ro - Mihai1411 1-3
[etapa 23] Blind1ro - Mihai1441 1-3 (Lever - United )Mai bine o luam la scor, golu` 2 un penalty de tot j**u` si golu` 3...n-am cuvinte ricosheu...
Bafta Mihai ! 8O
Savubogdanus - Hurricane_msg 5-4
Ce meci!!! Ce victorie!!!
Io dedic lui Ionutz! ![]()
Andrey_gogo - Danutz12345 2 7
toate mingile sareau la el
n-am avut ce face
bv danutz ![]()
Mihai1411 - Prvrami 7-2
e prea devreme pt etape noi
? am jucat meciurile si...nu prea am ce face ![]()
jok3r_Sarbu - prvrami : 4-4
e prea devreme pentru etape noi? am jucat meciurile si...nu prea am ce face
![]()
Scoate-o pe gagica aia la un jack :lol:
ionutz amanami si mie meciurile ca nam avut net :cry:
Bezmetiqu_alex - Ady_adinho 3-2
ps:delpiero mai intrii si tu p mess? :-"
Ionutz nu dau de alex_filip ..iam lasat cu zecile de mesaje pe messenger nimik.Filip dak vezi mesaju asta amana si tu meciu dak nu poti sa joci..sau intra sa jucam.
Danutz12345 - Alex_filip2003 3 2
K deobicei o conexiune imposibila..asta nu e fifa e bambilici..bine k am castigat.
in min 80 aveam 1-0... daca recurgeam la metoda el_nin0... nu primeam 2 goluri in prelungiri :cry:
Julica_maniaku - Alex_filip2003 3-2 ... am avut cel mai mare bulan la meciul asta
alex merita victoria tre sa recunosc , a ratat cat pt tot campionatul...
zile dinastea sa tot ai... cred ca am pierdut locul 3 definitiv :cry:
Danutz12345 - Alex_filip2003 3 2
ca deobicei o conexiune imposibila..asta nu e fifa e bambilici..bine ca am castigat.
na ... aia zic si eu ![]()
Aman si eu meciul cu el_nin0. Abia am venit de la bilete si nu am niciun chef de fifa !
ca deobicei o conexiune imposibila..asta nu e fifa e bambilici..bine ca am castigat.
Nustiu dc va tot plangeti voi de conexiunea cu alex_filip ... mie mi-a mers parfum cu el , n-am avut nici un fel de problema ! :-??