Arata foarte bin echipa.
Sa speram ca si prindem play off-ul.
Mack e genial , peste media campionatului.
Arata foarte bin echipa.
Sa speram ca si prindem play off-ul.
Mack e genial , peste media campionatului.
Ar fi bine sa fie asa,sper sa aiba dreptate Mack...Dar va fi greu...Oricum,cum zice si Maye,sa prindem barem play off-ul,mai departe vedem...
Asta si este obiectivul echipei trasat de tehnicianul Teo Cizmic : calificarea in play off.
28-23 pentru Energia Rovinari in meciul cu Steaua, dupa primul sfert. Meciul e pe TVR 3.
45-40 pentru aia dupa prima repriza.
64-64 dupa incheierea celui de-al treilea sfert. Meci superb!
Ce infrangere dramatica... PACAT
Timus e cu capul...
Scor final: 84-81 pentru oaspeti.
Lipsa de experienta, de coeziune, greseli copilaresti...
Meciul de baschet dintre Steaua si Dinamo potrivit sit-ului Federatiei Romane de Baschet va avea loc la ora 19:30 la Arena de Baschet pe data de 06.02.2010.
I-am batut pe spurcati.82-75 final.
Myles MVP
Cs Steaua - BC Targu Mures: 81-74.
1 CSU Ploiesti 21 18 3 0 1861:1508 39
2 U-Mobitelco Cluj-Napoca 20 18 2 0 1651:1456 38
3 Gaz Metan Medias 21 17 4 0 1828:1484 38
4 CSU Atlassib Sibiu 21 15 6 0 1645:1578 36
5 BCM U Pitesti 21 12 9 0 1644:1546 33
6 CS Otopeni 20 12 8 0 1583:1561 32
7 Energia Rovinari 21 10 11 0 1601:1637 31
8 BCM Elba Timisoara 20 11 9 0 1647:1613 31
9 CSA Steaua Turabo 21 10 11 0 1686:1702 31
10 BC Mures Targu Mures 21 10 11 0 1719:1718 31
11 Municipal Oradea 20 8 12 0 1534:1581 28
12 Municipal Bucuresti 21 7 14 0 1568:1686 28
13 Dinamo 21 7 14 0 1480:1608 28
14 CS Gladiator Cluj-Napoca 20 5 15 0 1551:1727 25
15 SCM U Craiova 20 3 17 0 1503:1731 23
16 CSU Municipal Cuadripol Brasov 21 2 19 0 1508:1873 23
Victorie la Mures , iar Muresul e o echipa buna.
Inca putin si intram in play off , ceea ce e senzational !
Miercuri, 24 februarie, ora 17.00 CSU Cuadripol Brasov - Steaua Turabo Bucuresti in Sala DP Colibasi Brasov. ( Sala Sporturilor )
Miercuri, 24 februarie, ora 17.00 CSU Cuadripol Brasov - Steaua Turabo Bucuresti in Sala DP Colibasi Brasov. ( Sala Sporturilor )
adunarea huliganilor
poate reusim sa fim mai multi de data asta ![]()
huliganii, drogatii, vagabonzii si nazistii din Brasov sunt asteptati la sala. stim ca sunteti multi si stim ca va e dor de Steaua.
poate reusim sa fim mai multi de data asta![]()
N'ar fi rau.
Gabi, adu'o si pe sor'ta. ![]()
Ce mah, are sora?
Da.
exact ce am spus...huligani(ce treaba ar avea baschetul cu soramea)
PS svf ![]()
Tu vino cu sora-ta si lasa fanteziile
i-am batut pe brasoveni
scor?...nu mai stiu ![]()
Scorul a fost 85-79 in favoarea Stelei
Scor mult prea strans avand in vedere cat de slaba e echipa brasoveana.
Scorul a fost prea mic pentru realitatea din teren. Brasovenii au marcat o mare parte din puncte pe contraatacuri, profitand de erorile noastre. Am avut la un moment dat si 20 de puncte in fata.
Cat despre fani, am fost 8 baieti si o fata si i-am dominat pe brasoveni lejer...
Scorul a fost prea mic pentru realitatea din teren. Brasovenii au marcat o mare parte din puncte pe contraatacuri, profitand de erorile noastre. Am avut la un moment dat si 20 de puncte in fata.
Cat despre fani, am fost 8 baieti si o fata si i-am dominat pe brasoveni lejer...
Care brasoveni?Aia 3 si 2 gay?
Aveau galerie mah. Cu tobe si goarne