FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

CSA Steaua Baschet

«1525354555668»
NICKSTELIST SI DUPA MOARTE19.05.2012 20:32

91-75 a fost si al doilea meci.

misulikca20.05.2012 10:32

Suntem la Turneul Final!

 

Steaua a invins astazi,in ultima zi a semifinalelor, pe Corona Brasov cu scorul de 94-73.

 

Peste 2 saptamani incepe Turneul Final.Sa speram ca revenim acolo unde ne este locul,in Diviza A.

 

 

 

 

:steag_cruce_invers:

ar3s20.05.2012 15:04
Suntem la Turneul Final!

 

Steaua a invins astazi,in ultima zi a semifinalelor, pe Corona Brasov cu scorul de 94-73.

 

Peste 2 saptamani incepe Turneul Final.Sa speram ca revenim acolo unde ne este locul,in Diviza A.

 

 

 

 

:steag_cruce_invers:

 

Unde se tin meciurile ?

misulikca20.05.2012 15:05
Unde se tin meciurile ?

 

 

Abia s-a terminat turneul semifinal,o sa aflam curand!

NICKSTELIST SI DUPA MOARTE20.05.2012 16:24

Cred ca sunt sanse mici sa se joace tot la noi.

NICKSTELIST SI DUPA MOARTE21.05.2012 10:47

Miercuri se va afla unde se va disputa turneul final ce se va juca intre 1-3 iunie.

f234567k22.05.2012 11:05
NICKSTELIST SI DUPA MOARTE22.05.2012 14:09

Sunt doua variante ori se joaca la Constanta ori se joaca in Bucuresti la noi, iar celelate doua echipe Timisoara si Galati sunt sanse mici sa se joace la una din ele.

NICKSTELIST SI DUPA MOARTE25.05.2012 14:46

Pana la urma turneul final se va in Bucuresti dar pe teren neutru la arena de baschet,sper sa fim cati mai multi.

ar3s28.05.2012 10:53

Sa speram, voi veni si eu .

NICKSTELIST SI DUPA MOARTE29.05.2012 11:59

S-a tras la sorti meciurile, vineri jucam cu Timisoara de la ora 20:15,sambata cu Farul de la 16:30 iar duminica cu Galati de la 13:15,meciurile sunt transmise in driect de digisport.

misulikca29.05.2012 12:01
S-a tras la sorti meciurile, vineri jucam cu Timisoara de la ora 20:15,sambata cu Farul de la 16:30 iar duminica cu Galati de la 13:15,meciurile sunt transmise in driect de digisport.

 

Ai uitat sa zici ca se joaca la arena de baschet din bd.Basarab:)

 

Baieti sper ca stiti ca nu va faceti program in astea 3 zile?

 

PROMOVAREA MAI PRESUS DE TOATE!

NICKSTELIST SI DUPA MOARTE29.05.2012 12:11

Sper sa nu isi faca program la TV :)

pytycrys29.05.2012 12:31
Ai uitat sa zici ca se joaca la arena de baschet din bd.Basarab:)

 

Baieti sper ca stiti ca nu va faceti program in astea 3 zile?

 

PROMOVAREA MAI PRESUS DE TOATE!

 

Bd. Basarabia, nu Basarab.

Adica unde e si FRB, de la Flamaropol inca vreo 150m spre Stadionul 23 August.

f234567k29.05.2012 21:25

Programul complet al Turneului Final si pe Steaua.RO

NICKSTELIST SI DUPA MOARTE01.06.2012 11:59

Aici un intreviu cu Virgil Stanescu.http://www.totalbaschet.ro/articole/12176/Virgil-St%C4%83nescu-%C3%8Emi-doresc-ca-Steaua-s%C4%83-intre-%C3%AEn-Divizia-A-pentru-ca-s%C4%83-putem-%C3%AEncepe-un-proiect-de-lung%C4%83-durat%C4%83-

f234567k01.06.2012 23:22

Steaua-Timba Timisoara 69-74

 

Steaua joaca astazi cu Farul

LanDSharK02.06.2012 10:49

Banuiesc că știți cu toții că azi este meciul vital cu Farul la 16.30 și că trebuie să umplem sala... Numai bine

Daniel-Ionut04.06.2012 09:25

Felicitari conducerii CSA, dormiti in continuare :sleep:

NICKSTELIST SI DUPA MOARTE24.08.2012 09:49
Maye24.08.2012 20:50
NICKSTELIST SI DUPA MOARTE08.09.2012 12:55

Virgil Stanescu este noul manager general al Stelei.

http://www.totalbaschet.ro/articole/14168/...-Bucure%C8%99ti

Maye09.09.2012 10:35
Daniel-Ionut10.10.2012 10:21

Cand incepe campionatul?

NICKSTELIST SI DUPA MOARTE10.10.2012 15:06

La inceputul lui noiembrie ca anul trecut cred.

«1525354555668»