FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

LIGA I - Procesul etapei

«1192021222337»
alin_jeleu21.01.2007 18:05

oleeeeeeee blind steagsimplu

Jo1n721.01.2007 19:50

ionutz amana-mi si mie meciurile cu delpiero si savubogdanus.

nu pot sa joc pana maine, cel tarziu miercuri.

ManiaCU21.01.2007 21:09

Julica_maniaku - Prvrami 2-1 ... 8)

DannY_122.01.2007 10:21

Ionutz amana-mi si mie meciul cu torres k azi nu sunt acasa sa putem juca meciul

El_nin0_T0rr3s22.01.2007 17:32

ioane cu Mihai o sa joc zilele astea k-s tare ocupat : | ...

PoWeR22.01.2007 17:58

PoWeR - julik_maniaku 7-3 ... cu mult bulan

 

vreau amanat meciul cu alex_filip ... ms

i0nutz8323.01.2007 09:00

Am postat etapa a 22-a. Toate meciurile (inclusiv restantele) se joaca pana miercuri seara, ora 23.00 !

ADelPiero23.01.2007 10:30

adelp1er0 - Ady_adinho 4-6

Jo1n723.01.2007 13:49

Et21

Bezmetiqu_alex - Savubogdanus 4-3

geegee2123.01.2007 15:02

Savubogdanus - Andrey_gogo 5-5

i0nutz8323.01.2007 15:43

gogo, uita`te, serie B s-apropie! :D /

johnny0623.01.2007 15:55

un clasament ceva... :roll:

mihai141123.01.2007 16:25

Mihai1411 - Hurricane_msg 4-2

El_nin0_T0rr3s23.01.2007 16:44

el_nin0 - Mihai : 6-2

mihai141123.01.2007 17:08

restanta :el_nin0 - Mihai 1411 6-2

El_nin0_T0rr3s23.01.2007 18:24

danny1ok - el_nin0 : 1-1

 

se apara cel mai bine dintre toti cu care am jucat! a fost ceas astazi :cry: .....bine k il batui pe Mihai...da mai am doar 5 pct in fata lu danutz :D

Prodigy_andrey23.01.2007 18:30
gogo, uita`te, serie B s-apropie! :D /

 

De la meciu cu tine am 2 victorii si un egal asa k ma mentzin bine :) egalu cu savubogdanus o fost un accident am ratat in prostie si o aparat portaru lui si mio dat 2 goluri in min 90 asa k oiricum is in fatza ta :P

ManiaCU23.01.2007 19:14

Julica_maniaku - El_nin0_t0rr3s 6-6 8) ... am facut egal cu liderul , nu ma mai suport ! :lol:

meritam victoria , chiar daca el nino sustine ca am facut antijoc si i-am rupt fotbalistii in 3 :-j

Bafta maestre , stii ca tu esti campion :P fac tot posibilul :lol:

El_nin0_T0rr3s23.01.2007 19:28

merci maniacule...bafta si tie ...sa nu pici dracu k sezonu viitor nu are cine sa-mi mai rupa picioarele la fotbalisti =))...sper ca atunci voi juca cu Barcelona cu toate k mai am doar 3 pct =)) ... danutz mai am putin si te felicit pt castigarea unui nou campionat...crek e al 100000 -lea =))

johnny0623.01.2007 19:30

danutz, spune-mi ca nu vrei Chelsea daca termini pe 2!!! :(

mihai141123.01.2007 19:33

e clar tot danutz castiga campionatul:P

dani@steaua4ever23.01.2007 19:34

nu ati iau Chelsea stai linistit..eu inca sper la barca...oricum campionatul se joaca...vad k se mai incurca si el nino...dar se poate sa ma incurc si eu..ramane de vzt ..cel mai bun sa castige..

PoWeR23.01.2007 19:36

eu il castig :lol: ... doar sa-mi joc meciurile =))

ManiaCU23.01.2007 23:37

Aveti grija baieti , ca vin tare din urma si va rup picioarele la toti :lol: Numai sa nu ma dati in gat la comisia de disciplina , Ionutz deabia asteapta sa ma trimita in B :P

blindica24.01.2007 07:34

@ maniaku...gluma gluma, da` faulturile alea sunt chiar enervante 8) binee ca a trecut etapa cu tine ...

«1192021222337»