Normal ca nu trecem cu o astfel de echipa. Dar daca revin accidentatii, se schimba si jocul. Si cu anumite imbunatatiri in lot, pe ici, pe colo, prin partile esentiale, o sa fie si mai bine.
Normal ca nu trecem cu o astfel de echipa. Dar daca revin accidentatii, se schimba si jocul. Si cu anumite imbunatatiri in lot, pe ici, pe colo, prin partile esentiale, o sa fie si mai bine.
Normal ca nu imi place jocul actual al echipei, poate si din cauza ca avem accidentati, dar oricum Steaua este Steaua, si daca un jucator este accidentat nu ar trebui sa conteze, dar vad ca este cu totul invers!! Poate o sa ajungem sa nu mai stam in unii jucatori!!
Nu pot spune ca sunt multumita ...dar nici dezmagita...asta e acum echipa...poate o sa-si revina la forma care era odata...cand juca cu Dinamo Kiev :-P steagcruce2
steagsimplu steaua_ro
Usurel cu spamul :roll:
Personal nu sunt multumit de jocul echipei, dar sper ca lucrurile se vor imbunatati incepand cu sezonul viitor.
Se pare ca i-au prins bine lui Victoras Iacob criticile aduse pe forum,poate le-a citit,ceea ce ma bucura,se vede ca el s-a simtit,si cat de cat si-a revenit,sa zicem ca ma facut sa imi schimb parerea despre el,dar nu cu totul.Bravo Victoras,daca vrei se poate...