FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

CSA Steaua Baschet

«1424344454668»
Maye17.05.2011 11:12

Divizia A , Finala mica - meci 2

Miercuri , 19:30, Sala "Mihai Viteazu"

CSA Steaua - Gaz Metan Medias

 

Este ultimul meci pe teren propriu!

Va asteptam la sala !

NICKSTELIST SI DUPA MOARTE17.05.2011 11:31

Prezent. :steag_cruce_invers:

pytycrys18.05.2011 08:54

Toti la meci diseara.

NICKSTELIST SI DUPA MOARTE18.05.2011 09:18

Meciul nu este dat, va fi inregistrat manie de la ora 21:30.

pytycrys18.05.2011 19:32

Haaaaaaaos!

misulikca18.05.2011 19:48

Mi-a dat Joshua tricoul lui de incalzire:))adica i l-am cerut:D

leoSUD18.05.2011 20:18

pt noi sunteti campioni..

NICKSTELIST SI DUPA MOARTE18.05.2011 20:55

Ar fi frumos daca ar ramane echipa asta si in sezonul viitor.

Maye19.05.2011 09:33

Divizia A - Finala Mica - Meci 2

 

CSA Steaua - Gaz Metan Medias 83 - 77

 

Steaua a castigat medaliile de bronz

STARforce19.05.2011 09:36

Chiar daca Carutasu mi-a dat tricoul si shortul de joc cel mai sublim a fost momentul din vestiar cand le-a vorbit antrenorul....Pentru mine,unul FCSB nu mai exista pana nu vom scapa de ciobi pastilatu'!

 

Maye19.05.2011 09:37

Pai poti sa ne spui si noua ce le-a zis in vestiar :)

Costi19.05.2011 11:08

ca el a ramas la echipa, in ciuda tuturor problemelor financiare, pentru ca a vazut in ei cea mai buna echipa din campionat, cea mai unita, cea mai frumoasa, si a crezut in ei pana la sfarsit si ca meritau sa fie campioni si ca cel mai mult ii va fi dor de antrenamentul de a doua zi

 

ceva de genul :)

NICKSTELIST SI DUPA MOARTE19.05.2011 12:26

Sper sa spuna cineva ce se va face cu echipa.

STARforce19.05.2011 12:44

Da,exact la faza cu antrenamentul de a doua zi am ramas masca...Bine a mai pomenit si de arbitri,ca trebuia sa fi fost campioni dar na...Oricum de neuitat toata seara de ieri !!!

 

 

Respect baietilor!!!!

Daniel-Ionut19.05.2011 13:31

Clasamente pronosticuri:

 

Steaua - Asesoft (playoff - meci 3): http://Steaua.ro/baschet/2011/05/05/csa-st...oi-1830-meci-4/

Steaua - Asesoft (playoff - meci 4): http://Steaua.ro/baschet/2011/05/05/csa-st...-ul-diviziei-a/

Gaz Metan Medias - Steaua (playoff - meci 1): http://Steaua.ro/baschet/2011/05/14/gaz-me...ala-mica-meci1/

Steaua - Gaz Metan Medias (playoff - meci 2): http://Steaua.ro/baschet/2011/05/19/csa-st...liile-de-bronz/

 

CLASAMENT FINAL: http://Steaua.ro/baschet/clasamnt-pronosticuri/

 

Locul 1 - tricou de joc cu autografele jucatorilor : ZOB79

Locul 2 - minge cu autografele jucatorilor : SARAMAGO

Locul 3 - tricou aniversar "63" : F234567K

 

Felicitari tuturor, si va multumim ca ati participat in acest sezon la concursul organizat de AISS si Steaua Turabo !

 

*CONTACT: Pentru multumiri, Daniel-Ionut. Pentru reclamatii Costi Vasile.

**Fisier cu toate etapele si clasamentul general.

 

Concurs_AISS___Clasament.doc

Maye19.05.2011 15:17

Felicitari Zob !

Felicitari saramago !

Felicitari peridrome!

zob7919.05.2011 15:25

Multumesc!

STARforce19.05.2011 17:43

Sa ne rugam si sa speram ca o sa gaseasca un sponsor care sa ii tina impreuna si sezonul viitor!

red&blue_boy19.05.2011 17:53

Ar fi pacat ca aceasta echipa sa n-aiba continuitate...

Bravo baietilor pentru sezonul actual!

steauafan4719.05.2011 19:51

Felicitari tuturor celor implicati :steag_cruce_invers: :steag_cruce_invers:

2 cuvinte: Steaua-VICTORIE!

NICKSTELIST SI DUPA MOARTE19.05.2011 20:07

Pentru noi sunteti fular-campionii.

SuperstaR1823.05.2011 12:36

Pana la urma grupul Turabo e sau nu in insolventa? Ca ar fi tare pacat daca baietii astia ar pleca de la echipa. Chiar cred in ei ca la anul vor fi adversari pe masura lui Burlacu & company(si cu Federatia si arbitri aferenti). Stanescu, Popescu, Nikolov, Jackson, chiar si Carutasu sunt foarte buni pe pozitiile lor, comparativ cu ce se gaseste in campionatul nostru. Poate cu cateva transferuri bune in vara (din nou... daca vor fi bani) ii vom bate pe Asesoft, indiferent de cat sunt impinsi de la spate. Cred ca pe postul de Point Guard stam cel mai prost (cu tot respectul pentru Mandache - parca in unele momente nu se concentreaza si da niste pase total aiurea) si in plus, a fost un pic haos sezonul asta; personal, mi-ar fi placut sa ramana Fortson.

Am ramas un pic surprins de faptul ca la U20 am castigat...

Ah... ce frumos e sa simti atat entuziasm pentru Steaua din nou. Indiferent daca este la fotbal sau alta sectie.

SuperstaR1831.05.2011 15:21

ce atitudine are sala in Cluj fata de ce e la noi...

Costi31.05.2011 16:05

eh, sa nu uitam ca e meci decisiv, totusi, unde probabil s-a facut o mobilizare mare. Tineti minte meciul nostru cu Granollers, la handbal, si puteti face comparatia. Asta pe langa traditia U Cluj in baschet, in ultimii ani, fata de istoria noastra inexistenta din ultimii 13 ani(pe langa cei 3 de cand ne-am reinfiintat, cand am fost an de an pe un trend ascendent la nivel de suporteri). Oricum e diferenta de cultura si de mentalitate, dar nu de la cer la pamant :)

pytycrys31.05.2011 16:14

Poate de la anul vom fi si noi mai...constanti. Asta daca vom avea unde sa mai fim...

«1424344454668»