Pt Filip si toti cei care zic ca nu a anuntat ionutz schimbarea regulamentului!!!
i0nutz 83 (05.12.2006 00:01:11): http://www.fcsteaua.ro/forum/viewtopic.php...p?p=44207#44207 : Modificari aduse Regulamentului
Pt Filip si toti cei care zic ca nu a anuntat ionutz schimbarea regulamentului!!!
i0nutz 83 (05.12.2006 00:01:11): http://www.fcsteaua.ro/forum/viewtopic.php...p?p=44207#44207 : Modificari aduse Regulamentului
ETAPA 26 :lol: joker_sarbu-danny1ok 2-5,meci spectaculos ![]()
interesanta faza aia cu tentativa de blat =))
ma duc in b ?? :roll: :roll:
pentru Filip si toti cei care zic ca nu a anuntat ionutz schimbarea regulamentului!!!
i0nutz 83 (05.12.2006 00:01:11): http://www.fcsteaua.ro/forum/viewtopic.php...p?p=44207#44207 : Modificari aduse Regulamentului
Asta in conditiile in care sezonul a debutat pe 9 decembrie..
ETAPA 26
Mihai1411 - El_nin0_t0rr3s 3-3 (am dat gol in min. 90,iar)
iar eu puteam trage de timp si nu am facut-o! ... daca faceam asta sareai de cur in sus 2 m barosane...ce sa mai spun despre ocazii...am ratat inclusiv in ult faza a meciului singur cu portaru dupa ce m-ai egalat...bulan mare! asta e....
nu am zis nimic,ai jucat frumos si in tur si acuma,ti-am si zis,asta e farmecul la fifa,sa joci nu sa plimbi de nebun mingea,ai avut ocazii,dar ai uitat se pare de alea 2 ratari ale mele de a scos lehman suturile lui rooney
,si pe mine m-a costat titlul meciul cu tine anul trecut ![]()
tot mai am un pct in fatza lu danutz iar derbyurile le-am jucat....el ami are cu tine si cu mai multi...poate pierdde :twisted:
asta a fost cu dedicatie speciala pentru gogo si adelp1ero cu mesajul:"salvati-va, fratilor!!" :lol:
miroase a impacare intre Mihai si el_nino ? ![]()
ETAPA 25:Danny1ok-I0nutz83 5-2
asta a fost cu dedicatie speciala pentru gogo si adelp1ero cu mesajul:"salvati-va, fratilor!!" :lol:
te crezi pe taraf?
i0nutz83 - alex_filip 1-3. Prima data in meciurile cu filip cand conexiunea nu influenteaza rezultatul..
adica pana acum cand ai pierdut a fost din cauza conexiunii, nu din cauza ca sunt mai bun ca tine?? :?
INFLUÉNÞÃ, influențe, s.f. 1. Acțiune exercitatã asupra unui lucru sau asupra unei ființe, putând duce la schimbarea lor; înrâurire. ♦ Spec. Acțiune pe care o persoanã o exercitã asupra alteia (deliberat, pentru a-i schimba caracterul, evoluția, sau involuntar, prin prestigiul, autoritatea, puterea de care se bucurã).
bine... acum da-ti ban pentru reclama la alt site :lol:
E vorba de precizarea sursei unei informatii, nu de reclama la vreun site..
PS: Ti-au murit laudatorii ?
adica? ce laudatori? sau astea sunt vorbe de intelepti? :?
Etapa 26: Savubogdanus - Prvrami 1-2 (so close, huh)
adica pana acum cand ai pierdut a fost din cauza conexiunii, nu din cauza ca sunt mai bun ca tine?? :?
Astea or' fi critici, nu ?
ETAPA 25
Power_steaua_6 - Mihai1411 4-5 ,obiectiv indeplinit ![]()
Etapa 23(restanta) Ady_adinho - Savubogdanus 5-5(s-a jucat in 2 parti)
2-2 dupa 37 minute
3-3 dupa 55 minute
ETAPA 25Power_steaua_6 - Mihai1411 4-5 ,obiectiv indeplinit
am dat dovada de caracter si nu m-am lasat nici la 0-5 pt adversar la pauza .... dar n-am reusit mai mult
asta este ...
yo nu sunt de acord cum a calculat el yo am dat golul victoriei in 62( 92 .tinand cont ca yo stiu ca sa intrerupt in 30) si el a contnuat sa joace cer analizarea meciului