FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

LIGA I - Procesul etapei

«1303132333437»
hurricane_msg06.02.2007 12:51
Etapa 32:Hurricane_msg - El_nin0_t0rr3s = 2 - 1 ... danutz...cinste ceva? :D
El_nin0_T0rr3s06.02.2007 13:09

hurricane - el_nin0 : 2-1

 

am jucat nervos...ma ofticase la inceputu' meciului...he's on the black list for the next season...danutz...o sa-mi fie dor de Henry =))...si tie de eto =))

dani@steaua4ever06.02.2007 13:27

huricane o sa zik k in reclama..ai din partea mea toata cinstea si respectu:)

Stiu kama cum e sa joci nervos..asa am jucat si eu cu ionutz:)Dar asta e fifa..

ManiaCU06.02.2007 14:16

ETAPA 31 Julica_maniaku - Savubogdanus 2-2 ... vorba lu` Bogdan "se putea si mai bine" :roll:

PoWeR06.02.2007 14:30

blindinho ... sorry dar a intervenit ceva neprevazut ... oricum sper ca reusim sa jucam pana la 8

i0nutz8306.02.2007 14:58

Nu dau de adelp1er0. L-am intrebat ieri daca vrea sa jucam, a spus ca are treaba. Azi a fost de negasit. Poate intra in orele ramase..

DannY_106.02.2007 16:21

Plictiseala pe forum,postez un banc ceva sa schimbam aspectul? :D:D:D Glumesc..hai ba jucati-va etapele :P

Jo1n706.02.2007 16:49

pt Dani un banc :) Doi programatori nu se mai vazusera de mult timp: - Ce mai zici? Care mai e viata ta? - Default...

DannY_106.02.2007 17:06

:D pentru Jo1n7:I:

1Ce fac indienii cu pieile de cai ?

R: Le tin pe cai.

2: de ce are veverita coada in spate?

r: pentru ca in fata sta ea.

3Se intalnesc doi serpi in desert :

- Dc esti asa palid , te simti rau ?

- Tocmai mi-am muscat limba .. :P

mihai141106.02.2007 17:17

ETAPA 31

I0nutz83 - Mihai1411 0-3

i0nutz8306.02.2007 17:20

Sa traiasca faulturile ! :)

 

i0nutz83 - adelp1er0 3-6.

 

Ghinion mai mare n-am vazut. Eliminare, 11m ratat, gol anulat, 5 ratari singur cu portarul.. Ne vedem in B, delpiero..

blindica06.02.2007 17:48

am hotarat de comun acord cu D-ul Power sa amanam meciul in contul meu , va fi jucat in curand dar vroiam sa evitam alte neplaceri.

geegee2106.02.2007 18:01

Savubogdanus - Marinescu_dani2005 - Amanat

Sper sa il joc pana maine seara!

 

 

Ce-i spune piciorul stang al unei blonde celui drept ?

R: De mult nu ne-am mai vazut :)

PoWeR06.02.2007 18:24

PoWeR - blind 4-2 ... man, sorry, sper sa ne vedem si sezonul viitor aici in Liga I

blindica06.02.2007 18:35

@ power asta e ma...shit happens, golu` ala m-a lucrat la psihic...o sa-l concediez pe Butt :cry: [ETAPA 32] blind1ro- power_steaua6 2-4 pentru onoare, aplauze pt Power.

i0nutz8306.02.2007 19:09

untitledql1.png

 

restanta: i0nutz83 - el_nin0 1-7

amanat: marinescu_dani - savubogdanus

penalizari: maniaku, delpiero - 1p, gogo - 5p

 

Ultimele doua etape se joaca pana joi, 8 februarie, ora 12.00 !

El_nin0_T0rr3s06.02.2007 19:18

ionutz-el_nin0 : 1-7

 

nush de ce am o presimtire k danutz cu Mihai vor face blat :roll: ...hmm...power tu? :evil:

PoWeR06.02.2007 19:20

inca se joaca totul, si titlul si retrogradarea ;)

mihai141106.02.2007 20:21
ionutz-el_nin0 : 1-7

 

nu stiu de ce am o presimtire ca danutz cu Mihai vor face blat  :roll: ...hmm...power tu?  :evil:

 

nu se stie,dar tine minte ca eu am pierdut titlul din cauza ta :P

 

oricum danutz cu Barcelona poate sa invinga pe oricine,tu castiga-ti meciurile lasa pe altii si o sa fi campion

PoWeR06.02.2007 21:04

torres ... eu nu ;)

blindica06.02.2007 21:17

@intrebare : gogo n-are inca trecuta penalizarea ,nu?

o sa revin cu rezultat aici ca sa nu fie post-ul degeaba, merci!

El_nin0_T0rr3s06.02.2007 21:19

el_nin0 - pvrami : 9-2

 

mi-a iesit totu'....adevarat campion :twisted:

 

blind...you're NEXT and... LAST vitime of course :twisted: ...

El_nin0_T0rr3s06.02.2007 21:20

el_nin0 - pvrami : 9-2

 

mi-a iesit totu'....adevarat campion :twisted:

 

blind...you're NEXT and... LAST vitime of course :twisted: ....

 

P.S : le multumesc celor de la EA SPORTS k l-au facut pe Henry atat de bun...inca ma mai gandesc daca o sa iau barca... :roll: ...

xzique06.02.2007 21:24

Ultima etapa: Prvrami - El_nin0_t0rr3s 2-9 ... Sper sa nu fiu acuzat de blat deoarece el nino a fost cu 2 clase peste mine, iar Henry cu 5! :?

Dani200506.02.2007 21:46

cine se scuza s-acuza :D

«1303132333437»