nu am reusit sa dau nicicum de joker... poate orarele noastre sunt in contrast si nu ne intalnim pe mess... nu stiu, dar sunt nevoit sa aman meciul... :?
nu am reusit sa dau nicicum de joker... poate orarele noastre sunt in contrast si nu ne intalnim pe mess... nu stiu, dar sunt nevoit sa aman meciul... :?
Nu mai e nevoie de amanare..Etapa 28 Adelpiero-Danny1ok 1-8
PoWeR - adelpiero 5-2 ... o gura de oxigen, sper sa ma mentin in top 10
!Offtopic : @danutz, maine cand vin sa nu vad roiu` de offline-uri si buzz-uri k nu's ..pls...@ hurricane, vezi ca o sa trebuiasca sa dai add pt etapa fiindca eu te-am scos din tur...BAFTA ALL steagcruce2
etapa 27 jok3r_Sarbu - alex_filip : 3-6 ...meci frumos...dar nu conteaza spectacolul, ci punctele
=>sunt cu un pas in Liga II :cry:
Etape, clasament
?

Amanate:
i0nutz83 - el_nin0
i0nutz83 - julica_maniaku
Penalizari:
julica_maniaku 1p
adelp1er0 1p
andrey_gogo 5p
hehe ... locul 6 si mai sunt 6 etape :-/ ... impossible is nothing ![]()
el_nin0 - bezmetiqu : 5-3 ... au mai ramas 5 runde :twisted:
mdea..i-am dat 2 pase d gol..singur cu portaru ~X( cat d prost sa fiu..
Et30
Bezmetiqu_alex - Danny1ok 2-1
pentru ca saptamana viitoare voi plecat pana joi seara am convenit cu ionutz sa imi joc niste etape in avans pentru a nu stagna campionatul. astfel:
Etapa 31: alex_filip2003 3-2 bezmetiqu_alex
andrey_gogo 3-5 power.bv power ![]()
ms gogo, ai jucat bine ... poate te salvezi, daca nu, nu-ti strica un exil in Liga I un sezon ![]()
ETAPA 30 ... adelp1er0 - Julica_maniaku 6-9 ... ce meci de oameni nebuni ! s-a terminat cu 69 :lol:
Etapa 29: alex_filip2003 4-0 adelp1ero... si astept si pasul gresit al lui Mihai sa trec si eu pe locul 3 ![]()
nu`l meriti alex_filip :roll: 8) :lol:
Stai asa ca in 2 min am eu grija de Mihai :lol: si treceti voi pe locul 3 :lol:
amin :roll:
dupa calculele mele oricum voi termina in Top10 ... asa ca obiectiv indeplinit
deci sa bag rezervele
?
@ power : baga rezervele cu mine atunci 8) , hurricane: da-mi add ...nu Instant message.
ETAPA 29
Julica_maniaku - Mihai1411 6-6
pai daca merita, atunci trece 6-6 ![]()
ETAPA 29 Julica_maniaku - Mihai1411 6-6 ... Mihai era asa fericit pentru victorie incat a uitat ca i-am dat un 1-0 in min 3 si s-a intrerupt imediat dupa :lol: Imi pare rau pt tine Mihai ... 6-6 e scorul :twisted: Parca am presimtit eu ceva mai sus , desi nu prea aveam sperante. Cu egalul asta am dat peste cap clasamentul ![]()
moriiiiiiiiiiiii :lol:
da eu uitasem de ala cand s-a itnrerupt si aveam 6-4...m-am retras in aparare,zic nu mai imi da el 2 boabe sa egaleze,a dat 1 si eu am uitat ca avea 1-0
(((((((((((,maniacule in noul sezon iti doresc RETROGRADAREEEEEEEAAAAA :lol: :lol: ,cei care joaca cu valencia si ma incurca mereu se duc in b sezonul urmator :lol: ,intreaba-l pe marinescu Dani ![]()