FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

CSA Steaua Baschet

«1394041424368»
Edededi20.04.2011 00:35

Tocmai am relizat postul cu numarul 1000 :X:X LA MULTI ANI TOATA LUMEA !

Vladimir C.23.04.2011 19:35

Sarbatori fericite!!!

RaDoooI25.04.2011 18:03

Cine merge la Ploiesti? Joi/ Vineri :steag_cruce_invers:fular-campionii

NICKSTELIST SI DUPA MOARTE25.04.2011 20:50
:clap:
NICKSTELIST SI DUPA MOARTE27.04.2011 08:45

Manie la meci. :steag_cruce_invers:

Maye27.04.2011 12:19

Divizia A , Play Off - Semifinale , Meci 1

 

Joi, 18:00 , Sala Olimpia - Ploiesti

 

Asesoft Ploiesti - CSA Steaua

Maye28.04.2011 11:11
pytycrys28.04.2011 18:11

Au pierdut primul meci baietii, din pacate..

 

leoSUD28.04.2011 18:16

cu cat ?:(

pytycrys28.04.2011 18:21

Nu mai stiu exact...cateva puncte oricum. Meciul a fost echilibrat dar diferenta a fost facuta, dupa parerea mea, de pivotul acestora, Burlacu.

Xeel4728.04.2011 18:35

Nu sunt sigur , dar cred ca a fost 89-85 .

red&blue_boy28.04.2011 19:44

Pacat...

RaDoooI28.04.2011 20:06

Burlacu a facut un meci incredibil. Totusi, meciu' a fost echilibrat, doar faultul din ultimele secunde la Stanescu (eu zic ca a fost un mare fault acolo..) a facut ca Steaua sa nu egaleze pe final..

 

Oricum meciu' asta a dovedit ca Asesoft se bazeaza doar pe Burlacu... iar cand acesta e in zi mare, nu prea ai ce sa-i faci. Totusi, n-are cum sa prinda 4 zile mari Burlacu si sa ne bata iar de unu' singur..

NICKSTELIST SI DUPA MOARTE28.04.2011 20:09

Cred ca am fost singurul care a venit ,pacat ar fi meritat sa vina mai multi decat sa se uite la fotbal unde se bate joc de fotbal si de Steaua, poate manie face cineva un efort si sa vina, daca venea cineva azi spun sigur ca nu pierdeam.

Maye28.04.2011 23:31

Divizia A - Play off - Semifinale

 

Asesoft Ploiesti - CSA Steaua 89 - 85

 

Vineri, 18:00 - Meci 2

NICKSTELIST SI DUPA MOARTE29.04.2011 09:38

Azi joaca si petrolul, ma lasati sa ma lupt singur cu ei? :)

Xeel4729.04.2011 17:32

Asesoft Ploiesti - CSA Steaua 82 - 72

NICKSTELIST SI DUPA MOARTE29.04.2011 19:35

Pacat de echipa avem oameni de doi lei. :thumbdown:

Maye29.04.2011 21:36
Pacat de echipa avem oameni de doi lei. :thumbdown:

Explica-te

NICKSTELIST SI DUPA MOARTE29.04.2011 22:12

Nu mai conteaza.

Maye29.04.2011 22:49

Divizia A , Play off - semifinale

Meci 2

 

Asesoft Ploiesti - CSA Steaua Turabo 82 - 72

NICKSTELIST SI DUPA MOARTE30.04.2011 11:07

Se mai joaca finala mica?

NICKSTELIST SI DUPA MOARTE02.05.2011 13:42

 

A cazut bine la handbal jucam la 16:30 si baschet la 19:30 la fotbal era bine daca se juca la 21:30.

Daniel-Ionut02.05.2011 16:21

CLASAMENTE PRONOSTICURI:

 

Clasament CSM Bucuresti - Steaua (etapa 25): http://Steaua.ro/baschet/2011/03/22/csm-bu...tanta-etapa-25/

Clasament Pitesti - Steaua (etapa 27): http://Steaua.ro/baschet/2011/03/28/bcmu-p...-etapa-28-6877/

Clasament Steaua - Sibiu (etapa 29): http://Steaua.ro/baschet/2011/03/31/csa-st...79-81-etapa-29/

Clasament U Cluj - Steaua (etapa 30): http://Steaua.ro/baschet/2011/03/31/csa-Steaua-turabo-csu-sibiu-79-81-etapa-29/

Clasament Steaua - Asesoft (CUPA): http://Steaua.ro/baschet/2011/04/07/Steaua...cupei-Romaniei/

Clasament Steaua - Mures (playoff 1): http://Steaua.ro/baschet/2011/04/13/csa-st...-1800-meciul-2/

Clasament Steaua - Mures (playoff 2): http://Steaua.ro/baschet/2011/04/15/csa-st...ferturi-meci-2/

Clasament Mures - Steaua (playoff 3): http://Steaua.ro/baschet/2011/04/19/bc-mur...-in-semifinale/

Clasament Asesoft - Steaua (playoff 1): http://Steaua.ro/baschet/2011/04/29/asesof...le-18-meciul-2/

Clasament Asesoft - Steaua (playoff 2): http://Steaua.ro/baschet/2011/04/30/asesof...ifinale-meci-2/

 

Clasament general: http://Steaua.ro/baschet/clasamnt-pronosticuri/

Maye02.05.2011 19:19

Divizia A - Play Off - Semifinale - Meci 3

 

CSA Steaua - Asesoft Ploiesti

 

Miercuri, 19:30

«1394041424368»