FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

LIGA I - Procesul etapei

«1262728293037»
johnny0630.01.2007 18:55

optimist mai suntem :lol:

DannY_130.01.2007 18:59

Poate prind si eu top 3 :D

Jo1n730.01.2007 19:13

Et27

Prvrami - Bezmetiqu_alex 1-4

johnny0630.01.2007 19:15

bezmetiqu e pe sistem :)

i0nutz8330.01.2007 19:30
andrey_gogo 4-3 prvrami meci superb. Bravo pvrarmi

 

Meci strategic !

PoWeR30.01.2007 19:36

deci sunt in cadere libera, sansa mea se leaga de meciul cu danutz :D ... se schimba din nou obiectivul ... top 10 :D

Prodigy_andrey30.01.2007 19:46
andrey_gogo 4-3 prvrami meci superb. Bravo pvrarmi

 

Meci strategic !

 

=)) of of :)) chiar asa ai ajuns ?:)) =))

PoWeR30.01.2007 19:53

am senzatia ca va fi cel mai frumos si interesant sfarsit de sezon de pana aku ... peste tot e foarte strans ;)

dani@steaua4ever30.01.2007 21:01

et28:

 

Hurricane_msg - Danutz12345 1 7

Jo1n730.01.2007 21:21
bezmetiqu e pe sistem  :)

antrenamentele cu danutz isi spun cuvantul.. :)

blindica31.01.2007 08:08

@ Joint => mai bine zis alea cu mine, da` acuma nu-ti cer sa recunosti totul... :roll:

 

[ETAPA 28] Ady_adinho- Blind1ro 2-3 ! (la pauza 2-1) Milan vs Leverkusen =>33 de pct, ziceati ceva k o ia razna campionatul... :twisted: Bafta Ady.

PoWeR31.01.2007 12:05

mda, apropo, ziceati ca meciul meu cu ionutz a fost blat ... pai ce mai ziceti de astea cu savu si bezmetiqu :| ... e clar ca sunt in cadere libera :(

blindica31.01.2007 12:57

[ETAPA 27] Blind1ro - Andrey_gogo 4-6 ( Leverkusen - Liverpool )Un rezultat pt binele fotbalului romanesc... :lol: :lol: :lol: virtual. Bafta Gogo

PoWeR31.01.2007 12:58

mda :) ... aku ce ar trebui sa zic eu :) ?

Prodigy_andrey31.01.2007 12:59

acuma se va auzi :))

 

Meci STRATEGIC !
El_nin0_T0rr3s31.01.2007 13:24

et.27 : el_nin0 - delpiero : 5-1

dani@steaua4ever31.01.2007 15:58

et27:

 

Danutz12345 - Marinescu_dani2005 4 0

hurricane_msg31.01.2007 18:02
Etapa 27:Hurricane_msg - Ady_adinho = 6 - 2...meci bun...;)
xzique31.01.2007 18:43
et27:

 

Danutz12345 - Marinescu_dani2005 4 0

 

Meci strategic ;)

ManiaCU31.01.2007 19:07

ETAPA 28 : Jok3r_sarbu - Julica_maniaku 2-6 8) vreau locul 10 :P

i0nutz8301.02.2007 10:43
i0nutz83- julica_maniaku AMANAT. Nu am timp sa joc astazi..
DannY_101.02.2007 10:45

I0nutz amana-mi meciul cu delpiero k nu am timp sa-l joc in intervalul stabilit.Ms

El_nin0_T0rr3s01.02.2007 10:47

savubogdanus - el_nin0 : 2-6

Prodigy_andrey01.02.2007 11:36

nu se mai aplica regula cu maxim 4 amanari ??

 

ps Ionutz mai ii numa un meci :D nu pui pls etape :D

 

maxim pardon :D am gresit :)

i0nutz8301.02.2007 11:39

@gogo: Regula respectiva pomeneste despre MAXIM 4 amanari. Etape vor fi puse dupa ora 20,00 a zilei de astazi sau maine dimineata.

«1262728293037»