raped si dinamu nu castiga niciodata.ele aranjeaza meciuri doar.
raped si dinamu nu castiga niciodata.ele aranjeaza meciuri doar.
pentru maye s-a cantat bingo ![]()
Pe primul plan este logic Steaua,iar pe plan secund se afla Galatasaray si Chelsea.
frate esti de al meu te felicit singurul care s scris GALATASARAY.eu ma asteptam sa spune mai multi de GALATASARAY pentru ca a petrecut foarte buni ani HAGİ Popescu acolo.si pe vremea aia multi din Romania tineau cu Galatasaray.si chiar acuma este mult respectat Hagi la noi.
A.C. MilanReal Madrid
Ajax Amsterdam
Aston Villa
Sporting Lisabona
Girondins de Bordeaux
Hamburg SV
Celtic Glasgow
Fenerbahce
Palmeiras Sao Paulo
dece fenerbahce?
Ajax 1995-1997, Steaua Rosie Belgrad... Dar cel mai mult tin, de vreo 2 ani, cu Millwall, pe bune.
No one likes us
We don`t care
We are Millwall
Super Millwall
We are Millwall
From the Den !!!!!
Chelsea si doar Chelsea (din afara sa nu fiu prost inteles
)
nu stiu cati mai tineau cu Chelsea dupa finala din 08 cu man utd .
Zola si Lampard cei mai buni din istoria acestei echipe.
Blue is the colour , football is the game .
anul asta luam tot iar dibolii pardon diavolii nimic ![]()
Astept sa redevina Real Madrid ce-a fost si o sa va spun atunci cu cine tin.
dece fenerbahce?
Pur si simplu,simpatizez din Turcia cu Fener.Acum sa nu crezi ca sunt super infocat.Si simpatizez cu Fener dinainte de a ajunge Hagi si restul la Galatasaray.Era aiurea sa tin doar pentru ei cu Galatasaray,sa ma schimb.Oricum nu obisnuiesc sa simpatizez cu o echipa din strainatate doar pentru ca e un roman acolo.Cum zici si tu,asa-i,multi romani tin cu Galatasaray pentru Hagi,Popescu,Lucescu etc.Si apreciez respectul pe care-l poarta fanii lui Galatasaray romanilor,in special lui Hagi.Dar,pentru mine,Fenerbahce e numarul 1 in Turcia.Fara suparare.
astazi sunt un mare fan al fotbalului croat ![]()
Arsenal ![]()
astazi sunt un mare fan al fotbalului croat![]()
E ceh ![]()
Eu tin cu astia :

Ma...
Eu ma gandesc ca ar fi mai bine daca dinamu s-ar califica in grupe, si acolo sa fie ciuca batailor ![]()
Daca vor fi eliminati acum, vor avea program lejer pentru campionat...
Pentru ca noi am fi si in Europa League, CFR la fel, Timisoara, Urziceni... ![]()
astazi sunt un mare fan al fotbalului croat![]()
Nu inteleg de ce astazi esti un mare fan al fotbalului croat?
Croatii mai au o singura echipa pe tabloul play-off-ului Europa League, Dinamo Zagreb. Iar aceasta va evolua impotriva lui Hearts. Sa inteleg ca nu-i suporti pe scotieni?
on topic
Eu tin numai cu Steaua, dar simpatizez si cu 2 echipe din strainatate: Barcelona si Lazio.
Ma...Eu ma gandesc ca ar fi mai bine daca dinamu s-ar califica in grupe, si acolo sa fie ciuca batailor
Daca vor fi eliminati acum, vor avea program lejer pentru campionat...
Pentru ca noi am fi si in Europa League, CFR la fel, Timisoara, Urziceni...
Lasa ma alea..Sa-i bata oricine.
E ceh![]()
m-am incurcat...despre fotbalul ceh era vorba si al mine ![]()
Nu inteleg de ce astazi esti un mare fan al fotbalului croat?
voiam sa spun ceh, da m-am incurcat...si motivul e...ca joaca cu Dinam0 ![]()
De la un timp incep sa ma bucur cand Dinamo se califica in cupele europene.
pentru k asta se intampla rar
Steaua 2005,06, si Barcelona
Portsmouth
Spania - Barca
Italia - Juve
Anglia - Liverpool
Cu orice echipa care o bate pe d.inamo...nush de ce !
Barca de prin '94-'95 si Bayern Munchen la fel.
Cum sa mai tii cu alta echipa in afara de Steaua si sa te mai numesti stelist? ![]()
Ar fi fost indicat ca topicul sa se numeasca: "Cu ce echipe mai SiMPATiZEAZA stelistii"
CFC GENOA

SIMPATIZEZ:
Juventus (pentru traditie)
West Ham (pentru suporteri)
Si era sa uit...
CSKA Sofia
Propun sa se schimbe numele topicului in "Cu ce echipe mai simpatizeaza stelistii" pentru ca nu poti sa spui ca tii cu X sau Y din afara, ca pana la urma prioritara este Steaua.