FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

CSA Steaua Baschet

«1404142434468»
MihaibZ03.05.2011 20:51

Este o echipa foarte greu de invins Asesoft , dar sa speram ca o sa ii invingem si o sa ajungem in finala.

Maye03.05.2011 22:24
NICKSTELIST SI DUPA MOARTE04.05.2011 20:07

Victorieeeeeeeeeeeee,daca castigam si manie si nu veniti la Ploiesti chiar ma supar pe voi. :)

red&blue_boy04.05.2011 20:10

CSA !!!!!!!!!!

NICKSTELIST SI DUPA MOARTE04.05.2011 20:20

Mai ales ca s-ar juca duminica.

NICKSTELIST SI DUPA MOARTE04.05.2011 20:32

Este acum pe tvr3 in reluare.

S.S.Lazio04.05.2011 20:40

cat s-a terminat azi ..?

Bogdan04.05.2011 20:44

88-84 parca

S.S.Lazio04.05.2011 20:47

merci . bravo lor :) ..ii batem pe fraieri si in meciul 4 si poate prindem finala. Macar aici sa ne mai reamintim de renumele Stelei ...

STARforce04.05.2011 21:21

CEEEEE SEARAAAAAAAAAA INTR=O PEEEELUUUUZZZAAAAA MAAGGIIIICAAAAAA!!!!!

savage04.05.2011 21:45

sala Mihai Viteazul e pe langa mall-ul ala?

leoSUD04.05.2011 21:50

@savage, pe langa AFi palace.. chiar peste strada

savage04.05.2011 21:54

stiam eu ceva, multumesc! bilete?

Maye04.05.2011 22:22

Divizia A , Play Off - semifinale - Meci 3

 

CSA Steaua - Asesoft Ploiesti 88-84 (dupa prelungiri)

 

Joi, 18:30 - Meci 4

NICKSTELIST SI DUPA MOARTE04.05.2011 22:35

Intare libera, dar trebuie venit mai dreveme daca vrei sa intri.

Stanici05.05.2011 06:49

Faza ANORMAL DE NORMALA aseara, la baschet. Sefutul de dispozitiv al jandarmeriei, dupa ce, in prealabil, a aruncat o privire critica asupara salii, a decis ca e plina si sa nu ii mai lase pe cei aproximativ 25 de "intarziati" stelisti ,care ajunsesera cu aproximativ 5 minute inainte de incepere, sa intre. La care apare un om (mai mult ca sigur din Armata) care il ia cu fulgi cu tot pe militian :

" - Lasa-i, ma, sa intre!"

" - Ca conform legii 4, blableah blah"

" - Nici o lege 4 nu iti permite tie sa impui cine intra sau nu in unitatea asta militara, ia-ti oamenii si asigurati ordinea publica in afara unitatii, nu aveti ce cauta in acest perimetru".

 

Militianul a ramas interzis (mai ales ca aparusera si santinelele militare), a inghitit galusca si s-au mutat afara, uitandu-se ca ovinele la noi, care intram linistiti.

 

In timp ce pe Ghencea begeseii, shelterii si alte animale au mana libera la a bate la suporteri "ca in beciurile securitatii", la clubul Armatei se pare ca lucrurile sunt aproape de normal.

The_Foxes05.05.2011 06:59

Era colonelul George Boroi domnul acela cu mustacioara, daca nu ma insel.

 

Multumiri acestuia , lui Starforce si Costi pentru ca altfel nu am mai fi intrat.

 

 

gio_stgloria05.05.2011 07:24

Intrebare intrebatoare : diseara se face intrarea pe bilet ?

Stanici05.05.2011 07:25

Se intra gratis.

bogdinho'05.05.2011 07:53

Este incredibil cum s-a dezvoltat baschetul la Steaua in ultimii 2-3 ani , ar fi o adevarata realizare sa trecem de Asesoft.

 

Bravo baieti ! RESPECT !

STARforce05.05.2011 08:00

Baietii merita sustinuti vocal pana la epuizare si sper ca diseara sa ii purtam spre inca o necesara victorie!!!!

 

Cu totii la sala!!!!

 

P.S. Ca sa nu mai avem probleme veniti cu cel putin 15-20 de min inainte de meci!

Costi05.05.2011 09:21
Era colonelul George Boroi domnul acela cu mustacioara, daca nu ma insel.

 

Multumiri acestuia , lui Starforce si Costi pentru ca altfel nu am mai fi intrat.

 

Nu era Boroi, nu stiu cine era, dar a fost foarte tare :)

NICKSTELIST SI DUPA MOARTE05.05.2011 09:30

Ce as vrea sa duc la Ploiesti duminica in loc de Medias.

STARforce05.05.2011 09:44

La Ploiesti,mergem la Ploiesti!!!!

Azzido05.05.2011 11:21
Faza ANORMAL DE NORMALA aseara, la baschet. Sefutul de dispozitiv al jandarmeriei, dupa ce, in prealabil, a aruncat o privire critica asupara salii, a decis ca e plina si sa nu ii mai lase pe cei aproximativ 25 de "intarziati" stelisti ,care ajunsesera cu aproximativ 5 minute inainte de incepere, sa intre. La care apare un om (mai mult ca sigur din Armata) care il ia cu fulgi cu tot pe militian :

" - Lasa-i, ma, sa intre!"

" - Ca conform legii 4, blableah blah"

" - Nici o lege 4 nu iti permite tie sa impui cine intra sau nu in unitatea asta militara, ia-ti oamenii si asigurati ordinea publica in afara unitatii, nu aveti ce cauta in acest perimetru".

 

Militianul a ramas interzis (mai ales ca aparusera si santinelele militare), a inghitit galusca si s-au mutat afara, uitandu-se ca ovinele la noi, care intram linistiti.

 

In timp ce pe Ghencea begeseii, shelterii si alte animale au mana libera la a bate la suporteri "ca in beciurile securitatii", la clubul Armatei se pare ca lucrurile sunt aproape de normal.

as fi vrut sa ii vad muia militianului. oricum, tare interesanta intamplarea.

«1404142434468»