In ultimul timp, de cand este Olaroiu antrenor, Steaua nu mai joaca un fotbal ofensiv. Becali se lauda ca va intari lotul, dar cand tactica de joc este slaba poti sa aduci orice jucator! Olaroiu nu stie nici ce posturi are descoperite! Saban someaza cu toate ca s-a dovedit a fi un jucator bun. Nicolita este in scadere mare de forma de foarte mult timp! Thereau este folosit destul de rar. Echipa joaca cu un singur varf autentic! Oare cum dorim sa castigam meciurile? Singura solutie este schimbarea antrenorului si a stilului de joc!
