91-75 a fost si al doilea meci.
91-75 a fost si al doilea meci.
Suntem la Turneul Final!
Steaua a invins astazi,in ultima zi a semifinalelor, pe Corona Brasov cu scorul de 94-73.
Peste 2 saptamani incepe Turneul Final.Sa speram ca revenim acolo unde ne este locul,in Diviza A.
![]()
Suntem la Turneul Final!
Steaua a invins astazi,in ultima zi a semifinalelor, pe Corona Brasov cu scorul de 94-73.
Peste 2 saptamani incepe Turneul Final.Sa speram ca revenim acolo unde ne este locul,in Diviza A.
Unde se tin meciurile ?
Unde se tin meciurile ?
Abia s-a terminat turneul semifinal,o sa aflam curand!
Cred ca sunt sanse mici sa se joace tot la noi.
Miercuri se va afla unde se va disputa turneul final ce se va juca intre 1-3 iunie.
Imagini de la turneul semifinal: http://www.csasteaua.ro/galerie-foto-basch...a-corona-Brasov
Sunt doua variante ori se joaca la Constanta ori se joaca in Bucuresti la noi, iar celelate doua echipe Timisoara si Galati sunt sanse mici sa se joace la una din ele.
Pana la urma turneul final se va in Bucuresti dar pe teren neutru la arena de baschet,sper sa fim cati mai multi.
Sa speram, voi veni si eu .
S-a tras la sorti meciurile, vineri jucam cu Timisoara de la ora 20:15,sambata cu Farul de la 16:30 iar duminica cu Galati de la 13:15,meciurile sunt transmise in driect de digisport.
S-a tras la sorti meciurile, vineri jucam cu Timisoara de la ora 20:15,sambata cu Farul de la 16:30 iar duminica cu Galati de la 13:15,meciurile sunt transmise in driect de digisport.
Ai uitat sa zici ca se joaca la arena de baschet din bd.Basarab:)
Baieti sper ca stiti ca nu va faceti program in astea 3 zile?
PROMOVAREA MAI PRESUS DE TOATE!
Sper sa nu isi faca program la TV ![]()
Ai uitat sa zici ca se joaca la arena de baschet din bd.Basarab:)
Baieti sper ca stiti ca nu va faceti program in astea 3 zile?
PROMOVAREA MAI PRESUS DE TOATE!
Bd. Basarabia, nu Basarab.
Adica unde e si FRB, de la Flamaropol inca vreo 150m spre Stadionul 23 August.
Programul complet al Turneului Final si pe Steaua.RO
Aici un intreviu cu Virgil Stanescu.http://www.totalbaschet.ro/articole/12176/Virgil-St%C4%83nescu-%C3%8Emi-doresc-ca-Steaua-s%C4%83-intre-%C3%AEn-Divizia-A-pentru-ca-s%C4%83-putem-%C3%AEncepe-un-proiect-de-lung%C4%83-durat%C4%83-
Banuiesc că știți cu toții că azi este meciul vital cu Farul la 16.30 și că trebuie să umplem sala... Numai bine
Felicitari conducerii CSA, dormiti in continuare ![]()
Virgil Stanescu este noul manager general al Stelei.
http://www.totalbaschet.ro/articole/14168/...-Bucure%C8%99ti
Cand incepe campionatul?
La inceputul lui noiembrie ca anul trecut cred.