Da bine te-ai gandit ma. La fix !!!Incredibil. Ai pus 30 min prima parte si 62 min a 2-a adica 90 + 2. (si in min 92 exact ai dat si golul)Bv ma esti tare. Nu inteleg cum atatia jucatori pot sa minta pt un meci de fifa. Faceti un rezultat prost si hopa la ionutz: hai cu rejucarea.Da ce ai zis: mi-a mers in tur trebuie sa mearga si aku. Pai zi si tu pe forum cum am castigat meciul din tur si ai mintit la fel si atunci.Invatati fratilor sa jucati corect ca cine stie sa joace poate sa imi dea si 10-0 ca io nu ma supar.
