FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

LIGA I - Procesul etapei

«191011121337»
Jo1n704.01.2007 10:35

Bezmetiqu_alex - Power_steaua_6 1-1

stiti ce inseamna ultima faza sa fiti egalati.. ~X(~X(~X(

PoWeR04.01.2007 10:36

intr-adevar, orticum un meci foarte echilibrat (2 echipe italiene :lol: )

i0nutz8304.01.2007 11:00

i0nutz83 - julica_maniaku 3-2.

 

Mi`am luat revansa dupa descalificarea din cupa. Victorie importanta, obtinuta in inferioritate numerica.

La Braila se simte deja miros de matineu :P

ManiaCU04.01.2007 11:06

Huaaaa ... azi a fost in forma Ionutz :lol: A avut si putin mai multa branza-n cur :wink: asta este... m-a batut in 10 oameni :( Oricum nu o sa retrogradez :evil: La Braila se simte miros de divizia C :? dar la mine la fifa in nici un caz :P

 

P.S. Am auzit ca la Targoviste se schimba crainicul stadionului , e prea depasit pentru meseria asta =)))

El_nin0_T0rr3s04.01.2007 11:31

savubogdanus - el_nino : 3-4

 

victorie in min 90 :lol: ....oricum era pacat sa pierd aiurea pcte dupa ce am avut 3-0...

PoWeR04.01.2007 13:19

Power_steaua_6 - Savubogdanus 9-1 ... adversar care stie fifa, dar pacat ca nu are echipa sa-l ajute

ManiaCU04.01.2007 16:08

Jok3r_sarbu - Julica_maniaku 2-2 :? Ionutz = serie B :)))

i0nutz8304.01.2007 16:27
P.S. Am auzit ca la Targoviste se schimba crainicul stadionului , e prea depasit pentru meseria asta =)))

 

Nu mai spune :P

mihai141104.01.2007 16:48

Mihai1411 - Alex_filip2003 7-5

Prodigy_andrey04.01.2007 18:12

blindica 2-5 andrey_gogo :D

blindica04.01.2007 18:17

Blind1ro (nu blindica) - andrey_gogo 2-5 ... (Bayer - Liverpool ) , cadou de sarbatori. N-o sa se mai intample.

mihai141104.01.2007 21:19

Danny1ok- Mihai1411 1-1

DannY_104.01.2007 21:38

mda..penalty ratat in min 85(am sutat pe mijloc,portarul s-a aruncat pe un colt,insa a respins cu picioarele 8)..si egalat in ultima faza. :roll: las'ca urmeaza victoriile :) Bafta tuturor 8)

johnny0604.01.2007 21:59

la mine se simte inca gustul vacantei... asta ca sa nu precizez ca nu am mai castigat un meci de etape bune... :(

dani@steaua4ever04.01.2007 22:02

Danutz12345 - Marinescu_dani2005 4 0

PoWeR04.01.2007 22:14
Danny1ok- Mihai1411 1-1

 

bun rezultat, pt mine desigur :oops:

 

deocamdata ma mentin bine in raport cu obiectivul fixat (TOP10)

Prodigy_andrey05.01.2007 09:29
Blind1ro (nu blindica) - andrey_gogo 2-5 ... (Bayer - Liverpool ) , cadou de sarbatori. N-o sa se mai intample.

 

8O 8O Cadou ?? Da ms atunci :P =)) (zi k m-ai lasat) =))

mihai141105.01.2007 10:35
mda..penalty ratat in min 85(am sutat pe mijloc,portarul s-a aruncat pe un colt,insa a respins cu picioarele 8)..si egalat in ultima faza. :roll: las'ca urmeaza victoriile :) Bafta tuturor 8)

 

da recunosc merita dany cele 3 puncte,a ratat si multe ocazi,a jucat mai bine,nu a tras de timp

 

totusi daca nu fluiera arbitrul finalul scapasem singur si puteam sa iau eu 3 pcte :P dar era prea de tot la ce prost am jucat

DannY_105.01.2007 13:40

Adelp1er0-Danny1ok 1-5 parca :P

Jo1n705.01.2007 16:28

Et10

Prvrami - Bezmetiqu_alex 2-5

Atletico - Roma, ne luptam ca prostii cu echipe de kkao :)

xzique05.01.2007 16:47

Etapa 11: andrey_gogo - prvrami 3-4 (cu bulan recunosc)

Prodigy_andrey05.01.2007 16:49

numa ghinion am :( odata nu pot sa castig si eu din bulan :D

blindica05.01.2007 18:45

@ gogo : pai , victoria cu mine nu ti-a ajuns :D? @ adinho : ho ma , scuze Ady_adinho - Blind1ro 4-1 [ETAPA 11]( prea mare scorul )...am uitat sa postez...daca n-a postat nimeni aseara :wink: Good Luck

ady_4steaua05.01.2007 19:30

a postat de 10 ori blindiro da rezultatu meciului dinte noi nu la pus :lol: asa ca ady_adinho-blindiro 4-1

Prodigy_andrey05.01.2007 19:32
@ gogo : pai , victoria cu mine nu ti-a ajuns :D?

 

s-o lasam asa k trebuia sa-tzi dau mai multe :P

«191011121337»