FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

LIGA I - Procesul etapei

«1313233343537»
Prodigy_andrey06.02.2007 22:12
ULTIMA ETAPA andrey_gogo 4-2 marinescu_dani
ManiaCU06.02.2007 23:10

Gata ma ? ultimele 2 etape :roll: tre sa lupt din greu pt locul 10 :P

ManiaCU07.02.2007 10:04

Ultima etapa : Ady_adinho - Julica_maniaku 2-3 8)

blindica07.02.2007 10:17

@maniaku : posturi consecutive... :twisted:

ManiaCU07.02.2007 10:43

@Blind - nu stiam ca de la un timp de vreme te-ai facut moderator :lol:

blindica07.02.2007 10:51

@offtopic- nu sunt, nimeni nu e mai capabil ca ionutz pentru postul de moderator.

DannY_107.02.2007 11:20

Etapa 33:Danny1ok-Hurricane_msg 2-3 pffai...joc enervant,a tras de timp in ultimul sfert de ora..He's on my blacklist too El_nino :!:

Prodigy_andrey07.02.2007 11:42

k de obicei !!

Dani200507.02.2007 12:40

Etapa33:marinescu_dani2005 - bezmetiqu_alex=3-4

 

Etapa32(restanta):savubogdanus-marinescu_dani2005=2-1

 

 

si cu aceste meciuri imi anunt si retragerea din campionat(ce mai retragere) :) bafta tuturor :D

nyku_myhay07.02.2007 15:02

etapa 33

adelpiero - jok3r_sarbu : 1-9

 

ultima etapa

jok3r_sarbu - savubogdanus : 6-3

 

si cu astea am terminat nsi campionatu`...slab... :cry:

 

PS: IONUTZ HAI CU ALEGEREA ECHIPELOR K VREAU SA VAD CE PANARAMA DE ECHIPA APUC :cry: :cry: :cry:

PoWeR07.02.2007 15:58

a fost o onoare sa te avem printre noi dani2005 ;)

dani@steaua4ever07.02.2007 16:52

Mihai1411 - Danutz12345 1 9

mihai141107.02.2007 16:55

cu danutz nu se poate juca pe atac,bine ca nu mai are barca sezonul viitor :P sa ii vedem valoarea :D

mihai141107.02.2007 17:09

Ultima etapa

 

adelp1er0 - Mihai1411 1-6

dani@steaua4ever07.02.2007 17:11

nu dau de power...power dak vezi mesaju asta sa fi si tu online asta seara pe la 11 12 sa jucam ultiam etapa..kiar dak nu mai conteaza pt k titlu e al lui kama dar k idee asa.

i0nutz8307.02.2007 17:25
i0nutz83 - savubogdanus 4-3.
blindica07.02.2007 18:18

[ETAPA 33] El_ninoooooooooo_TORRES - Blind1ro 4-3 (ARSENAL- Bayer) Danutz, in min 90 mi-a dat gol cu walcott, ti-as fi aratat ca am valoare...in min 80 conduceam...e trista treaba ce sa zic, retrogradez...in niciun caz n-ar fi fost blat cum credea lumea, cum sa-mi dea meciu sa piarda titlu...(mai am cu Dan, a fi sau a nu fi) TORRES CAMPION fular-campionii , Incepe hegemonia.

El_nin0_T0rr3s07.02.2007 18:20

el_nin0 - blindica ; 4-3

 

si sunt noul campion fcsteaua.ro steagcruce2

 

 

a fost un meci de infarct...in min 80 avea 3-2 ... am egalat la 3 in min 82...si in min 90 Walcot a adus primul titlu torresului....Henry a dormit ca bou pe coada si a ratat exapserant de mult...in min 90 la 3-3 ma gandeam doar la danutz :evil: ....btw...totu' e bine cand se termina cu bine....bravo blind ...minunat joc...faza e k am avut eu prea multe emotii ca asa iti dadeam cota de 5 ca de obicei... :lol: ..Bafta in B si tie si lu Ion si sper sa reveniti aici cat de curand...sunteti niste campioni amandoi...si eu zic sa lasati certurile deoparte..la urma urmei suntem oameni iar fifa este facuta pt distractie...

 

P.S: Ioane se aude de vreun premiu ceva ? =)) ... sau doar Barcelona e premiu pt locu' 1` ? =))....danutz...se elibereaza Real Madrid...vezi ce faci :twisted: ...sunt super fericit oameni buni...astept private cu mesaje de felicitari pe mess....S-A OPRIT HEGEMONIAAAAAAAAAAAA!!!!....

 

 

to be continued... 8)

Dani200507.02.2007 18:20

loool :lol: asta da dramatism 8)

PoWeR07.02.2007 18:27

in cazul asta nu mai decid eu campionatul :P

alin_jeleu07.02.2007 18:37

felicitari torres... pakt pt blind :(

El_nin0_T0rr3s07.02.2007 18:42
felicitari torres... pacat pentru blind :(

 

hmm...pe tine's suparat... :twisted: ...i-ai zis tactica aia criminala....vezi k o sa sara astia pe tine sa le-o zici ...poate spui la cineva ceva k te omor :D

geegee2107.02.2007 18:46

Bravo torres!!!

Esti cel mai bun jucator din campionatul asta .

Felicitarile mele!!!

winn3r07.02.2007 18:49

bv bai torres :P

PoWeR07.02.2007 18:50

slab torres :P

«1313233343537»