FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

LIGA I - Procesul etapei

«134353637»
PoWeR09.02.2007 17:54

piciule ... iar te depaseste situatia :)

 

Isi pot aleg primii 12 din Liga I. Apoi se joaca barajele (13-14 vs. 3-4) si in functie de acele rezultate se va alege in continuare astfel:

 

- daca va castiga barajul un jucator din Liga I va avea prioritate la alegeri

- daca va castiga barajul un jucator din Liga II va alege dupa primii doi din Liga II

 

Asta au vrut sa zica cei dinaintea ta ;) ... cred :D

nyku_myhay09.02.2007 19:48

Crezi bine :P Adica nici nu ma gandesc ca ar putea fi altfel...ar fi o prostie :? :?

GOD09.02.2007 20:07

Frate nu mi se pare corect deloc.Locurile 13,14 sa isi aleaga dupa Locurile 1 si 2 .Asa e corect.

nyku_myhay09.02.2007 20:36

Frate...eu zic ca locurile 1-2 din Liga a 2-a sa-si aleaga imediat dupa locurile 1-2 din Liga 1. Na...asa ti se pare mai corect? :P

GOD09.02.2007 21:41

Nu frate mi se pare corect ca locurile 13 si 14 sa isi aleaga dupa.

Ele eu sanse sa pice in B,deci asa mi sa pare corect.

Ce face daca castiga cei dupa locurile 3 si 4 din Liga2.Ei au iesit dupa mine si isi aleg inaite.?.

PoWeR09.02.2007 21:49

esti cu fulga piciule ... citeste mesajul meu de mai sus, roaga pe cineva sa-ti spuna ce inseamna si apoi poate intelegi ceva :)

alin_jeleu09.02.2007 21:51

terminati ma... nu conteaza... esti bun, faci fatza cu orice echipa

GOD09.02.2007 21:53

Eu am inteles atat.

Daca Bat asita din Liga2 ,iau echipa al 13,daca bat astia din Liga1 ,iau ultimu echipa.

Deci nu mi se pare corect sa fie favorizat Liga1.

Sunt sanse egale eu ziceam si daca bat Ligaa1 si daca bate Liga2 sa isi aleaga ULTIMI.

Pentru ca ei au mai jucat un meci ca sa ramana.

Deci pun punct ULTIMA decizie o ia Ionut.Dar nu mi se pare corect deloc.

DannY_109.02.2007 21:55

:arrow:

El_nin0_T0rr3s10.02.2007 07:20
Eu am inteles atat.

Daca Bat asita din Liga2 ,iau echipa al 13,daca bat astia din Liga1 ,iau ultimu echipa.

Deci nu mi se pare corect sa fie favorizat Liga1.

Sunt sanse egale eu ziceam si daca bat Ligaa1 si daca bate Liga2 sa isi aleaga ULTIMI.

Pentru ca ei au mai jucat un meci ca sa ramana.

Deci pun punct ULTIMA decizie o ia Ionut.Dar nu mi se pare corect deloc.

 

ai luat-o razna rau baiete...nici nu ai intrat bine in Liga 1 si deja ai umplut pagini cu posturi jenante...nu-i un inceput bun! calmeaza-te! o sa prinzi si tu un Bayer Leverkusen p'acolo :twisted:

i0nutz8310.02.2007 08:27
piciule ... iar te depaseste situatia :)

 

Isi pot aleg primii 12 din Liga I.  Apoi se joaca barajele (13-14 vs. 3-4) si in functie de acele rezultate se va alege in continuare astfel:

 

- daca va castiga barajul un jucator din Liga I va avea prioritate la alegeri

- daca va castiga barajul un jucator din Liga II va alege dupa primii doi din Liga II

 

E logic.

 

@GOD: Daca o sa continui in maniera asta e posibil sa nu apuci alegerea echipelor..

marianb10.02.2007 08:42

greu baga asta la cap:P :lol: :lol:

Prodigy_andrey10.02.2007 10:06

eu zic asa !! GOD lasa-ne !!

hurricane_msg10.02.2007 10:34

haideti ma...purcedem si noi la alegerea echipelor? :)):P

Jo1n710.02.2007 14:09

sper sa nu ai nimeni Bristol City :?

johnny0610.02.2007 14:26

avantul ciorogarla e mea!! :twisted:

DannY_110.02.2007 14:52

Eu tot Foresta Falticeni imi iau :P !

blindica10.02.2007 17:26

oricum leverkusen e de neatins 8)

ManiaCU11.02.2007 00:00

God se intereseaza de pe acuma sa vada care,cum,ce isi aslege :lol: face calcule , analizeaza sa vada ce echipa prinde si el ... din cate am inteles mizeaza pe Roma. Care se baga sa i-o fure ? :twisted:

i0nutz8311.02.2007 09:02

clasament final Liga I

untitlednc0.png

 

:!: Alegerea echipelor se va face dupa disputarea celor doua meciuri de baraj.

El_nin0_T0rr3s11.02.2007 09:24

cel mai bun atac... :roll: ...bv Henry-Walcott-Persy!!! 8)

PoWeR11.02.2007 10:25

si barajele cand se joaca ?

i0nutz8311.02.2007 10:29

Dupa ce avem clasamentul final si la Liga II, nu e logic ?

PoWeR11.02.2007 10:52

pai la modul in care se posteaza clasamentul acolo :-" ... mai dureaza ceva timp :)

Jo1n711.02.2007 13:13

power iar in spatele tau :D

«134353637»