FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

LIGA I - Procesul etapei

«1293031323337»
mihai141104.02.2007 19:44

ETAPA 32

 

Mihai1411 - Jok3r_sarbu 4-3

i0nutz8304.02.2007 20:06

blind1ro - danutz12345 1-7.

 

Am decis omologarea rezultatului din teren, chiar daca meciul a inceput la 20,10. Inainte de a fi adversari, chiar si la un joc nevinovat, cu meciuri disputate in fata PC-ului, si nu face 2 face, ar trebui sa fim oameni.

In litera si spiritul regulamentului ar fi fost normal sa-i acordam meciul lui blindica. La masa verde, evident. Unui blindica care i-a comunicat adversarului, pe mess, ca propune amanarea, insa n-a confirmat pe forum, asigurandu-si o portita mincinoasa. Unui blindica, care afirma sus si tare ca isi doreste sa ia tores campionatul pentru ca danutz e.. rece.

Moral vorbind, fair-play, cum vreti sa ii spunem, meciul trebuie decis de valoare, facand abstractie de cele 10 minute cu care s-a depasit termenul. Nu e nici prima data, nici ultima cand omologam un meci disputat la un interval scurt de timp de la expirarea termenului. Tine de conditia noastra umana, de caracterul fiecaruia, sa toleram si sa intelegem, uneori, o situatie. Faptul ca unii vad aceasta competitie doar prilej de a face rau, culmea! unor persoane pe care nici macar nu le cunosc, nu le onoreaza in niciun fel. Ba dimpotriva..

 

PS:

 

blind1ro Nicolae Alex: plm, yo stiu jucatori care nu respecta cerintele alea cu low, cu messenger

i0nutz: pe cine si de unde stii?

blind1ro Nicolae Alex: iti dai seama k nu le zic numele, k e unitate...stiu din vorbitu cu ei

 

Daca vreti un campionat curat si linistit, ar trebui sa cam incheiati cu astea..

dani@steaua4ever04.02.2007 20:32

blind eu am fost rece cu tine..sa zicem..adik nu asa de comunicativ din faptu k esti nou aici si nu esti asa talentat la fifa sincer..spre ex eu ma inteleg f bine cu el nino torres care este rivalul meu din sezonu asta..si cu multi altii..prefer sa fiu rece cu unii DAR CORECT..

i0nutz8304.02.2007 20:38

Poate se gandea baiatu' la alte alea.. Mai ales ca are si poze cu tine ..

 

Acu' mai ales ca o sa se dea voie in curand..Eu ti-am mai spus ca esti rece, nu m-ai crezut.

 

Bravo blindica! :x

dani@steaua4ever04.02.2007 20:41

lol dak vrea alinare sufleteasca si de alte genuri sa intre pe mirc..eu unu nui suport pe cei din 3 litere:)

blindica04.02.2007 21:20

Nu ma pretez la offtopic, pana la sf camp o sa mai postez doar rezultatele, si cat despre valoare, scz Leverkusen - Barcelona :roll: .Bafta all. GO TORRES.

Prodigy_andrey04.02.2007 21:53

andrey_gogo 3-2 alex_flip un meci de infarct !! am avut un bulan cat casa !! in min 75 era 2-0 pt el si in min 90 2-2,iar in ultima faza gol cu capu din centrare :)) cel mai mare bulan l-am avut meciu asta :)) srry alex !! recunosc nu ca altzii si te felicit k nu ai tras de timp :D

dani@steaua4ever04.02.2007 21:56

Jok3r_sarbu - Danutz12345 2 3

PoWeR04.02.2007 21:56

ah ... oricum e prea tarziu sa profit :(

nyku_myhay04.02.2007 22:00

mihai1411 - jok3r_Sarbu : 4-3

jok3r_sarbu - danutz12345 : 2-3

 

fair-play bucurestenii :lol: nu au tras de timp...bv lor...cea mai buna aparare e atacu` :lol:

 

cand joc prost am ghinion...si cand joc bine, culmea, tot ghinion... :(:(:(

DannY_105.02.2007 10:11

Etapa 31:Danny1ok-Andrey_gogo 3-1

PoWeR05.02.2007 10:21

ah ... adio locul 5 :D

DannY_105.02.2007 10:26

Mai ai sanse la locul 5,poate ii depasesti pe alex_filip sau Mihai :D

PoWeR05.02.2007 10:55

speranta moare ultima :)

dani@steaua4ever05.02.2007 15:57

pvrami danutz12345 1 5

xzique05.02.2007 16:07

Etapa 31: Prvrami - Blind1ro 4-2

blindica05.02.2007 16:10

[ETAPA 31] Prvami- Blind1ro 4-2 (Athletico- Bayer o4 ).... :cry:

El_nin0_T0rr3s05.02.2007 16:16

el_nin0 - adinho : 11-2

DannY_105.02.2007 16:23

Etapa 30:Ady_adinho-Danny1ok 1-7

ManiaCU05.02.2007 20:31

ETAPA 32: Bezmetiqu_alex - Julica_maniaku 4-5 :? ... ce meci de nebuni ... de la 4-0 pt mine alex a revenit si era sa ma egaleze :roll: victorie cu noroc :twisted:

ADelPiero05.02.2007 22:27

marinescu_dani2005 7-7 ADelPiero

 

derby-ul etapei si nu numai ... s-a terminat nedecis... am condus cu 4-0 ... apoi 5-2 .... si in min 60 ... s`o rupt firul, 6-6 ... :( in min 82 am preluat conducerea si am zis ca o sa castig si eu in sf un meci in ultima perioada... dar degeaba... Daniel a pus punctul pe i in minutul 89 .... 7-7 :(

Jo1n706.02.2007 07:40

Bezmetiqu_alex - Julica_maniaku 4-5 pm..in prima repriza a avut o serie de 3 goluri in 5 min de joc...marcate din acelasi unghi p acelasi colt :|..

sorry blind..

hurricane_msg06.02.2007 11:29
Etapa 31:Power_steaua_6 - Hurricane_msg = 6 - 6 :(
PoWeR06.02.2007 11:31

meci nebun .... :D

blindica06.02.2007 12:03

Power , da-mi niste indicatii cam cand te gasesc online ca de ieri cand ai plekt la saniush nu te-am mai vazut :cry:

«1293031323337»