pt ca noi am avut ![]()
pt ca noi am avut ![]()
ManiaCU Trimis: 26 01 2007 18:21 Titlul subiectului:
--------------------------------------------------------------------------------
Dani@steaua4ever a scris:ca deobicei o conexiune imposibila..asta nu e fifa e bambilici..bine ca am castigat.
Nustiu dc va tot plangeti voi de conexiunea cu alex_filip ... mie mi-a mers parfum cu el , n-am avut nici un fel de problema ! :?
si eu la fel....conex super:)
Jucati-va meciurile restante !
jok3r_Sarbu - power_steaua : 1-2 :cry:
da, pot zice ca m-a dominat, dar am avut bulan si am castigat
... oricum sunt intr-o vizibila cadere ![]()
marinescu_dani te astept sa jucam meciul 8)
marinescu_dani2005-danny1ok=0-4
etape :?: :?: ma cam plicti ![]()
![]()
moama ce etape urmeaza sa am,cu tores si power
,obiectiv 3 puncte ![]()
clasament:

Amanate:
adelp1er0 - Bezmetiqu_alex (e20)
Alex_filip2003 – Danny1ok (e22)
Ady_adinho - Savubogdanus (e23)
I0nutz83 - El_nin0_t0rr3s (e24)
Penalizari:
maniaku, adelp1er0 - 1p
noi astia de sub linie
ne-am apropiat de mijloc
pazea k venim ![]()
Alex_filip-Danny1ok 2-3
Orice rezultat va fi postat, de acum inainte, impreuna cu numarul etapei din care face parte. Orice abatere de la aceasta regula va fi sanctionata ca atare.
ETAPA 25
alex_filip2003 - marinescu_dani2005=7-5
sa traiasca ionutz !! EU copil de 17 ani sunt cam prost si nu ma duce capu.. el e foarte inteligent.. acu o sa-mi iau ban si gata
asa ceva n-am mai vazut
sper sa nu retrogradatzi mah !!
Etapa gogo- hurricane. Varianta lui hurricane: 58 de minute jucate, connection lost, inca 27, gogo quit. Varianta lui gogo: 65 min jucate, connection lost, inca 30 jucate, quit. Scor: 8-7 gogo. Pentru a evita tiganelile, am decis rejucarea, 7-1 hurricane.
NO COMMENT:
andrey_gogo: na mah
i0nutz: !?
andrey_gogo: ati reusti
andrey_gogo: ma retrag
andrey_gogo: sa nu retrogradatzi voi
i0nutz: care e problema?
i0nutz: ca nu am inteles
andrey_gogo: ce fifa sa joc cand is plin de nervi
Rubin Carter: niciuna
Rubin Carter: am rejucat
i0nutz: asa
Rubin Carter: 7 -1 pt mine
i0nutz: asa
i0nutz: si ce nu ii convine?
Rubin Carter: si atat
Rubin Carter: nush
andrey_gogo: mah
i0nutz: la o infrangere mai dura gata, ne retragem?
andrey_gogo: mah
i0nutz: nu vezi ca varsta isi spune cuvantul ?
andrey_gogo: frate scolit ce esti
i0nutz: abracadabra !
Rubin Carter: probabil ca s-a aratat oftica
i0nutz: deci
andrey_gogo: mah
andrey_gogo: te-am batut
i0nutz: daca bateai tu nu era nicio problema
Rubin Carter: ai avut un ghinion f mare in meciul asta
i0nutz: daca te-a batut el te retragi
andrey_gogo: si ai zis k so furat din timp
andrey_gogo: arata
Rubin Carter: si dc crezi?
andrey_gogo: dovada
andrey_gogo: si dak mai era
andrey_gogo: trebuia sa rejucam cate minute erau
andrey_gogo: asa scrie in regulamen
andrey_gogo: si noi am jucat in plus
i0nutz: ba
andrey_gogo: sa fitzi voi sanatosi
Rubin Carter: pai da...dar vezi u asa ar iesi fiecare cand ar vedea ca ia gol
i0nutz: e cuv tau impotriva cuv lui
i0nutz: aveti vreunul dovezi?
i0nutz: nu!
