FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

LIGA I - Procesul etapei

«13334353637»
ady_4steaua08.02.2007 11:31

ca si hurricane nu dau de alexfilip

Prodigy_andrey08.02.2007 11:44

alex e la munte :) mi se pare k are meciurile amanate :) ionutz dak il bati pe bezmetuqu esti la baraj !! asa k eu retrogradez direct :) bafta :)

PoWeR08.02.2007 12:07

dupa cum spuneam ... interesant sfarsit de sezon

Prodigy_andrey08.02.2007 12:11

trebuia sa am 9 puncte in plus deci acuma stateam cu burta la soare :)

PoWeR08.02.2007 12:12

na ... si moggi trebuia sa stea cu burta la soare :)

mihai141108.02.2007 12:45
ca si hurricane nu dau de alexfilip

 

depunctare depunctare ca sa iau eu Chelsea :))))

i0nutz8308.02.2007 15:13

i0nutz83 - bezmetiqu_alex 5-3.

 

Imi pare rau pentru gogo, chiar nu merita sa retrogradeze direct.

 

CLASAMENT FINAL:

 

untitledtx9.png

 

(cu penalizarile incluse- maniaku 1p, delpiero 1p, gogo 5p).

 

Ramase de jucat (pana maine, vineri, ora 12.00):

2 restante filip

danutz- power

xzique08.02.2007 16:09

gogoooooooo :cry:

PoWeR08.02.2007 16:13

locul 6 ... o clasare onorabila tinanad cont de statutul de nou-promovat ;)

 

Tin sa felicit pe bezmetiqu si prvrami alaturi de care am venit din Liga II si am facut o figura frumoasa :D

 

De asemeni, felicit pe el_nino pt titlu si pe blindica ca s-a luptat eroic cu o echipa de ... 2 lei :P

 

Si pe restu` ca facem cel mai interesant campionat >:D<

blindica08.02.2007 17:04

@power merci merci, sunt onorat sa apar post-ul tau, locu 13 e de vis...chit ca raman sau pic in urma barajului e perfect, e asigurator de Barcelona in Liga 2, ori, o echipa mai buna aici... BV IONUTZ, stiam yo ca o sa castigi :lol:indiferent cu cine jucai...experienta si-a spus cuvantul :roll:

dani@steaua4ever08.02.2007 17:09

restanta:

 

Danutz12345 power 2 2

PoWeR08.02.2007 17:32

meci strans ... putea fi si mai rau 8)

nyku_myhay08.02.2007 17:46

isi joaca si filip meciurile si ne alegem echipele :D/:D/:D/

Prodigy_andrey08.02.2007 18:10

asta este sper sa rup tot in B :D

johnny0608.02.2007 21:33

Etapa 34: hurricane_msg 3-5 alex_filip2003

 

Nu stiu cum voi da de adinho pana maine la 12:00... oricum voi pe mess de la 9:00 si sper sa ne intalnim pentru ca ar fi pacat sa pierd locul 3 datorita unei penalizari... nu-i asa Mihai? :lol:

GOD09.02.2007 08:14
asta este sper sa rup tot in B :D

 

Aha sunt niste adversari buni,Noname,Andrei si multi alti.

Trebuie sa fi atent.

johnny0609.02.2007 09:31

Etapa 33: alex_filip2003 5-3 ady_adinho... cine e pe locul 3? eu e, eu e!! :lol:

nyku_myhay09.02.2007 09:33

si gata si etapele....hai sa ne alegem echipele :):)

blindica09.02.2007 13:52

tre sa fie barajele intai... ca sa poata toti sa-si aleaga echipele...sau bine cel putzin pana in locu` 12 :P

GOD09.02.2007 14:10

Pana la locurile 14 se alege.

Ca vine 12 pana la voi,si 1 si 2 Liga2.

Rullz.Si apoi Castigatori din barajele lui ionut si blind.

Asa stiu eu.

DannY_109.02.2007 15:40

Iti vei alege echipa inainte de jucatorii ce joaca la baraj doar daca castigatorii 'derbyurilor'vor fi din Liga 2 :!: Asa e normal.

nyku_myhay09.02.2007 15:58

asa ma gandeam si eu :D

johnny0609.02.2007 16:04

ma da nerabdatori sunteti sa va alegeti echipele :lol:

blindica09.02.2007 16:36

da mai nene, se aleg pana la 12, 13-14 tre` sa-si aleaga dupa baraj si abia apoi nou-promovatii:D, vorba lu` danny se aleg pana la 14 doar dak au castigat aia din Liga 2 barajul...hope not

GOD09.02.2007 16:59

Frate normal e sa imi aleg inaitea locurilor 13 14,ca la o adika ,daca castiga cei din Liga2 baraju eu ce fac,m-am luptat degeaba pentru Locu1.Hai sa fim corecti.

«13334353637»