piciule ... iar te depaseste situatia ![]()
Isi pot aleg primii 12 din Liga I. Apoi se joaca barajele (13-14 vs. 3-4) si in functie de acele rezultate se va alege in continuare astfel:
- daca va castiga barajul un jucator din Liga I va avea prioritate la alegeri
- daca va castiga barajul un jucator din Liga II va alege dupa primii doi din Liga II
Asta au vrut sa zica cei dinaintea ta
... cred ![]()

