FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

LIGA I - Procesul etapei

«1323334353637»
blindica07.02.2007 18:50

@ jeleu , mai am un meci, poate mai imi iese surpriza... 8O , btw...torres campion fular-campionii

GOD07.02.2007 18:53

eu v-am zis ca tores RUPE,de la inceputul campionatului.

Ne-am antrenat amandoi si am iesit pe Locurile 1.

Felicitari.

dani@steaua4ever07.02.2007 19:42

Felicitari kama pana la urma meritai si tu un campionat dupa cat ai suferit vazunduma pe mine campion in fiecare sezon...si mai e pana sa ma ajungi..eu am 5 tu unu:)

GOD07.02.2007 19:44

Sa vedeti ce SURPRIZA o sa fiu eu ,next sezon.

Il egalez pe kama.

mihai141107.02.2007 20:18

pacat ca nu o sa mai ai Real Madrid :lol:

GOD07.02.2007 20:20

Tu chiar crezi ca fara R.MADRID nu stiu sa joc??

Stiu sa joc cu toate echipele.

Doryz0r07.02.2007 20:27

ba nu sti..

PoWeR07.02.2007 20:27

asta vom vedea :D

GOD07.02.2007 20:28

doryzor

hai sa jucam sa vedem.

El_nin0_T0rr3s07.02.2007 20:39

unde-i Ion ? :roll:

blindica07.02.2007 21:05

[etapa 34] ultima adica. Blind1ro - Danny1ok 3-2 (Leverkusen - Inter ) Mai strans ca in tur, incredibil, am fost condus cam pana in minutul 70. 36 de puncte si mergem spre baraj. Bafta all ! Bafta danny in continuare.

mihai141107.02.2007 21:14

felicitari totusi tores,desi danutz a fost depunctat de 2 ori :P bine ca nu mai are el barca ca nu stiam cum sa il opresc :P orice sut cu dintosul e gol :((

nyku_myhay07.02.2007 22:07

eh Mihai...nici kiar orice sut...poarta aia mai are si bare :lol: sau poate poate in meciu` cu voi Ronaldinho nu a incercat sa nimeresca de 4 ori bara :lol: :lol: :lol:

El_nin0_T0rr3s07.02.2007 23:59

merci barosane...chiar nu ma asteptam... :P ... hai k poate vom reusi si noi sa ne intelegem bine vreodata :lol: ... nu mai da cu dintosu da sa vezi cum da cu Rooney....pe mine ma dispera mai rau acum decat inainte cu Barca =))

xzique08.02.2007 01:18

Vreau sa aman si eu meciul cu power, saracul cred ca a uitat sa dea buzz :roll:

 

P.S: Felicitari torres, il vinzi pe Henry ? :D

Jo1n708.02.2007 08:10

ionutz poti sa amani meciul dintre noi.

mi-ai zis la 10 si vad ca nu esti..tot eu trebuie sa aman. :|

El_nin0_T0rr3s08.02.2007 08:44
Vreau sa aman si eu meciul cu power, saracul cred ca a uitat sa dea buzz  :roll:  

 

P.S: Felicitari torres, il vinzi pe Henry ? :D

 

din pacate DA....m-a suparat rau in ultimu meci cu Blind... :roll:

i0nutz8308.02.2007 08:48

Felicitari, blindica!

 

PS: joint, o sa jucam diseara, oricum rezultatul nu mai conteaza. Au avut grija altii sa se ocupe de asta :)

PoWeR08.02.2007 09:09

voi incerca sa fortez mana destinului ....

 

sa castig cu prvrami si cu danutz :D

 

PS: Vreau si eu amanat meciul cu danutz, in jucam in seara asta sau ma rog, cand intra :)

blindica08.02.2007 09:14

@ionutz, multumesc mult. @ torres, normal k te-a suparat, batranul Ramelow a stat pe capu` lui tot meciul...inca de la cabine avea man marking. :o

hurricane_msg08.02.2007 09:39

eu nu dau de alex_filip... :?:

ManiaCU08.02.2007 10:02

Etapa 33 - Julica_maniaku - Andrey_gogo 3-0

blindica08.02.2007 10:41

@ ionutz, pai i-ai trecut penalizarea lui gogo? are 40 de pct virtuale sa zicem, penalizare 5, deci 35, eu am 36, tu ai 32 fara meciul cu bezmetiqu si...avantaj in intalnirile directe cu gogo, sau ma inshel? :lol:

xzique08.02.2007 10:43

Etapa 33: Power_steaua_6 - Prvrami 2-2 (meci dramatic, cu 2 bari in min 90 :cry: ). GG Power

PoWeR08.02.2007 11:04

asta este ... deja stiu ca termin pe locul 6 :D

bafta si tie rami ;)

«1323334353637»