In ultima vreme Steaua nu a fost Steaua... Nu mai are aceeasi stralucire cu care ne incanta de fiecare data. Suntem o echipa de Champions League, dar nu prea... Am ajuns sa ma intreb care va fi viitorul nostru? Clasamentul intern spune totul. Steaua poate mai mult si trebuie sa faca mai mult. Poate ca solutia ar fi cateva transferuri mai bune, sau poate un alt antrenor. Cert este ca trebuie facut ceva! Din suflet spun ca nu pot sa vad o echipa ca Steaua cum se chinuie cu echipe ce nu au nici pe sfert valoarea ei. Suntem mulumiti noi suporterii cu jocul asta apatic si fara pic de daruire? Sa fie de vina salariile prea mari? Sa fie de vina aerul tare de Champions League? Nu am putut sa ma bucur foarte tare la meciul cu Dinamo Kiev, pentru ca sa recunoastem, nu reusim sa legam pasele, sa ne apropiem de poarta...
Sper sa avem solutii pentru ca uitandu-ma la clasament vad ca incetul cu incetul Timisoara si Rapidul ne cam sufla in ceafa si au si mari sanse sa ne depaseasca daca continuam asa!
