FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

CSA Steaua Baschet

«1505152535468»
saptemai15.12.2011 22:07

sa traiesti, Maye. sa nu uiti de work+train.

Gandalf the White20.12.2011 10:25

Citeam despre ispravile lui Chiotea prin Coreea de Nord si mi-a atras atentia pasajul asta:

 

"Ai vizitat si Muzeul Prieteniei Internationale?

Da, este ceva extraordinar. Este sapat in muntele Myohyang-san si sunt de fapt două corpuri, unul dedicat lui Kim Ir Sen si unul lui Kim Jong Il. Sunt tunele de sute de metri, instalatii de aer conditionat, este o constructie fabuloasa..o mare risipă de bani. Sunt expuse inclusiv trenurile cu care merg liderii, este si un cap de urs primit din partea lui Ceausescu, dar si servicii de cafea sau obiecte de portelan de la diferiti presedinti de stat. E si o cupă din partea echipei de baschet Steaua Bucuresti. "

 

Cu ce ocazie?

Maye05.01.2012 14:37

CSA Steaua Bucuresti tinteste promovarea in Divizia A masculină de baschet

 

sa traiesti, Maye. sa nu uiti de work+train.

N-am priceput asta :)

NICKSTELIST SI DUPA MOARTE01.02.2012 21:34

Primul meci al anului va fi vineri de la ora 15:00 cu csu Ploiesti2.

Daniel-Ionut02.02.2012 17:57

Parca trebuia sa fie sambata.

NICKSTELIST SI DUPA MOARTE09.02.2012 11:46

Pana la urma meciul cu csu2 este sambata 11 feb. ora 11:00.

Maye09.02.2012 21:26
Maye11.02.2012 19:33
NICKSTELIST SI DUPA MOARTE11.02.2012 20:46

Urmatorul meci il avem la scoala cu Aurel Vlaicu.

 

Am aflat in final cand jucam cu aurel,duminica 19.02. de la ora 14:30 la sala din liceul aurel vlaicu.

 

Altii spun ca s-a jucat azi de la 10:00,nu stii ce sa mai crezi.

misulikca18.02.2012 18:59
Urmatorul meci il avem la scoala cu Aurel Vlaicu.

 

Am aflat in final cand jucam cu aurel,duminica 19.02. de la ora 14:30 la sala din liceul aurel vlaicu.

 

Altii spun ca s-a jucat azi de la 10:00,nu stii ce sa mai crezi.

 

S-a jucat azi de la 10:00 comfirmare pe frbaschet.ro .Acum caut rezultatul

NICKSTELIST SI DUPA MOARTE18.02.2012 19:08

Nici rezultatul nu il gasesc.

NICKSTELIST SI DUPA MOARTE20.02.2012 17:37

Jucam cu amicii sambata de la 11,cu aurel nici acum nu am aflat rezultatul.

 

Am aflat intr-un final rezultatul 57-93 pentru noi si jucam pe 25 feb. de la 11:00 cu amicii.De aici am aflat http://www.csasteaua.ro/program-competitio...-februarie-2012.

STARforce21.02.2012 09:08

Sambata ne mobilizam si noi????

NICKSTELIST SI DUPA MOARTE21.02.2012 14:36

Nu 57-93 ci 53-89 din spusele federatiei nu stiu care minte.

Maye21.02.2012 19:29

Scorul oficial : CN Aurel Vlaicu - CSA Steaua 53 - 89

 

Din pacate, statistica meciului nu este disponibila.

NICKSTELIST SI DUPA MOARTE21.02.2012 22:45

Zici ca s-a jucat in africa de sud meciul.

NICKSTELIST SI DUPA MOARTE24.02.2012 14:10

Este oficial meciul cu amicii se joaca manie de la ora 11:00.

NICKSTELIST SI DUPA MOARTE25.02.2012 11:30

112-59 a fost rezultatul cu amicii,in ultimele doua sfeturi au jucat copii pana 20 de ani si au jucat bine.

Maye27.02.2012 18:45
NICKSTELIST SI DUPA MOARTE04.03.2012 19:30

Infrangere cu 69-59 cu bcm Pitesti2.

Maye06.03.2012 10:01

BCM Pitesti 2 - CSA Steuaa 69-59

 

Prima infrangere dupa 7 etape.

Sambata, 10.03.2012, de la orele 11:30 jucam acasa cu Rapid, meci aproape decisiv pentru promovare.

 

Ne mobilizam si noi?

misulikca06.03.2012 17:53
BCM Pitesti 2 - CSA Steuaa 69-59

 

Prima infrangere dupa 7 etape.

Sambata, 10.03.2012, de la orele 11:30 jucam acasa cu Rapid, meci aproape decisiv pentru promovare.

 

Ne mobilizam si noi?

 

Ar fi bine daca ne-am mobiliza.Daca nu am putut juca cu Dinamo in Divizia A cu sala plina,poate acum ne strangem vreo 20-30.Ar fi frumos!

NICKSTELIST SI DUPA MOARTE07.03.2012 14:03

In al doilea rand nu se joaca samata ci vineri de la ora 12,pentru ca samabata jucam la volei cu tomis in play off.

NICKSTELIST SI DUPA MOARTE07.03.2012 16:28

Meciul de volei e duminica.

Daniel-Ionut07.03.2012 20:44

Pana la urma e vineri sau sambata?

 

Edit: Pe site-ul federatiei scrie ca s-a modificat, si meciul se va juca vineri, 9-03-2012, de la ora 12:00.

«1505152535468»