Este o echipa foarte greu de invins Asesoft , dar sa speram ca o sa ii invingem si o sa ajungem in finala.
Este o echipa foarte greu de invins Asesoft , dar sa speram ca o sa ii invingem si o sa ajungem in finala.
Victorieeeeeeeeeeeee,daca castigam si manie si nu veniti la Ploiesti chiar ma supar pe voi. ![]()
CSA !!!!!!!!!!
Mai ales ca s-ar juca duminica.
Este acum pe tvr3 in reluare.
cat s-a terminat azi ..?
88-84 parca
merci . bravo lor
..ii batem pe fraieri si in meciul 4 si poate prindem finala. Macar aici sa ne mai reamintim de renumele Stelei ...
CEEEEE SEARAAAAAAAAAA INTR=O PEEEELUUUUZZZAAAAA MAAGGIIIICAAAAAA!!!!!
sala Mihai Viteazul e pe langa mall-ul ala?
@savage, pe langa AFi palace.. chiar peste strada
stiam eu ceva, multumesc! bilete?
Divizia A , Play Off - semifinale - Meci 3
CSA Steaua - Asesoft Ploiesti 88-84 (dupa prelungiri)
Joi, 18:30 - Meci 4
Intare libera, dar trebuie venit mai dreveme daca vrei sa intri.
Faza ANORMAL DE NORMALA aseara, la baschet. Sefutul de dispozitiv al jandarmeriei, dupa ce, in prealabil, a aruncat o privire critica asupara salii, a decis ca e plina si sa nu ii mai lase pe cei aproximativ 25 de "intarziati" stelisti ,care ajunsesera cu aproximativ 5 minute inainte de incepere, sa intre. La care apare un om (mai mult ca sigur din Armata) care il ia cu fulgi cu tot pe militian :
" - Lasa-i, ma, sa intre!"
" - Ca conform legii 4, blableah blah"
" - Nici o lege 4 nu iti permite tie sa impui cine intra sau nu in unitatea asta militara, ia-ti oamenii si asigurati ordinea publica in afara unitatii, nu aveti ce cauta in acest perimetru".
Militianul a ramas interzis (mai ales ca aparusera si santinelele militare), a inghitit galusca si s-au mutat afara, uitandu-se ca ovinele la noi, care intram linistiti.
In timp ce pe Ghencea begeseii, shelterii si alte animale au mana libera la a bate la suporteri "ca in beciurile securitatii", la clubul Armatei se pare ca lucrurile sunt aproape de normal.
Era colonelul George Boroi domnul acela cu mustacioara, daca nu ma insel.
Multumiri acestuia , lui Starforce si Costi pentru ca altfel nu am mai fi intrat.
Intrebare intrebatoare : diseara se face intrarea pe bilet ?
Se intra gratis.
Este incredibil cum s-a dezvoltat baschetul la Steaua in ultimii 2-3 ani , ar fi o adevarata realizare sa trecem de Asesoft.
Bravo baieti ! RESPECT !
Baietii merita sustinuti vocal pana la epuizare si sper ca diseara sa ii purtam spre inca o necesara victorie!!!!
Cu totii la sala!!!!
P.S. Ca sa nu mai avem probleme veniti cu cel putin 15-20 de min inainte de meci!
Era colonelul George Boroi domnul acela cu mustacioara, daca nu ma insel.
Multumiri acestuia , lui Starforce si Costi pentru ca altfel nu am mai fi intrat.
Nu era Boroi, nu stiu cine era, dar a fost foarte tare ![]()
Ce as vrea sa duc la Ploiesti duminica in loc de Medias.
La Ploiesti,mergem la Ploiesti!!!!
Faza ANORMAL DE NORMALA aseara, la baschet. Sefutul de dispozitiv al jandarmeriei, dupa ce, in prealabil, a aruncat o privire critica asupara salii, a decis ca e plina si sa nu ii mai lase pe cei aproximativ 25 de "intarziati" stelisti ,care ajunsesera cu aproximativ 5 minute inainte de incepere, sa intre. La care apare un om (mai mult ca sigur din Armata) care il ia cu fulgi cu tot pe militian :" - Lasa-i, ma, sa intre!"
" - Ca conform legii 4, blableah blah"
" - Nici o lege 4 nu iti permite tie sa impui cine intra sau nu in unitatea asta militara, ia-ti oamenii si asigurati ordinea publica in afara unitatii, nu aveti ce cauta in acest perimetru".
Militianul a ramas interzis (mai ales ca aparusera si santinelele militare), a inghitit galusca si s-au mutat afara, uitandu-se ca ovinele la noi, care intram linistiti.
In timp ce pe Ghencea begeseii, shelterii si alte animale au mana libera la a bate la suporteri "ca in beciurile securitatii", la clubul Armatei se pare ca lucrurile sunt aproape de normal.
as fi vrut sa ii vad muia militianului. oricum, tare interesanta intamplarea.