FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Steaua - Dinamo Kiev 1 - 1 (0 - 1)

«12345»
Virgil21.11.2006 09:05

Sper ca ai nostri sa joace inteligent,cu daruire si cu încredere în Victorie.

 

FORZA

spaniolu21.11.2006 09:16

Îi batem cu 4-1 la fel ca la Kiev,nu au nici o şansa.

Poate sa le promita potronul cati bani vrea,important este ce vor face pe teren.

 

 

HAI Steaua

steaua_200821.11.2006 09:18

Steaua are sanse super mari sa ajunga in FINALA UEFA :D .mai ales acum joaca si Mirel Radoi steagcruce2 fular-campionii

Sexystelista21.11.2006 09:35

Luciditatea, increderea, vointa, daruirea, sunt calitatile care le-au lipsit baietilor in majoritatea meciurilor din acest tur de campionat si mai ales in meciurile din Champions League. Sincer va spun ca mi-e teama sa nu jucam apatic si fara pic de daruire, dar asta nu ma impiedica sa fiu pe stadion si sa ragusesc. Doar de-ar lupta si ei cu aceeasi daruire cu care ii incurajam noi!!

Haideti baieti, haideti sa ne ridicam de la aceasta masa a bogatilor cu fruntea sus!!!

FORZA Steaua!!!

andreea_s21.11.2006 10:28

Vreau sa invingem, nu numai pentru a demonstra tuturor ca Steaua este o echipa mare, ca Steaua nu a invins Dinamo Kiev din intamplare, ca Steaua e singura echipa care a facut cinste Romaniei prin participarea sa in Liga Campionilor, ci imi doresc ca baietii sa castige si pentru ei, pentru moralul lor, pentru suporteri, pentru antrenorul lor si nu in ultimul rand pentru ca baietii merita un ultim meci pe teren propriu de exceptie.

 

Hai Steaua!

DTP-Ludacris21.11.2006 11:00

Ii batem rau de tot ,veti vedea :lol:

steaua_200821.11.2006 11:00
Steaua are sanse super mari sa ajunga in FINALA UEFA :D .mai ales acum joaca si Mirel Radoi steagcruce2  fular-campionii
steag2 dica10
M@rmota21.11.2006 11:22

:lol: Tu te citezi singur/a ?! sau verifici daca merge counterul pt posturi?

 

Steaua va da tot ce are mai bun in aceasta seara si va iesi demna din Liga Campionilor urmand a ne bucura cu multe succes in UEFA.

 

Prezic un 3-1 pentru noi, 2 goluri Thereau si unul Badea!

 

Forza Steaua!

sorin_77721.11.2006 11:35

Cred ca vom termina la egalitate 0-0 sau 1-1... mai degraba 0-0, nu se va marca...

Adi Tanas21.11.2006 11:56

Si un egal ne e deajuns,insa sper sa batem la scor...daca e posibil!Daca ne calificam Cupa UEFA e ca si a noastra, ca doar nu ne vor incurca echipe ca "Dinamo Bucuresti".

Pronosticul meu e ca ii invingem pe Kiev cu 2-1 , goluri-Banel,Badea.

nec-teo21.11.2006 12:24

BAIETII VOR JUCA IN SEARA ASTA UN FOTBAL DE CALITATE.

BATEM PE CEI DE LA Kiev CU 2-0, SA MOARA DUSMANII DE CIUDA.

FORZA Steaua!

 

fularsteaua2TRUP SI SUFLET PENTRU CULORI.

Sexystelista21.11.2006 12:29

7 h 05 min 30 sec and counting...

forever_STEAUA21.11.2006 12:40

In seara asta baietii trebuie sa joace in primul rand pentru NOI... Nu pentru bani, masini, femei sau orice altceva... Azi trebuie sa castige pentru NOI, pentru cei care credem cu adevarat in ei...

 

 

 

Steaua

LONDON STEAUA21.11.2006 12:51

Steaua steagcruce2

Andrei_Asachi21.11.2006 13:45

vand un bilet Tribuna 1 Sectorul 2 200 lei

forever_STEAUA21.11.2006 13:46

@Andrei_Asachi

 

Vinde-l in alta parte... :evil:

Virgil21.11.2006 13:47

Cei 4 arbitri care vor oficia partida sunt cehii :

 

- Jaroslav Jara - la centru

 

- Miroslav Zlamal si Antonin Kordula - la tuse

 

- Radek Kocian - arbitru de rezerva

 

Steaua

forever_STEAUA21.11.2006 13:53
Centralul ceh a mai oficiat la un meci al Stelei chiar în acest an, la 23 februarie, în manşa secundă a 16-imilor Cupei UEFA, 0-1 cu SC Heerenveen pe stadionul Naţional din Complexul Sportiv "Lia Manoliu" din Capitală.

 

 

sursa: prosport

Virgil21.11.2006 14:12

Sper ca numirea lui la meciul nostru cu Dinamo Kiev,sa fie purtatoare de noroc de data aceasta.Pentru ca nu mai avem voie sa facem pasi gresiti.Unde pasi gresiti = înfrângere.

amazilu21.11.2006 14:28

Am un bilet la trib I pt meciul cu Kiev si nu mai pot ajunge. Cine il vrea sa ma sune. 0723532019.

stelistu_621.11.2006 14:30

Simplu: batem cu 3-0, scor de neprezentare.

Gol: Dica, Thereau si Badea

 

 

 

steagcruce2 steagcruce2 steagcruce2

 

 

fularsteau2 steaua_ro fularsteau2 [/b]

skylo21.11.2006 14:53

Sincer mar multumi si un egal pt ca pana la urma atat ne trebuie dar as fi si mai fericit daca Steluta noastra ar bate Cainii de la Kiev si la un scor asa ca in tur ...aiaiaiaiai cear mai fi.Sa speram ca ii batem rau.Daca la ei acasa iam batut la noi in Templu ..... vai soarta lor :)).

Vb dupa meci

 

Hai Steauaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa 5-2

Sexystelista21.11.2006 15:12

4 h 36 min 24 sec

forever_STEAUA21.11.2006 16:45

Conform Realitatea TV, Radoi nu va juca titular in meciul din aceasta seara...

^Cody21.11.2006 19:20

da asa e, Radoi nu poate juca 90 de minute.. Oricum, trebuie sa ii luam tare pe dinamovisti de la inceput, ca altfel... o luam forza Steaua!

«12345»