FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

LIGA I - Procesul etapei

«1282930313237»
nyku_myhay02.02.2007 21:08

etapa 29

jok3r_Sarbu - marienscu_dani : 7-1

DannY_103.02.2007 09:52

Etapa 29:Danny1ok-Savubogdanus 6-3

ManiaCU03.02.2007 10:34

Julica_maniaku - I0nutz83 2-3 :( baaa ... Ionutz asta m-a terminat sa mor eu ! M-a terminat cu norocul lui , s-a nascut cu branza-n cur baiatul asta :lol: Offf ... oricum si cu victoria asta tot in zona rece esti :twisted:

i0nutz8303.02.2007 11:04

Zona polara poate, nu rece ! :)

mihai141103.02.2007 11:28

ETAPA 30

Mihai1411 - Marinescu_dani2005 5-3

johnny0603.02.2007 11:30

Etapa 30: savubogdanus 1-8 alex_filip2003

ady_4steaua03.02.2007 11:44

ETAPA 29 prvrami-ady_adinho 3-6 ..meci frumos..am mers cap la cap pana spre final cand m-am detasat :D

ady_4steaua03.02.2007 11:44

power sa intri sa jucam meciu ca maine nush dak am timp ca am examen

hurricane_msg03.02.2007 12:09
Etapa 30:Hurricane_msg - Prvrami = 5 - 3 ... alt meci bun...m-am trezit cam tarziu...asa sa fie!
Prodigy_andrey03.02.2007 14:33

andrey_gogo 5-5 kamaciuki :D

i0nutz8303.02.2007 15:12

i0nutz83 - joker_sarbu 0-1.

 

S-a terminat :(

nyku_myhay03.02.2007 15:13

ionutz83 - jok3r_sarbu : 0-1

el 5 fundasi..si eu un varf impins...a iesit totusi un gol din prostia lu` Casillas :lol: si sper k am scapat definitiv de emotii 8) 8) 8)

PoWeR03.02.2007 18:19
power sa intri sa jucam meciu ca maine nu stiu daca am timp ca am examen

 

da Adi, jucam, am ajuns si eu intr-un sfarsit acasa

 

PoWeR - adynho 11-2 ... fabulos meci, mi-am descarcat toata furia meciurilor pierdute degeaba inainte ... bafta adynho maine la examen ;)

ady_4steaua03.02.2007 20:39

sa fie..dar cum mi sa miscat sub orice critica nu puteam sa dau o pasa calumea.. poate sa confirme si power ca mi se loveau fundasii cap in cap

asta e bafta power :D

DannY_104.02.2007 08:57

Etape noi? :D

i0nutz8304.02.2007 11:45

Nu am reusit sa joc cu danutz. Ieri am fost toata ziua pe net, dar nu a vrut sa joace, iar astazi, pana acum cel putin, nu a aparut. Vad ca nu si-a jucat nici meciul cu blindica..

dani@steaua4ever04.02.2007 12:25

am aparut stai linistit...avem timp sa jucam cu 8..cat despre blind a zis k se intoarce tarziu asta seara..cel putin asa am inteles si am vb cu el sa amane meciu ..

dani@steaua4ever04.02.2007 14:22

danutz12345 ionutz83 3 3

 

Ionutz ce joci tu nu e fifa..sa pasezi cu fundasii un meci intreg.retrogradarea ta e normala la ce joci.

i0nutz8304.02.2007 14:24

i0nutz83 - danutz12345 3-3.

 

Egal istoric, meci nebun. In min 59 am ratat singur cu portarul ocazie de 4-1; in min 84 la fel, la 3-3. Dedic remiza lui el_nin0 !

 

CLASAMENT ACTUALIZAT

 

untitledgc8.png

 

Amanate:

 

i0nutz83 - el_nin0

danutz12345 - blind1ro

 

Penalizari:

 

maniaku,delp1er0 - 1p

andrey_gogo - 5p

Prodigy_andrey04.02.2007 14:48

mah de ce nu joci meciu cu el ninho ? stai sa fie campion si iti da meciu nu ?? :evil: :evil:

i0nutz8304.02.2007 14:56

Nu cred ca e problema ta cand se disputa meciurile amanate. Ar fi mai bine sa te ocupi de lecturile pe vacanta, etc.

blindica04.02.2007 17:54

8. Fiecare jucator are dreptul sa ceara amanarea a MAXIM 4 MECIURI intr-un campionat. Data ulterioara de disputare a jocurilor respective se stabileste de cei doi jucatori si se comunica organizatorului.

Eu si cu Dani nu am stabilit asa ceva...am vb ceva pe mess ieri 5 minute dar nu mi-am dat acordul pt amanare tinand cont ca in 3 zile , in 2 l-am prins 5 min pe mess...eu nu-l aman in contul meu.

P.S.- sau poate a fost mai mult , dar putea macar sa-mi spuna, nu sa posteze lucruri fara sa stiu eu.

PoWeR04.02.2007 18:16

ole ole, lupta mai blindelule :D

i0nutz8304.02.2007 18:24

Greu de luat o decizie in cazul de fata. Oricum, termenul pentru disputarea meciului respectiv a trecut, asa ca rezultatul va fi stabilit la masa verde.

dani@steaua4ever04.02.2007 18:33

pai blind nam vb ieri pe messenger si ai zis k al amani..eu iam zis lui ionutz sal amani pt k nu stiam cand ajungi acasa ...

In fine am jucat acum restanta cum ar veni si sa terminat 7 1 pt mine..

«1282930313237»