Rubin Carter: si s-ar juca nr d min ramase
andrey_gogo: erai la mijlocu terenului
andrey_gogo: mah
i0nutz: deci cea mai buna solutie este rejucarea
i0nutz: care s-a si produs
i0nutz: Ba
Rubin Carter: aveam lov libera
andrey_gogo: sa joc plin de nerbi
i0nutz: vorbiti pe dovezi sau nu ?
andrey_gogo: sa fitzi sa natos
i0nutz: ca o aruncati aiurea
andrey_gogo: asa cer si eu rejucarea
andrey_gogo: ce plm
andrey_gogo: bv
i0nutz: ba daca iti faci nervi pt un joc amarat inseamna ca stai prost cu psihicul
andrey_gogo: bunilor
i0nutz: nu mai rade de god
andrey_gogo: hai lasama
i0nutz: ma mir ca nu auzim si de sinucideri pe la deva
Rubin Carter: bah ti-am zis involuntar sau nu
i0nutz: dupa un meci de fifa
Rubin Carter: u ai gresit, m-ai furat
andrey_gogo: si numa asa puteatzi si voi sa ma depasitzi
i0nutz: LOL
i0nutz: cine te-a depasit ma?
i0nutz: nu vezi ca suferi?
andrey_gogo: lol
andrey_gogo: suferi tu mah
i0nutz: mania persecutiei
:o ... gogo, nu inteleg nik ![]()
Cu siguranta nici el nu a inteles nimic. S-a pierdut in minciuni.
etapa 25 : torres - sarbu : 4-0
ce minciuni mah??
Deci am jucat cu hurricane... in min 65 s-o intrerupt el zice k era min 57. trebuia sa rejucam inca 25 de minute si l-am lasat 30 si cand avea lovitura libera de la jumate am iesit....El o zis k nu am iesit bine k mai aveam 5 min plus prelungiri.Asa k i-am zis sa mai jucam 10 minute... da cum ionutz trebuie sa nu retrogradeze o zis sa rejucam si plin de nervi normal k am luat-o.Si 7-1 pt el asta-i toata faza si el zice k ma contrazic bla bla bla .
cata patima in jocul asta
... :lol:
Prod!gY_@ndr3Y Andrey (23.01.2007 16:11:33): mah
Prod!gY_@ndr3Y Andrey (23.01.2007 16:11:38): frate
Prod!gY_@ndr3Y Andrey (23.01.2007 16:11:43): tu retrogradezi sigur?
Bogdan savu (23.01.2007 16:11:48): da
Bogdan savu (23.01.2007 16:11:52):
Prod!gY_@ndr3Y Andrey (23.01.2007 16:12:06): atunci nu imi dai mie meciu k eu am sanse pls
Prod!gY_@ndr3Y Andrey (23.01.2007 16:12:15):
Prod!gY_@ndr3Y Andrey (23.01.2007 16:12:18):
Prod!gY_@ndr3Y Andrey (23.01.2007 16:13:38): fraate
Bogdan savu (23.01.2007 16:14:18): nu e ma ce vrei sa raman cu 3 pct de rasul lumii
Bogdan savu (23.01.2007 16:14:19):
Prod!gY_@ndr3Y Andrey (23.01.2007 16:14:42): hai ma frate te roog
Prod!gY_@ndr3Y Andrey (23.01.2007 16:14:43):
Prod!gY_@ndr3Y Andrey (23.01.2007 16:14:51): k mai faci u punce
CONCLUDENT..
Decizii in cazul gogo:
- penalizarea cu 5 puncte pentru tentativa de blat
- omologarea, la masa verde, a meciului cu savubogdanus, 0-3
- restrictie 10 zile cu aplicare la prima abatere
baaaaaaaaa,,,,,m-am potolit yo si ati inceput voi? =))