FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Cu ce echipe tin stelistii

«16789»
Maye01.08.2009 09:43

raped si dinamu nu castiga niciodata.ele aranjeaza meciuri doar.

ady_ultras01.08.2009 09:50

pentru maye s-a cantat bingo :yeahh:

bodrumdan_barkahan01.08.2009 19:37
Pe primul plan este logic Steaua,iar pe plan secund se afla Galatasaray si Chelsea.

frate esti de al meu te felicit singurul care s scris GALATASARAY.eu ma asteptam sa spune mai multi de GALATASARAY pentru ca a petrecut foarte buni ani HAGİ Popescu acolo.si pe vremea aia multi din Romania tineau cu Galatasaray.si chiar acuma este mult respectat Hagi la noi.

 

A.C. Milan

Real Madrid

Ajax Amsterdam

Aston Villa

Sporting Lisabona

Girondins de Bordeaux

Hamburg SV

Celtic Glasgow

Fenerbahce

Palmeiras Sao Paulo

dece fenerbahce?

milovan djilas08.08.2009 18:17

Ajax 1995-1997, Steaua Rosie Belgrad... Dar cel mai mult tin, de vreo 2 ani, cu Millwall, pe bune.

No one likes us

We don`t care

We are Millwall

Super Millwall

We are Millwall

From the Den !!!!!

 

 

 

Vlad Bogdan12.08.2009 13:36

Chelsea si doar Chelsea (din afara sa nu fiu prost inteles :)) )

nu stiu cati mai tineau cu Chelsea dupa finala din 08 cu man utd .

Zola si Lampard cei mai buni din istoria acestei echipe.

 

Blue is the colour , football is the game .

 

anul asta luam tot iar dibolii pardon diavolii nimic :)

dalexandru2012.08.2009 18:38

Astept sa redevina Real Madrid ce-a fost si o sa va spun atunci cu cine tin.

red&blue_boy13.08.2009 09:01
dece fenerbahce?

 

Pur si simplu,simpatizez din Turcia cu Fener.Acum sa nu crezi ca sunt super infocat.Si simpatizez cu Fener dinainte de a ajunge Hagi si restul la Galatasaray.Era aiurea sa tin doar pentru ei cu Galatasaray,sa ma schimb.Oricum nu obisnuiesc sa simpatizez cu o echipa din strainatate doar pentru ca e un roman acolo.Cum zici si tu,asa-i,multi romani tin cu Galatasaray pentru Hagi,Popescu,Lucescu etc.Si apreciez respectul pe care-l poarta fanii lui Galatasaray romanilor,in special lui Hagi.Dar,pentru mine,Fenerbahce e numarul 1 in Turcia.Fara suparare.

mircea_1020.08.2009 10:26

astazi sunt un mare fan al fotbalului croat :D

Deliric120.08.2009 10:52

Arsenal :wub:

Maye20.08.2009 10:58
astazi sunt un mare fan al fotbalului croat :D

E ceh :)

Eu tin cu astia :

FC_Slovan_Liberec.png

Daniel-Ionut20.08.2009 12:15

Ma...

Eu ma gandesc ca ar fi mai bine daca dinamu s-ar califica in grupe, si acolo sa fie ciuca batailor :)

Daca vor fi eliminati acum, vor avea program lejer pentru campionat...

Pentru ca noi am fi si in Europa League, CFR la fel, Timisoara, Urziceni... :hmmm:

KERATOCONUS20.08.2009 12:17
astazi sunt un mare fan al fotbalului croat :D

 

 

Nu inteleg de ce astazi esti un mare fan al fotbalului croat?

 

Croatii mai au o singura echipa pe tabloul play-off-ului Europa League, Dinamo Zagreb. Iar aceasta va evolua impotriva lui Hearts. Sa inteleg ca nu-i suporti pe scotieni?

 

on topic

 

Eu tin numai cu Steaua, dar simpatizez si cu 2 echipe din strainatate: Barcelona si Lazio.

Maye20.08.2009 12:44
Ma...

Eu ma gandesc ca ar fi mai bine daca dinamu s-ar califica in grupe, si acolo sa fie ciuca batailor :)

Daca vor fi eliminati acum, vor avea program lejer pentru campionat...

Pentru ca noi am fi si in Europa League, CFR la fel, Timisoara, Urziceni... :hmmm:

Lasa ma alea..Sa-i bata oricine.

mircea_1020.08.2009 12:50
E ceh :)

 

:blush: m-am incurcat...despre fotbalul ceh era vorba si al mine :D

 

Nu inteleg de ce astazi esti un mare fan al fotbalului croat?

 

voiam sa spun ceh, da m-am incurcat...si motivul e...ca joaca cu Dinam0 :P

Ronnie20.08.2009 20:56

De la un timp incep sa ma bucur cand Dinamo se califica in cupele europene.

AG21.11.2009 23:18

pentru k asta se intampla rar

STELIST 8603.12.2009 19:22

Steaua 2005,06, si Barcelona

alex14715.01.2010 14:09

Portsmouth

MikStelista15.01.2010 14:11

Spania - Barca

Italia - Juve

Anglia - Liverpool

Fane15.01.2010 15:36

Cu orice echipa care o bate pe d.inamo...nush de ce !

pcsbb11.03.2010 05:32

Barca de prin '94-'95 si Bayern Munchen la fel.

SuperstaR1811.03.2010 08:32

 

Cum sa mai tii cu alta echipa in afara de Steaua si sa te mai numesti stelist? :|

 

Ar fi fost indicat ca topicul sa se numeasca: "Cu ce echipe mai SiMPATiZEAZA stelistii"

AG11.03.2010 09:14

CFC GENOA

 

CFC_Genoa_footballpictures.net.jpg

stefan_danny11.03.2010 12:05

SIMPATIZEZ:

Juventus (pentru traditie)

West Ham (pentru suporteri)

 

 

Si era sa uit...

CSKA Sofia

Daniel-Ionut11.03.2010 12:31

Propun sa se schimbe numele topicului in "Cu ce echipe mai simpatizeaza stelistii" pentru ca nu poti sa spui ca tii cu X sau Y din afara, ca pana la urma prioritara este Steaua.

«16789»