Gata ma ? ultimele 2 etape :roll: tre sa lupt din greu pt locul 10 ![]()
Ultima etapa : Ady_adinho - Julica_maniaku 2-3 8)
@maniaku : posturi consecutive... :twisted:
@Blind - nu stiam ca de la un timp de vreme te-ai facut moderator :lol:
@offtopic- nu sunt, nimeni nu e mai capabil ca ionutz pentru postul de moderator.
Etapa 33:Danny1ok-Hurricane_msg 2-3 pffai...joc enervant,a tras de timp in ultimul sfert de ora..He's on my blacklist too El_nino :!:
k de obicei !!
Etapa33:marinescu_dani2005 - bezmetiqu_alex=3-4
Etapa32(restanta):savubogdanus-marinescu_dani2005=2-1
si cu aceste meciuri imi anunt si retragerea din campionat(ce mai retragere)
bafta tuturor ![]()
etapa 33
adelpiero - jok3r_sarbu : 1-9
ultima etapa
jok3r_sarbu - savubogdanus : 6-3
si cu astea am terminat nsi campionatu`...slab... :cry:
PS: IONUTZ HAI CU ALEGEREA ECHIPELOR K VREAU SA VAD CE PANARAMA DE ECHIPA APUC :cry: :cry: :cry:
a fost o onoare sa te avem printre noi dani2005 ![]()
Mihai1411 - Danutz12345 1 9
cu danutz nu se poate juca pe atac,bine ca nu mai are barca sezonul viitor
sa ii vedem valoarea ![]()
Ultima etapa
adelp1er0 - Mihai1411 1-6
nu dau de power...power dak vezi mesaju asta sa fi si tu online asta seara pe la 11 12 sa jucam ultiam etapa..kiar dak nu mai conteaza pt k titlu e al lui kama dar k idee asa.
[ETAPA 33] El_ninoooooooooo_TORRES - Blind1ro 4-3 (ARSENAL- Bayer) Danutz, in min 90 mi-a dat gol cu walcott, ti-as fi aratat ca am valoare...in min 80 conduceam...e trista treaba ce sa zic, retrogradez...in niciun caz n-ar fi fost blat cum credea lumea, cum sa-mi dea meciu sa piarda titlu...(mai am cu Dan, a fi sau a nu fi) TORRES CAMPION
, Incepe hegemonia.
el_nin0 - blindica ; 4-3
si sunt noul campion fcsteaua.ro steagcruce2
a fost un meci de infarct...in min 80 avea 3-2 ... am egalat la 3 in min 82...si in min 90 Walcot a adus primul titlu torresului....Henry a dormit ca bou pe coada si a ratat exapserant de mult...in min 90 la 3-3 ma gandeam doar la danutz :evil: ....btw...totu' e bine cand se termina cu bine....bravo blind ...minunat joc...faza e k am avut eu prea multe emotii ca asa iti dadeam cota de 5 ca de obicei... :lol: ..Bafta in B si tie si lu Ion si sper sa reveniti aici cat de curand...sunteti niste campioni amandoi...si eu zic sa lasati certurile deoparte..la urma urmei suntem oameni iar fifa este facuta pt distractie...
P.S: Ioane se aude de vreun premiu ceva ? =)) ... sau doar Barcelona e premiu pt locu' 1` ? =))....danutz...se elibereaza Real Madrid...vezi ce faci :twisted: ...sunt super fericit oameni buni...astept private cu mesaje de felicitari pe mess....S-A OPRIT HEGEMONIAAAAAAAAAAAA!!!!....
to be continued... 8)
loool :lol: asta da dramatism 8)
in cazul asta nu mai decid eu campionatul ![]()
felicitari torres... pakt pt blind ![]()
felicitari torres... pacat pentru blind![]()
hmm...pe tine's suparat... :twisted: ...i-ai zis tactica aia criminala....vezi k o sa sara astia pe tine sa le-o zici ...poate spui la cineva ceva k te omor ![]()
Bravo torres!!!
Esti cel mai bun jucator din campionatul asta .
Felicitarile mele!!!
bv bai torres ![]()
slab torres ![]()