ma doare cel mai rau ca i-am avut in mana de 3 ori si nu i-am ars. daca erau mai buni, da, jos palaria, asta e, mergem inainte. dar au fost sub noi azi si le-am inmanat victoria cu manutele noastre.
DACA CINEVA DIN CONDUCERE CITESTE, N-AVEM PIVOT!!!!!! si nici rezerva pentru conducator de joc.
cineva sa le explice ca TOATE aruncarile trebuiesc urmarite sub panou pana cand recuperam, inscriem, sau mingea ajunge la adversar. TOATE.
asta e. ATMOSFERA DE-A DREPTUL SENZATIONALA, FABULOASA, FANTASTICA. (cu exceptia ultimelor 2 minute cand ne-au secat emotional ratarile alor nostri). mi-a spus un paznic ca vibrau geamurile de la intrare in timpul meciului si ca se uita lumea de la intrarea de la afi palace ca nu stia de unde vine vuietul 
la handbal, vreau sa subrezim structural Sala Polivalenta, sa intre in rezonanta si sa inceapa sa crape sub apasarea vocilor noastre! SA FIE HAOS!!!!!!!