ca si hurricane nu dau de alexfilip
ca si hurricane nu dau de alexfilip
alex e la munte
mi se pare k are meciurile amanate
ionutz dak il bati pe bezmetuqu esti la baraj !! asa k eu retrogradez direct
bafta ![]()
dupa cum spuneam ... interesant sfarsit de sezon
trebuia sa am 9 puncte in plus deci acuma stateam cu burta la soare ![]()
na ... si moggi trebuia sa stea cu burta la soare ![]()
ca si hurricane nu dau de alexfilip
depunctare depunctare ca sa iau eu Chelsea
))
i0nutz83 - bezmetiqu_alex 5-3.
Imi pare rau pentru gogo, chiar nu merita sa retrogradeze direct.
CLASAMENT FINAL:

(cu penalizarile incluse- maniaku 1p, delpiero 1p, gogo 5p).
Ramase de jucat (pana maine, vineri, ora 12.00):
2 restante filip
danutz- power
gogoooooooo :cry:
locul 6 ... o clasare onorabila tinanad cont de statutul de nou-promovat ![]()
Tin sa felicit pe bezmetiqu si prvrami alaturi de care am venit din Liga II si am facut o figura frumoasa ![]()
De asemeni, felicit pe el_nino pt titlu si pe blindica ca s-a luptat eroic cu o echipa de ... 2 lei ![]()
Si pe restu` ca facem cel mai interesant campionat >
<
@power merci merci, sunt onorat sa apar post-ul tau, locu 13 e de vis...chit ca raman sau pic in urma barajului e perfect, e asigurator de Barcelona in Liga 2, ori, o echipa mai buna aici... BV IONUTZ, stiam yo ca o sa castigi :lol:indiferent cu cine jucai...experienta si-a spus cuvantul :roll:
restanta:
Danutz12345 power 2 2
meci strans ... putea fi si mai rau 8)
isi joaca si filip meciurile si ne alegem echipele :D/:D/:D/
asta este sper sa rup tot in B ![]()
Etapa 34: hurricane_msg 3-5 alex_filip2003
Nu stiu cum voi da de adinho pana maine la 12:00... oricum voi pe mess de la 9:00 si sper sa ne intalnim pentru ca ar fi pacat sa pierd locul 3 datorita unei penalizari... nu-i asa Mihai? :lol:
asta este sper sa rup tot in B
Aha sunt niste adversari buni,Noname,Andrei si multi alti.
Trebuie sa fi atent.
Etapa 33: alex_filip2003 5-3 ady_adinho... cine e pe locul 3? eu e, eu e!! :lol:
si gata si etapele....hai sa ne alegem echipele ![]()
![]()
tre sa fie barajele intai... ca sa poata toti sa-si aleaga echipele...sau bine cel putzin pana in locu` 12 ![]()
Pana la locurile 14 se alege.
Ca vine 12 pana la voi,si 1 si 2 Liga2.
Rullz.Si apoi Castigatori din barajele lui ionut si blind.
Asa stiu eu.
Iti vei alege echipa inainte de jucatorii ce joaca la baraj doar daca castigatorii 'derbyurilor'vor fi din Liga 2 :!: Asa e normal.
asa ma gandeam si eu ![]()
ma da nerabdatori sunteti sa va alegeti echipele :lol:
da mai nene, se aleg pana la 12, 13-14 tre` sa-si aleaga dupa baraj si abia apoi nou-promovatii:D, vorba lu` danny se aleg pana la 14 doar dak au castigat aia din Liga 2 barajul...hope not
Frate normal e sa imi aleg inaitea locurilor 13 14,ca la o adika ,daca castiga cei din Liga2 baraju eu ce fac,m-am luptat degeaba pentru Locu1.Hai sa fim corecti.