FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

LIGA I - Procesul etapei

«1272829303137»
johnny0601.02.2007 16:40

nu am reusit sa dau nicicum de joker... poate orarele noastre sunt in contrast si nu ne intalnim pe mess... nu stiu, dar sunt nevoit sa aman meciul... :?

DannY_101.02.2007 16:40

Nu mai e nevoie de amanare..Etapa 28 Adelpiero-Danny1ok 1-8

PoWeR01.02.2007 17:53

PoWeR - adelpiero 5-2 ... o gura de oxigen, sper sa ma mentin in top 10

blindica01.02.2007 20:44

!Offtopic : @danutz, maine cand vin sa nu vad roiu` de offline-uri si buzz-uri k nu's ..pls...@ hurricane, vezi ca o sa trebuiasca sa dai add pt etapa fiindca eu te-am scos din tur...BAFTA ALL steagcruce2

nyku_myhay01.02.2007 21:11

etapa 27 jok3r_Sarbu - alex_filip : 3-6 ...meci frumos...dar nu conteaza spectacolul, ci punctele :D =>sunt cu un pas in Liga II :cry:

PoWeR02.02.2007 07:10

Etape, clasament :D ?

i0nutz8302.02.2007 09:18

untitledbw6.png

 

 

Amanate:

 

i0nutz83 - el_nin0

i0nutz83 - julica_maniaku

 

Penalizari:

 

julica_maniaku 1p

adelp1er0 1p

andrey_gogo 5p

PoWeR02.02.2007 09:23

hehe ... locul 6 si mai sunt 6 etape :-/ ... impossible is nothing :D

El_nin0_T0rr3s02.02.2007 11:34

el_nin0 - bezmetiqu : 5-3 ... au mai ramas 5 runde :twisted:

Jo1n702.02.2007 12:01

mdea..i-am dat 2 pase d gol..singur cu portaru ~X( cat d prost sa fiu..

Et30

Bezmetiqu_alex - Danny1ok 2-1

johnny0602.02.2007 12:40

pentru ca saptamana viitoare voi plecat pana joi seara am convenit cu ionutz sa imi joc niste etape in avans pentru a nu stagna campionatul. astfel:

Etapa 31: alex_filip2003 3-2 bezmetiqu_alex

Prodigy_andrey02.02.2007 12:43

andrey_gogo 3-5 power.bv power :)

PoWeR02.02.2007 12:46

ms gogo, ai jucat bine ... poate te salvezi, daca nu, nu-ti strica un exil in Liga I un sezon :P

ManiaCU02.02.2007 15:08

ETAPA 30 ... adelp1er0 - Julica_maniaku 6-9 ... ce meci de oameni nebuni ! s-a terminat cu 69 :lol:

johnny0602.02.2007 15:31

Etapa 29: alex_filip2003 4-0 adelp1ero... si astept si pasul gresit al lui Mihai sa trec si eu pe locul 3 :D

PoWeR02.02.2007 15:49

nu`l meriti alex_filip :roll: 8) :lol:

ManiaCU02.02.2007 15:54

Stai asa ca in 2 min am eu grija de Mihai :lol: si treceti voi pe locul 3 :lol:

johnny0602.02.2007 16:01

amin :roll:

PoWeR02.02.2007 16:08

dupa calculele mele oricum voi termina in Top10 ... asa ca obiectiv indeplinit ;) deci sa bag rezervele :) ?

blindica02.02.2007 16:17

@ power : baga rezervele cu mine atunci 8) , hurricane: da-mi add ...nu Instant message.

mihai141102.02.2007 16:23

ETAPA 29

Julica_maniaku - Mihai1411 6-6

PoWeR02.02.2007 16:26

pai daca merita, atunci trece 6-6 :D

ManiaCU02.02.2007 16:26

ETAPA 29 Julica_maniaku - Mihai1411 6-6 ... Mihai era asa fericit pentru victorie incat a uitat ca i-am dat un 1-0 in min 3 si s-a intrerupt imediat dupa :lol: Imi pare rau pt tine Mihai ... 6-6 e scorul :twisted: Parca am presimtit eu ceva mai sus , desi nu prea aveam sperante. Cu egalul asta am dat peste cap clasamentul :)

mihai141102.02.2007 16:32

moriiiiiiiiiiiii :lol:

 

da eu uitasem de ala cand s-a itnrerupt si aveam 6-4...m-am retras in aparare,zic nu mai imi da el 2 boabe sa egaleze,a dat 1 si eu am uitat ca avea 1-0 :((((((((((((,maniacule in noul sezon iti doresc RETROGRADAREEEEEEEAAAAA :lol: :lol: ,cei care joaca cu valencia si ma incurca mereu se duc in b sezonul urmator :lol: ,intreaba-l pe marinescu Dani :D

hurricane_msg02.02.2007 20:57
Etapa 29:Blind1ro - Hurricane_msg = 4 - 7 ... am jucat bine ;)
«1272829303137»