FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

LIGA I - Procesul etapei

«1242526272837»
geegee2127.01.2007 17:33

Da bine te-ai gandit ma. La fix !!!Incredibil. Ai pus 30 min prima parte si 62 min a 2-a adica 90 + 2. (si in min 92 exact ai dat si golul)Bv ma esti tare. Nu inteleg cum atatia jucatori pot sa minta pt un meci de fifa. Faceti un rezultat prost si hopa la ionutz: hai cu rejucarea.Da ce ai zis: mi-a mers in tur trebuie sa mearga si aku. Pai zi si tu pe forum cum am castigat meciul din tur si ai mintit la fel si atunci.Invatati fratilor sa jucati corect ca cine stie sa joace poate sa imi dea si 10-0 ca io nu ma supar.

xzique27.01.2007 19:39

BUZZ!!!

x: esti ?

Alessandro Del Piero: nu ba

Alessandro Del Piero: lasa`ma dracului

Alessandro Del Piero: pune`ti ce scor vrei si da`mi pace

x: ok

 

 

@ionutz: astept si parerea ta!

blindica27.01.2007 19:39

[etapa 25 ] Blind1ro - Savubogdanus 7-4 (1-2 la pauza) - Leverkusen - Werder => De blatu` asta nu se prinde nimeni , Bafta Bogdanus, tu stii ce s-a intamplat dupa pauza !! :lol: 30 de pct :twisted: Apropos fratilor : NU MAI LASATI atatea mesaje, buzz-uri offline,cand e o etapa, e naspa sa vii obosit sa vezi rama de mesaje...si totul duce la post-ul de mai sus cu prvami si delpiero.

Jo1n728.01.2007 00:03

Et26

Bezmetiqu_alex - Blind1ro 2-0 scurt si la obiect :)

ady_4steaua28.01.2007 08:35

savubogdanus-ady_adinho "cat vrea el"-0

Prodigy_andrey28.01.2007 10:43

alt caz :)) crek va da rejucarea :))

PoWeR28.01.2007 11:14

pfuay ... cata pasiune si incrancenare aici :D

Prodigy_andrey28.01.2007 11:15

adi_adinho 3-2 andrey_gogo ii clar ma duc in B.sper k acolo is oameni mai de treaba.Bv adinho ;)

ady_4steaua28.01.2007 13:39

cu referire la mine?..tea deranjat ceva gogo?

xzique28.01.2007 14:15

Etapa 25: Prvrami – adelp1er0 3-2

Prodigy_andrey28.01.2007 14:52
cu referire la mine?..tea deranjat ceva gogo?
nu mah :) tu esti ff ok.
blindica28.01.2007 17:25

[etapa 26] Bezmetiqu_alex - Blind1ro 2-0 (Roma - Bayer )Good game my friend...Gogo..stii melodia aia de la Cassa Loco - Ce bine-mi pare... :lol:

Prodigy_andrey28.01.2007 19:29

si tu brutus.... :lol: :lol:

Jo1n729.01.2007 09:40

restanta et20:

Bezmetiq - delpiero 5-4..2 autogoale ale lu alessandro..:|

et25

Hurricane_msg - Bezmetiqu_alex 2-6

dani@steaua4ever29.01.2007 15:53

et25:

 

Danutz12345 - Julica_maniaku 5 1

PoWeR29.01.2007 16:13

iar castiga danutz campionatu` :| ...

i0nutz8329.01.2007 16:32

O ora si jumatate pentru disputarea celor trei jocuri restante.

PoWeR29.01.2007 16:47

da ionutz, stiu, dar delipero e plecat in lume, si de aceea sunt nevoit sa cer amanare pentru etapa cu el :|

mihai141129.01.2007 18:25

danutz si adinho -1 punct ca a trecut termenul :lol: :lol:

El_nin0_T0rr3s29.01.2007 18:26

" Se joaca pana luni, 29 ianuarie, ora 20.00 "

 

prin urmare meciul adynho-danutz trebuie ANULAT!

 

regulile sunt reguli...tii minte power cum ai facut cu mine?

 

p.s : e 20:20 ... ionutz iti asteptam decizia cu toate k o stim cu totii! :twisted:

PoWeR29.01.2007 18:41

pfuay ... ce-o sarit toti :))

ManiaCU29.01.2007 18:43

ETAPA 26 : Marinescu_dani2005 - Julica_maniaku 1-2 ... scuzati intarzierea , meciul l-am jucat astazi de la ora 14:00 dar n-am reusit sa postez pentru ca nu-mi mergea forumul la ora respectiva.

mihai141129.01.2007 18:56

evident asta o sa zica si danutz :lol: :lol:

PoWeR29.01.2007 19:06

clar ... anulat :P + (-1 pct) ;))

El_nin0_T0rr3s29.01.2007 19:19

danutz nu zice nimic k eu am vb cu adinho la ora 8 pe mess si mi-a zis k nu a jucat cu danutz k nu a avut timp danutz si k l-a rugat sa mane...numai k adinho a crezut k e pana la ora 22:00 si a zis k posteaza la 22:00 daca amana sau nu...numai bine k a fost pana la 20:00

«1242526272837»