teapa lor :lol:
teapa lor :lol:
mda am avut treaba si nam avut timp sa joc..asta e.Mama el nino torres ai sarit k ars..stii f bine k ionutz e corect si dak e sa ma penalizeze baneze etc o face.
PS:Ionutz k o sugestie cand pui orele alea ar fi bine sa fie tot timpu una singura...22 sau 24 sau 20..k asa se incurca lumea cum a facut adynho..k credea k e pana la 22..
Hai cu etape noi
:!:
aiurea sa mor...am crezut ca pana la 22 e termenu..m-am zapacit cu examenele.. :cry:
profita el_nino si cu Mihai cel mai tare
Hai gata mai "greilor" nu mai comentati aiurea , meciurile s-au jucat si rezultatele sunt valabile , ce atata tam-tam pentru o intarziere de jumatate de ora ... s-au postat cumva etape noi sau ce ??? Nu mai fiti asa frustrati ca tot Danutz iese campion ![]()
maniacule, te contrazic, nu mi se pare ca s-a jucat meciul intre adinho si danutz ![]()
Eu ma refer in principiu la cazul meu ! Imi sustin cauza , i-am lasat si lu Ionutz un mesaj pe mess si sper sa mi se dea dreptate. Cat despre Danutz , nu mai comentez ca vad ca-mi sariti toti in spinare
numai dusmani are saracu` baiat :lol:
CLASAMENT DUPA ET.26:

Amanate:
i0nutz83 - el_nin0
power_steaua - adelpier0
Penalizari:
danutz12345 -1p
adinho -1p
maniaku -1p
adelpiero -1p
andrey_gogo - 5p
PS: Pentru moment, am omologat rezultatul meciului dintre maniaku si marinescu_dani insa o decizie finala va fi luata la sfarsitul acestei saptamani.
ionutz ne ducem amandoi
?? sau num unu ![]()
crek adelpiero nu ne mai poate ajunge
asa k lupta o sa fie intre noi 2
acuma sa te vad
suntem la egalitate ![]()
vai ce-am decazut in clasament :-s
@gogo: Aparent suntem la egalitate. Eu mai am un meci de jucat si, mai important, jocurile directe ma avantajeaza.
vai ce-am decazut in clasament :-s
daca te-am batut eu ![]()
ETAPA 28
Mihai1411 - Alex_filip2003 4-4
andrey_gogo 4-3 prvrami meci superb. Bravo pvrarmi
ETAPA 27
Danny1ok- Mihai1411 5-3
Et28
Bezmetiqu_alex - Power_steaua_6 4-0
campionatul asta chiar o ia razna :lol:
Etapa 27
Power_steaua_6 - Savubogdanus 2-4
Sa stii ![]()
parca vezi ca se salveaza savu ![]()
n-are sanse
concluzii: power nu ma mai ajunge (tzH20 lui :lol: ), iar ionutz si gogo se iau de mana in Liga II :lol:
matematic inca are fiecare,mai sunt vreo 6 etape
Dc ma tineam io sa joc eram in fata voastra in camp asta ![]()