FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

LIGA I - Procesul etapei

«1252627282937»
mihai141129.01.2007 19:23

teapa lor :lol:

dani@steaua4ever29.01.2007 19:26

mda am avut treaba si nam avut timp sa joc..asta e.Mama el nino torres ai sarit k ars..stii f bine k ionutz e corect si dak e sa ma penalizeze baneze etc o face.

 

PS:Ionutz k o sugestie cand pui orele alea ar fi bine sa fie tot timpu una singura...22 sau 24 sau 20..k asa se incurca lumea cum a facut adynho..k credea k e pana la 22..

DannY_129.01.2007 19:29

Hai cu etape noi :D :!:

ady_4steaua29.01.2007 19:31

aiurea sa mor...am crezut ca pana la 22 e termenu..m-am zapacit cu examenele.. :cry:

PoWeR29.01.2007 20:44

profita el_nino si cu Mihai cel mai tare

ManiaCU29.01.2007 21:12

Hai gata mai "greilor" nu mai comentati aiurea , meciurile s-au jucat si rezultatele sunt valabile , ce atata tam-tam pentru o intarziere de jumatate de ora ... s-au postat cumva etape noi sau ce ??? Nu mai fiti asa frustrati ca tot Danutz iese campion :P

PoWeR29.01.2007 21:33

maniacule, te contrazic, nu mi se pare ca s-a jucat meciul intre adinho si danutz :P

ManiaCU29.01.2007 21:50

Eu ma refer in principiu la cazul meu ! Imi sustin cauza , i-am lasat si lu Ionutz un mesaj pe mess si sper sa mi se dea dreptate. Cat despre Danutz , nu mai comentez ca vad ca-mi sariti toti in spinare :P numai dusmani are saracu` baiat :lol:

i0nutz8330.01.2007 08:51

CLASAMENT DUPA ET.26:

 

untitledsa4.png

 

Amanate:

 

i0nutz83 - el_nin0

power_steaua - adelpier0

 

Penalizari:

 

danutz12345 -1p

adinho -1p

maniaku -1p

adelpiero -1p

andrey_gogo - 5p

 

PS: Pentru moment, am omologat rezultatul meciului dintre maniaku si marinescu_dani insa o decizie finala va fi luata la sfarsitul acestei saptamani.

Prodigy_andrey30.01.2007 12:09

ionutz ne ducem amandoi :D?? sau num unu :P

 

crek adelpiero nu ne mai poate ajunge :D asa k lupta o sa fie intre noi 2 :)) acuma sa te vad :P suntem la egalitate ;)

PoWeR30.01.2007 13:27

vai ce-am decazut in clasament :-s

i0nutz8330.01.2007 14:32

@gogo: Aparent suntem la egalitate. Eu mai am un meci de jucat si, mai important, jocurile directe ma avantajeaza.

mihai141130.01.2007 15:33
vai ce-am decazut in clasament :-s

daca te-am batut eu :P

i0nutz8330.01.2007 16:36
i0nutz83 - marinescu_dani 4-2.
mihai141130.01.2007 16:53

ETAPA 28

Mihai1411 - Alex_filip2003 4-4

Prodigy_andrey30.01.2007 18:11

andrey_gogo 4-3 prvrami meci superb. Bravo pvrarmi

mihai141130.01.2007 18:22

ETAPA 27

Danny1ok- Mihai1411 5-3

Jo1n730.01.2007 18:45

Et28

Bezmetiqu_alex - Power_steaua_6 4-0

johnny0630.01.2007 18:48

campionatul asta chiar o ia razna :lol:

geegee2130.01.2007 18:50

Etapa 27

Power_steaua_6 - Savubogdanus 2-4

Sa stii :)

mihai141130.01.2007 18:50

parca vezi ca se salveaza savu :P

Prodigy_andrey30.01.2007 18:51

n-are sanse

johnny0630.01.2007 18:52

concluzii: power nu ma mai ajunge (tzH20 lui :lol: ), iar ionutz si gogo se iau de mana in Liga II :lol:

mihai141130.01.2007 18:53

matematic inca are fiecare,mai sunt vreo 6 etape

geegee2130.01.2007 18:53

Dc ma tineam io sa joc eram in fata voastra in camp asta :P

«1252627282937»