FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Suntem multumiti de jocul echipei noastre?

«1345»
Yoyoyoi28.04.2007 16:57

Normal ca nu trecem cu o astfel de echipa. Dar daca revin accidentatii, se schimba si jocul. Si cu anumite imbunatatiri in lot, pe ici, pe colo, prin partile esentiale, o sa fie si mai bine.

IONUTZ-CIPRIAN29.04.2007 09:38

Normal ca nu imi place jocul actual al echipei, poate si din cauza ca avem accidentati, dar oricum Steaua este Steaua, si daca un jucator este accidentat nu ar trebui sa conteze, dar vad ca este cu totul invers!! Poate o sa ajungem sa nu mai stam in unii jucatori!!

bog_militaru29.04.2007 09:49
Editat. Invata sa scrii. Moderatorii
talidar1001.05.2007 15:41

Nu pot spune ca sunt multumita ...dar nici dezmagita...asta e acum echipa...poate o sa-si revina la forma care era odata...cand juca cu Dinamo Kiev :-P steagcruce2 forzateaua steagsimplu steaua_ro

se7en01.05.2007 16:00

Usurel cu spamul :roll:

 

Personal nu sunt multumit de jocul echipei, dar sper ca lucrurile se vor imbunatati incepand cu sezonul viitor.

calin_meduzu14.05.2007 09:45

Se pare ca i-au prins bine lui Victoras Iacob criticile aduse pe forum,poate le-a citit,ceea ce ma bucura,se vede ca el s-a simtit,si cat de cat si-a revenit,sa zicem ca ma facut sa imi schimb parerea despre el,dar nu cu totul.Bravo Victoras,daca vrei se poate...

«1345»