FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

CSA Steaua Baschet

«1484950515268»
RedScorpyON09.09.2011 16:59

@Maye

 

Acum foarte putin,dar pe vremea lui Maziul,Sania si altii se luau 2000 pe luna,stiu din sursa sigura,mai exact direct de la sursa...

Maye09.09.2011 17:49

La handbal. La baschet?

RedScorpyON09.09.2011 22:25

La baschet nu stiu,deci de ce sa vorbesc aiurea... Oricum cred ca se castiga cateva mii pe luna...

f234567k09.09.2011 23:30

Din cate imi amintesc, Sania avea cel mai baban salariu. Castiga in jur de 120.000 E.

Maye10.09.2011 09:22
La baschet nu stiu,deci de ce sa vorbesc aiurea... Oricum cred ca se castiga cateva mii pe luna...

Ai ghicit. Cateva mii bune. Si atunci, cum plateai salariile din banii de bilete? Intr-o sala unde nu puteai sa vinzi mai mult de 500-700 bilete/meci.

Maye25.09.2011 16:55
pytycrys25.09.2011 16:59

Cand are Steaua primul meci? Ca pe nicaieri nu gasesc. Am gasit doar ca programul Diviziei A incepe pe 1 octombrie.

Maye25.09.2011 17:21

Rabdare, rabdare .

Ionutzalexx25.09.2011 17:24

Vad ca nu au actualizat inca programul la divizia B.

NICKSTELIST SI DUPA MOARTE25.09.2011 19:11

Parca vad ca nici aici nu jucam.

Maye25.09.2011 19:26

Vom juca sigur in B.

 

Maine va voi da niste stiri.

Daniel-Ionut26.09.2011 10:44

Povestea continua !

 

pytycrys29.09.2011 11:02
Vom juca sigur in B.

 

Maine va voi da niste stiri.

 

Any news? :D

Maye29.09.2011 20:31

Da. Astazi au inceput inscrierile pentru Divizia B, iar Steaua s-a inscris in campionat. Programul va urma.

NICKSTELIST SI DUPA MOARTE03.10.2011 10:49

Cica campionatul incepe pe 12 noiembrie si sunt trei grupe,grupa noastra sunt: doua echipe din Galati,a doua echipa a Pitestiului, Farul Constanta si crapid Bucuresti,nu este nimic oficial.

Lari09.10.2011 15:18

Bogdan Tibarna face spectacol la CS Otopeni, in meciul cu Sibiu'... :no:

 

LE: Dupa 2 reprize super, in ultimele doua a jucat penibil. :huh:

1on09.10.2011 18:19
Cica campionatul incepe pe 12 noiembrie si sunt trei grupe,grupa noastra sunt: doua echipe din Galati,a doua echipa a Pitestiului, Farul Constanta si crapid Bucuresti,nu este nimic oficial.

Unde-ai gasit?

TURQOAZ14.10.2011 17:36

Oficial CSA Steaua Bucuresti s-a inscis in Divizia B si va juca in noul sezon la fel si CS BC Farul Constanta :steagcruce:

Masculin Divizia B

 

CSU 2 Ploiesti

CSU Galati

U-Mobitelco Cluj Napoca

West Olympia Phoenix Arad

CSU Cuadripol Brasov

CS Phoenix Galati

Asociatia Vabova Sport Club Sf. Gheorghe

CS BC "Farul" Constanta

CS Rapid Bucuresti

CSA Steaua Bucuresti

CSM 2 Oradea

CS BC Timba Timisoara

CS Gaz Metan Medias

CS BC Timba Timisoara

CS Amicii Pitesti

BCM U Pitesti 2

BC Mures Tg. Mures

CSM Focsani

CS Concordia Chiajna

CS Basket Time Bucuresti

CN Aurel Vlaicu Bucuresti

Cred ca se vor forma 2 serii.

Daniel-Ionut14.10.2011 17:56

De unde ai luat stirea?

TURQOAZ14.10.2011 19:13

Divizia B masculin

Nu scrie cand incepe Sezonul :(

cautati si gasiti e putin mai jos

NICKSTELIST SI DUPA MOARTE14.10.2011 21:36

Nu incepe bine pentru ca se opreste ca vine craciunul...............................................

TURQOAZ20.10.2011 15:33

am gasit pe alt site ca Steaua nu s-a inscris :( pacat.CSA inseamna Steaua la toate sectiile,din pacate una cate una se duce :(

tottiSUD20.10.2011 20:54

Este o stire proasta , deoarece pe Site-ul oficial scrie ca Steaua este inscrisa in Divizia B !

 

Daniel-Ionut21.10.2011 06:25
am gasit pe alt site ca Steaua nu s-a inscris :(

 

Poate ai citit ca nu s-a inscris in prima divizie :P

NICKSTELIST SI DUPA MOARTE26.10.2011 20:23

Sanse mari sa nu jucam nici macar in B.http://www.totalbaschet.ro/articole/6062/Steaua-Turabo-Bucure%c8%99ti-bun%c4%83-de-plat%c4%83

«1484950515268»