FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

LIGA I - Procesul etapei

«1222324252637»
PoWeR26.01.2007 16:24

pt ca noi am avut :)

nyku_myhay26.01.2007 16:43
ManiaCU Trimis: 26 01 2007 18:21    Titlul subiectului:  

 

--------------------------------------------------------------------------------

 

Dani@steaua4ever a scris:  

ca deobicei o conexiune imposibila..asta nu e fifa e bambilici..bine ca am castigat.

 

Nustiu dc va tot plangeti voi de conexiunea cu alex_filip ... mie mi-a mers parfum cu el , n-am avut nici un fel de problema ! :?

 

 

si eu la fel....conex super:)

hurricane_msg26.01.2007 16:59
Etapa 23:Hurricane_msg – adelp1er0 = 5 - 2
i0nutz8326.01.2007 17:09

Jucati-va meciurile restante !

nyku_myhay26.01.2007 18:03

jok3r_Sarbu - power_steaua : 1-2 :cry:

PoWeR26.01.2007 18:15

da, pot zice ca m-a dominat, dar am avut bulan si am castigat :D ... oricum sunt intr-o vizibila cadere :(

DannY_126.01.2007 19:02

marinescu_dani te astept sa jucam meciul 8)

Dani200526.01.2007 20:24

marinescu_dani2005-danny1ok=0-4

Prodigy_andrey26.01.2007 21:53

etape :?: :?: ma cam plicti :D:oops:

mihai141127.01.2007 07:50

moama ce etape urmeaza sa am,cu tores si power :oops: ,obiectiv 3 puncte :P

i0nutz8327.01.2007 10:06

clasament:

 

untitledki0.png

 

Amanate:

 

adelp1er0 - Bezmetiqu_alex (e20)

Alex_filip2003 – Danny1ok (e22)

Ady_adinho - Savubogdanus (e23)

I0nutz83 - El_nin0_t0rr3s (e24)

 

Penalizari:

 

maniaku, adelp1er0 - 1p

Prodigy_andrey27.01.2007 10:11

noi astia de sub linie :D ne-am apropiat de mijloc :D pazea k venim :D

DannY_127.01.2007 10:52

Alex_filip-Danny1ok 2-3

i0nutz8327.01.2007 11:31

Orice rezultat va fi postat, de acum inainte, impreuna cu numarul etapei din care face parte. Orice abatere de la aceasta regula va fi sanctionata ca atare.

Dani200527.01.2007 11:33

ETAPA 25 :P alex_filip2003 - marinescu_dani2005=7-5

hurricane_msg27.01.2007 11:52
Etapa 26:Andrey_gogo - Hurricane_msg = 1 - 7 ... imi pare rau pentru gogo, dar greselile(involuntare sau nu) se platesc
Prodigy_andrey27.01.2007 11:57

sa traiasca ionutz !! EU copil de 17 ani sunt cam prost si nu ma duce capu.. el e foarte inteligent.. acu o sa-mi iau ban si gata :D asa ceva n-am mai vazut :) sper sa nu retrogradatzi mah !!

i0nutz8327.01.2007 12:02

Etapa gogo- hurricane. Varianta lui hurricane: 58 de minute jucate, connection lost, inca 27, gogo quit. Varianta lui gogo: 65 min jucate, connection lost, inca 30 jucate, quit. Scor: 8-7 gogo. Pentru a evita tiganelile, am decis rejucarea, 7-1 hurricane.

 

NO COMMENT:

 

andrey_gogo: na mah

i0nutz: !?

andrey_gogo: ati reusti

andrey_gogo: ma retrag

andrey_gogo: sa nu retrogradatzi voi

i0nutz: care e problema?

i0nutz: ca nu am inteles

andrey_gogo: ce fifa sa joc cand is plin de nervi

Rubin Carter: niciuna

Rubin Carter: am rejucat

i0nutz: asa

Rubin Carter: 7 -1 pt mine

i0nutz: asa

i0nutz: si ce nu ii convine?

Rubin Carter: si atat

Rubin Carter: nush

andrey_gogo: mah

i0nutz: la o infrangere mai dura gata, ne retragem?

andrey_gogo: mah

i0nutz: nu vezi ca varsta isi spune cuvantul ?

andrey_gogo: frate scolit ce esti

i0nutz: abracadabra !

