FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

CSA Steaua Baschet

«14567868»
Maye16.01.2010 20:02

Arata foarte bin echipa.

Sa speram ca si prindem play off-ul.

Mack e genial , peste media campionatului.

Maye17.01.2010 13:36
red&blue_boy18.01.2010 11:39

Ar fi bine sa fie asa,sper sa aiba dreptate Mack...Dar va fi greu...Oricum,cum zice si Maye,sa prindem barem play off-ul,mai departe vedem...

Maye18.01.2010 14:37

Asta si este obiectivul echipei trasat de tehnicianul Teo Cizmic : calificarea in play off.

Lari24.01.2010 15:19

28-23 pentru Energia Rovinari in meciul cu Steaua, dupa primul sfert. Meciul e pe TVR 3.

 

45-40 pentru aia dupa prima repriza.

 

64-64 dupa incheierea celui de-al treilea sfert. Meci superb!

f234567k24.01.2010 16:43

Ce infrangere dramatica... PACAT

 

Timus e cu capul...

Lari24.01.2010 16:45

Scor final: 84-81 pentru oaspeti.

 

Lipsa de experienta, de coeziune, greseli copilaresti...

IguDan04.02.2010 19:06

Meciul de baschet dintre Steaua si Dinamo potrivit sit-ului Federatiei Romane de Baschet va avea loc la ora 19:30 la Arena de Baschet pe data de 06.02.2010.

Maye06.02.2010 19:32

I-am batut pe spurcati.82-75 final.

Myles MVP

Lari13.02.2010 22:58

Cs Steaua - BC Targu Mures: 81-74.

 

1 CSU Ploiesti 21 18 3 0 1861:1508 39

2 U-Mobitelco Cluj-Napoca 20 18 2 0 1651:1456 38

3 Gaz Metan Medias 21 17 4 0 1828:1484 38

4 CSU Atlassib Sibiu 21 15 6 0 1645:1578 36

5 BCM U Pitesti 21 12 9 0 1644:1546 33

6 CS Otopeni 20 12 8 0 1583:1561 32

7 Energia Rovinari 21 10 11 0 1601:1637 31

8 BCM Elba Timisoara 20 11 9 0 1647:1613 31

9 CSA Steaua Turabo 21 10 11 0 1686:1702 31

10 BC Mures Targu Mures 21 10 11 0 1719:1718 31

11 Municipal Oradea 20 8 12 0 1534:1581 28

12 Municipal Bucuresti 21 7 14 0 1568:1686 28

13 Dinamo 21 7 14 0 1480:1608 28

14 CS Gladiator Cluj-Napoca 20 5 15 0 1551:1727 25

15 SCM U Craiova 20 3 17 0 1503:1731 23

16 CSU Municipal Cuadripol Brasov 21 2 19 0 1508:1873 23

Maye14.02.2010 00:08

Victorie la Mures , iar Muresul e o echipa buna.

Inca putin si intram in play off , ceea ce e senzational !

RobYnho23.02.2010 09:13

Miercuri, 24 februarie, ora 17.00 CSU Cuadripol Brasov - Steaua Turabo Bucuresti in Sala DP Colibasi Brasov. ( Sala Sporturilor )

gabitzubrasov23.02.2010 13:52
Miercuri, 24 februarie, ora 17.00 CSU Cuadripol Brasov - Steaua Turabo Bucuresti in Sala DP Colibasi Brasov. ( Sala Sporturilor )

 

adunarea huliganilor :bananadance: poate reusim sa fim mai multi de data asta :P

saptemai23.02.2010 14:46

huliganii, drogatii, vagabonzii si nazistii din Brasov sunt asteptati la sala. stim ca sunteti multi si stim ca va e dor de Steaua.

RobYnho23.02.2010 16:01
poate reusim sa fim mai multi de data asta :P

 

N'ar fi rau.

Gabi, adu'o si pe sor'ta. :D

MoWeed23.02.2010 16:04

Ce mah, are sora?

 

RobYnho23.02.2010 16:16

Da.

gabitzubrasov23.02.2010 17:28

exact ce am spus...huligani(ce treaba ar avea baschetul cu soramea)

 

PS svf :bananadance:

MoWeed23.02.2010 17:30

Tu vino cu sora-ta si lasa fanteziile

gabitzubrasov24.02.2010 21:13

i-am batut pe brasoveni :bananadance: scor?...nu mai stiu :P

Padrese24.02.2010 21:17

Scorul a fost 85-79 in favoarea Stelei

Maye24.02.2010 21:33

Scor mult prea strans avand in vedere cat de slaba e echipa brasoveana.

MoWeed24.02.2010 23:23

Scorul a fost prea mic pentru realitatea din teren. Brasovenii au marcat o mare parte din puncte pe contraatacuri, profitand de erorile noastre. Am avut la un moment dat si 20 de puncte in fata.

 

Cat despre fani, am fost 8 baieti si o fata si i-am dominat pe brasoveni lejer...

Maye24.02.2010 23:36
Scorul a fost prea mic pentru realitatea din teren. Brasovenii au marcat o mare parte din puncte pe contraatacuri, profitand de erorile noastre. Am avut la un moment dat si 20 de puncte in fata.

 

Cat despre fani, am fost 8 baieti si o fata si i-am dominat pe brasoveni lejer...

Care brasoveni?Aia 3 si 2 gay?

MoWeed24.02.2010 23:37

Aveau galerie mah. Cu tobe si goarne

«14567868»