optimist mai suntem :lol:
optimist mai suntem :lol:
Poate prind si eu top 3 ![]()
Et27
Prvrami - Bezmetiqu_alex 1-4
bezmetiqu e pe sistem ![]()
andrey_gogo 4-3 prvrami meci superb. Bravo pvrarmi
Meci strategic !
deci sunt in cadere libera, sansa mea se leaga de meciul cu danutz
... se schimba din nou obiectivul ... top 10 ![]()
andrey_gogo 4-3 prvrami meci superb. Bravo pvrarmi
Meci strategic !
=)) of of
chiar asa ai ajuns ?
=))
am senzatia ca va fi cel mai frumos si interesant sfarsit de sezon de pana aku ... peste tot e foarte strans ![]()
et28:
Hurricane_msg - Danutz12345 1 7
bezmetiqu e pe sistem![]()
antrenamentele cu danutz isi spun cuvantul.. ![]()
@ Joint => mai bine zis alea cu mine, da` acuma nu-ti cer sa recunosti totul... :roll:
[ETAPA 28] Ady_adinho- Blind1ro 2-3 ! (la pauza 2-1) Milan vs Leverkusen =>33 de pct, ziceati ceva k o ia razna campionatul... :twisted: Bafta Ady.
mda, apropo, ziceati ca meciul meu cu ionutz a fost blat ... pai ce mai ziceti de astea cu savu si bezmetiqu
... e clar ca sunt in cadere libera ![]()
[ETAPA 27] Blind1ro - Andrey_gogo 4-6 ( Leverkusen - Liverpool )Un rezultat pt binele fotbalului romanesc... :lol: :lol: :lol: virtual. Bafta Gogo
mda
... aku ce ar trebui sa zic eu
?
acuma se va auzi ![]()
Meci STRATEGIC !
et.27 : el_nin0 - delpiero : 5-1
et27:
Danutz12345 - Marinescu_dani2005 4 0
et27:
Danutz12345 - Marinescu_dani2005 4 0
Meci strategic ![]()
ETAPA 28 : Jok3r_sarbu - Julica_maniaku 2-6 8) vreau locul 10 ![]()
I0nutz amana-mi meciul cu delpiero k nu am timp sa-l joc in intervalul stabilit.Ms
savubogdanus - el_nin0 : 2-6
nu se mai aplica regula cu maxim 4 amanari ??
ps Ionutz mai ii numa un meci
nu pui pls etape ![]()
maxim pardon
am gresit ![]()
@gogo: Regula respectiva pomeneste despre MAXIM 4 amanari. Etape vor fi puse dupa ora 20,00 a zilei de astazi sau maine dimineata.