Rubin Carter: probabil ca s-a aratat oftica

i0nutz: deci

andrey_gogo: mah

andrey_gogo: te-am batut

i0nutz: daca bateai tu nu era nicio problema

Rubin Carter: ai avut un ghinion f mare in meciul asta

i0nutz: daca te-a batut el te retragi

andrey_gogo: si ai zis k so furat din timp

andrey_gogo: arata

Rubin Carter: si dc crezi?

andrey_gogo: dovada

andrey_gogo: si dak mai era

andrey_gogo: trebuia sa rejucam cate minute erau

andrey_gogo: asa scrie in regulamen

andrey_gogo: si noi am jucat in plus

i0nutz: ba

andrey_gogo: sa fitzi voi sanatosi

Rubin Carter: pai da...dar vezi u asa ar iesi fiecare cand ar vedea ca ia gol

i0nutz: e cuv tau impotriva cuv lui

i0nutz: aveti vreunul dovezi?

i0nutz: nu!

Rubin Carter: si s-ar juca nr d min ramase

andrey_gogo: erai la mijlocu terenului

andrey_gogo: mah

i0nutz: deci cea mai buna solutie este rejucarea

i0nutz: care s-a si produs

i0nutz: Ba

Rubin Carter: aveam lov libera

andrey_gogo: sa joc plin de nerbi

i0nutz: vorbiti pe dovezi sau nu ?

andrey_gogo: sa fitzi sa natos

i0nutz: ca o aruncati aiurea

andrey_gogo: asa cer si eu rejucarea

andrey_gogo: ce plm

andrey_gogo: bv

i0nutz: ba daca iti faci nervi pt un joc amarat inseamna ca stai prost cu psihicul

andrey_gogo: bunilor

i0nutz: nu mai rade de god

andrey_gogo: hai lasama

i0nutz: ma mir ca nu auzim si de sinucideri pe la deva

Rubin Carter: bah ti-am zis involuntar sau nu

i0nutz: dupa un meci de fifa

Rubin Carter: u ai gresit, m-ai furat

andrey_gogo: si numa asa puteatzi si voi sa ma depasitzi

i0nutz: LOL

i0nutz: cine te-a depasit ma?

i0nutz: nu vezi ca suferi?

andrey_gogo: lol

andrey_gogo: suferi tu mah

i0nutz: mania persecutiei

PoWeR27.01.2007 12:03

:o ... gogo, nu inteleg nik :)

i0nutz8327.01.2007 12:10

Cu siguranta nici el nu a inteles nimic. S-a pierdut in minciuni.

El_nin0_T0rr3s27.01.2007 12:13

etapa 25 : torres - sarbu : 4-0

Prodigy_andrey27.01.2007 12:14

ce minciuni mah??

 

Deci am jucat cu hurricane... in min 65 s-o intrerupt el zice k era min 57. trebuia sa rejucam inca 25 de minute si l-am lasat 30 si cand avea lovitura libera de la jumate am iesit....El o zis k nu am iesit bine k mai aveam 5 min plus prelungiri.Asa k i-am zis sa mai jucam 10 minute... da cum ionutz trebuie sa nu retrogradeze o zis sa rejucam si plin de nervi normal k am luat-o.Si 7-1 pt el asta-i toata faza si el zice k ma contrazic bla bla bla .

PoWeR27.01.2007 12:28

cata patima in jocul asta :D ... :lol:

i0nutz8327.01.2007 12:31

Prod!gY_@ndr3Y Andrey (23.01.2007 16:11:33): mah

Prod!gY_@ndr3Y Andrey (23.01.2007 16:11:38): frate

Prod!gY_@ndr3Y Andrey (23.01.2007 16:11:43): tu retrogradezi sigur?

Bogdan savu (23.01.2007 16:11:48): da

Bogdan savu (23.01.2007 16:11:52):

Prod!gY_@ndr3Y Andrey (23.01.2007 16:12:06): atunci nu imi dai mie meciu k eu am sanse pls

Prod!gY_@ndr3Y Andrey (23.01.2007 16:12:15):

Prod!gY_@ndr3Y Andrey (23.01.2007 16:12:18):

Prod!gY_@ndr3Y Andrey (23.01.2007 16:13:38): fraate

Bogdan savu (23.01.2007 16:14:18): nu e ma ce vrei sa raman cu 3 pct de rasul lumii

Bogdan savu (23.01.2007 16:14:19):

Prod!gY_@ndr3Y Andrey (23.01.2007 16:14:42): hai ma frate te roog

Prod!gY_@ndr3Y Andrey (23.01.2007 16:14:43):

Prod!gY_@ndr3Y Andrey (23.01.2007 16:14:51): k mai faci u punce

 

 

CONCLUDENT..

 

Decizii in cazul gogo:

 

- penalizarea cu 5 puncte pentru tentativa de blat

- omologarea, la masa verde, a meciului cu savubogdanus, 0-3

- restrictie 10 zile cu aplicare la prima abatere

El_nin0_T0rr3s27.01.2007 12:43

baaaaaaaaa,,,,,m-am potolit yo si ati inceput voi? =))

«1222324252637»