FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Cu ce echipe tin stelistii

«156789»
Daniel-Ionut18.03.2009 16:17

Real Madrid CF!

O sa vedeti voi la vara ce echipa o sa isi faca Realul...

O sa fie o noua era "galactica" :rolleyes:

vlad18.03.2009 17:20
Real Madrid CF!

O sa vedeti voi la vara ce echipa o sa isi faca Realul...

O sa fie o noua era "galactica" :rolleyes:

Publicitate,Reclame,Beckhamania,Presedinti Tepari,

Calcule :Luam pe Cr.Ronaldo,nu conteaza ca nu vom castiga vreun trofeu,important este sa vindem tricouri cu nr lui,facem banii si dupa aia nu ne mai intreseaza!

Daniel-Ionut18.03.2009 17:55
Publicitate,Reclame,Beckhamania,Presedinti Tepari,

Calcule :Luam pe Cr.Ronaldo,nu conteaza ca nu vom castiga vreun trofeu,important este sa vindem tricouri cu nr lui,facem banii si dupa aia nu ne mai intreseaza!

 

:thumbsup: Mai vedem noi la toamna cand se va incheia perioada de transferuri!

Si ai sa vezi ce echipa va avea Realul ;)

SteauaB18.03.2009 18:53

Elfsborgs IdrottsFörbundet si

Malmös FotbollsFörbundet.

Lari18.03.2009 22:10

SteauaB, alea da echipe de fotbal de cel mai inalt nivel, nu Steaua si fotbalistii ei...

 

Esti incredibil, baietzash.

Daniel-Ionut19.03.2009 08:38

Stelistii tin cu Steaua :excl:

Restul sunt simpatii ;)

David_Steaua200719.03.2009 09:34
Del Piero a explodat in 94. Era deja cel mai important juventin in 97,dupa Zidane, cand a marcat acel gol cu calcaiul in finala.

 

 

Asa o fi,nu mai tin minte bine... :)

razvan2822.03.2009 20:55

inafara de Steaua(pe care o iubesc) mai tin cu arsenal si Barcelona....e ca atunci cand esti casatorit da mai ai si doua amante pe care le tii pentru noaptea de sambata

AndyTytanBoys30.03.2009 05:54

Numai Steaua.nimic mai mult:)

Le reseau pansant14.04.2009 21:21

Bayern Munchen immer!!!

 

este echipa mea preferata, defapt singura dupa Steaua, imi place la fel de mult ca si Steaua. Sper ca FC Barcelona sa se desfiinteze cat de curand sau sa retrogradeze, sa fie umilita mereu de real.

SteauaB14.04.2009 22:06
SteauaB, alea da echipe de fotbal de cel mai inalt nivel, nu Steaua si fotbalistii ei...

 

Esti incredibil, baietzash.

 

Allmäna Idrottsklubbensförbundet.

DelPiero1015.04.2009 09:11
Bayern Munchen immer!!!

 

este echipa mea preferata, defapt singura dupa Steaua, imi place la fel de mult ca si Steaua. Sper ca FC Barcelona sa se desfiinteze cat de curand sau sa retrogradeze, sa fie umilita mereu de real.

:unsure: Doare rau,nu?

MoWeed15.04.2009 09:29
Elfsborgs IdrottsFörbundet si

Malmös FotbollsFörbundet.

Pe Elfii aia ii batem si baietii din fata blocului...

KERATOCONUS15.04.2009 09:44

Lazio si Barcelona

red&blue_boy15.04.2009 10:26

A.C. Milan

Real Madrid

Ajax Amsterdam

Aston Villa

Sporting Lisabona

Girondins de Bordeaux

Hamburg SV

Celtic Glasgow

Fenerbahce

Palmeiras Sao Paulo

Kellerman22.04.2009 13:43

Liverpool all the way.

4_ever_steaua30.04.2009 18:38

Milan,fratilor!

D4v1dstelist06.06.2009 20:42

Barcelona&Steaua.Par a fi doua gemene,identice ca stil de joc istoric.Daca Steaua nu ar fi parazitata de un anume cioban,puteam fi si astazi vitezisti,puteam arata la fel ca si Barcelona,care are un scheelt format numai din jucatori spanioli.Cu Jenei antrenor,si acum puteam fi o legenda.

emil072406.06.2009 21:10

AC Milan

patko17.06.2009 08:33

Juventus, Liverpool, Barcelona

old_school_ultras17.06.2009 09:28

doar Steaua Bucuresti

ady_ultras01.08.2009 08:17

Binenteles k Steaua wtf.. ma pish p alte ekipe

 

Alinut.01.08.2009 09:31

Steaua si in rest tin cu echipele care castiga ^^

Daniel-Ionut01.08.2009 09:33
Steaua si in rest tin cu echipele care castiga ^^

 

Adica Dinamo, rapid...

Alinut.01.08.2009 09:43

ma refeream la echipele din afara campionatului romanesc

«156789»