Sper ca ai nostri sa joace inteligent,cu daruire si cu încredere în Victorie.
FORZA
Sper ca ai nostri sa joace inteligent,cu daruire si cu încredere în Victorie.
FORZA
Îi batem cu 4-1 la fel ca la Kiev,nu au nici o şansa.
Poate sa le promita potronul cati bani vrea,important este ce vor face pe teren.
HAI Steaua
Steaua are sanse super mari sa ajunga in FINALA UEFA
.mai ales acum joaca si Mirel Radoi steagcruce2 ![]()
Luciditatea, increderea, vointa, daruirea, sunt calitatile care le-au lipsit baietilor in majoritatea meciurilor din acest tur de campionat si mai ales in meciurile din Champions League. Sincer va spun ca mi-e teama sa nu jucam apatic si fara pic de daruire, dar asta nu ma impiedica sa fiu pe stadion si sa ragusesc. Doar de-ar lupta si ei cu aceeasi daruire cu care ii incurajam noi!!
Haideti baieti, haideti sa ne ridicam de la aceasta masa a bogatilor cu fruntea sus!!!
FORZA Steaua!!!
Vreau sa invingem, nu numai pentru a demonstra tuturor ca Steaua este o echipa mare, ca Steaua nu a invins Dinamo Kiev din intamplare, ca Steaua e singura echipa care a facut cinste Romaniei prin participarea sa in Liga Campionilor, ci imi doresc ca baietii sa castige si pentru ei, pentru moralul lor, pentru suporteri, pentru antrenorul lor si nu in ultimul rand pentru ca baietii merita un ultim meci pe teren propriu de exceptie.
Hai Steaua!
Ii batem rau de tot ,veti vedea :lol:
steag2 dica10Steaua are sanse super mari sa ajunga in FINALA UEFA.mai ales acum joaca si Mirel Radoi steagcruce2
![]()
:lol: Tu te citezi singur/a ?! sau verifici daca merge counterul pt posturi?
Steaua va da tot ce are mai bun in aceasta seara si va iesi demna din Liga Campionilor urmand a ne bucura cu multe succes in UEFA.
Prezic un 3-1 pentru noi, 2 goluri Thereau si unul Badea!
Forza Steaua!
Cred ca vom termina la egalitate 0-0 sau 1-1... mai degraba 0-0, nu se va marca...
Si un egal ne e deajuns,insa sper sa batem la scor...daca e posibil!Daca ne calificam Cupa UEFA e ca si a noastra, ca doar nu ne vor incurca echipe ca "Dinamo Bucuresti".
Pronosticul meu e ca ii invingem pe Kiev cu 2-1 , goluri-Banel,Badea.
BAIETII VOR JUCA IN SEARA ASTA UN FOTBAL DE CALITATE.
BATEM PE CEI DE LA Kiev CU 2-0, SA MOARA DUSMANII DE CIUDA.
FORZA Steaua!
TRUP SI SUFLET PENTRU CULORI.
7 h 05 min 30 sec and counting...
In seara asta baietii trebuie sa joace in primul rand pentru NOI... Nu pentru bani, masini, femei sau orice altceva... Azi trebuie sa castige pentru NOI, pentru cei care credem cu adevarat in ei...
Steaua
Steaua steagcruce2
vand un bilet Tribuna 1 Sectorul 2 200 lei
@Andrei_Asachi
Vinde-l in alta parte... :evil:
Cei 4 arbitri care vor oficia partida sunt cehii :
- Jaroslav Jara - la centru
- Miroslav Zlamal si Antonin Kordula - la tuse
- Radek Kocian - arbitru de rezerva
Steaua
Centralul ceh a mai oficiat la un meci al Stelei chiar în acest an, la 23 februarie, în manşa secundă a 16-imilor Cupei UEFA, 0-1 cu SC Heerenveen pe stadionul Naţional din Complexul Sportiv "Lia Manoliu" din Capitală.
sursa: prosport
Sper ca numirea lui la meciul nostru cu Dinamo Kiev,sa fie purtatoare de noroc de data aceasta.Pentru ca nu mai avem voie sa facem pasi gresiti.Unde pasi gresiti = înfrângere.
Am un bilet la trib I pt meciul cu Kiev si nu mai pot ajunge. Cine il vrea sa ma sune. 0723532019.
Simplu: batem cu 3-0, scor de neprezentare.
Gol: Dica, Thereau si Badea
steagcruce2 steagcruce2 steagcruce2
fularsteau2 steaua_ro fularsteau2 [/b]
Sincer mar multumi si un egal pt ca pana la urma atat ne trebuie dar as fi si mai fericit daca Steluta noastra ar bate Cainii de la Kiev si la un scor asa ca in tur ...aiaiaiaiai cear mai fi.Sa speram ca ii batem rau.Daca la ei acasa iam batut la noi in Templu ..... vai soarta lor
.
Vb dupa meci
Hai Steauaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa 5-2
4 h 36 min 24 sec
Conform Realitatea TV, Radoi nu va juca titular in meciul din aceasta seara...
da asa e, Radoi nu poate juca 90 de minute.. Oricum, trebuie sa ii luam tare pe dinamovisti de la inceput, ca altfel... o luam forza Steaua!